<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 2. kolo súťaže družstiev dorastu a mladšieho žiactva

Banská Bystrica (3. 6. 2018)

100 m - Juniori

(ne, 3.6.2018 - 11:20) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 11.37 11.00
2 Figa LucasFiga Lucas 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 11.52 9.00
3 Hložny AdrianHložny Adrian 00 00 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 6 11.65 8.00
4 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 3 12.37 7.00
5 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 12.53 6.00
6 Vyšinský TomášVyšinský Tomáš 00 00 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 12.63 5.00
Poznámky:
100m - Juniori
Celkom 6 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 3.6.2018 - 11:20) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.44
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 11.99
3 Sňahničan MatejSňahničan Matej 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 12.64
4 Hajdu MarekHajdu Marek 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 13.20
5 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 13.29
MS Crha SimonCrha Simon 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 13.63
Savolt PatrikSavolt Patrik 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 DNS
Poznámky:
100m - Dorastenci :: Rozbeh 1
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 3.6.2018 - 11:22) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 11.71
2 ŠPAK FilipŠPAK Filip 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 11.78
3 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 12.54
4 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 12.72
5 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 12.83
6 Luka DavidLuka David 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 14.00
MS Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 14.18
Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 8 DNS
Poznámky:
100m - Dorastenci :: Rozbeh 2
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 3 (ne, 3.6.2018 - 11:24) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vrťo AdamVrťo Adam 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.80
2 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 11.88
3 Magula MarekMagula Marek 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 12.00
4 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 12.50
5 Kajtor RichardKajtor Richard 02 02 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 12.59
6 Kováč PeterKováč Peter 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 12.70
7 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 13.60
Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 DNS
Poznámky:
100m - Dorastenci :: Rozbeh 3
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.44
2 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 11.71
3 ŠPAK FilipŠPAK Filip 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 11.78
4 Vrťo AdamVrťo Adam 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.80
5 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 11.88
6 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 11.99
7 Magula MarekMagula Marek 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 12.00
8 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 12.50
9 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 12.54
10 Kajtor RichardKajtor Richard 02 02 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 12.59
11 Sňahničan MatejSňahničan Matej 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 12.64
12 Kováč PeterKováč Peter 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 12.70
13 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 12.72
14 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 12.83
15 Hajdu MarekHajdu Marek 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 13.20
16 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 13.29
17 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 13.60
18 Crha SimonCrha Simon 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 13.63
19 Luka DavidLuka David 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 14.00
20 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 14.18
Savolt PatrikSavolt Patrik 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 DNS
Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 8 DNS
Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 DNS

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále 1 (ne, 3.6.2018 - 12:20) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.30 11.00
2 ŠPAK FilipŠPAK Filip 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 11.51 9.00
3 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 11.61 8.00
4= Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 11.74 7.00
4= Vrťo AdamVrťo Adam 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.74 6.00
6 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 11.90 5.00
7 Magula MarekMagula Marek 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 11.91 4.00
Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 DNF
Poznámky:
100m - Dorastenci :: Finále A
Celkom 8 pretekárov
Finále 2 (ne, 3.6.2018 - 12:22) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 12.63 2.00
2 Sňahničan MatejSňahničan Matej 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 12.67 1.00
3= Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 12.79
3= Kováč PeterKováč Peter 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 12.79
5 Hajdu MarekHajdu Marek 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 8 13.23
6 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 13.34
7 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 7 13.39
Kajtor RichardKajtor Richard 02 02 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 DNS
Poznámky:
100m - Dorastenci :: Finále B
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniorky

(ne, 3.6.2018 - 11:30) Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 13.56
2 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 13.81 11.00
3 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 13.83 9.00
4 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 4 13.87 8.00
5 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 6 13.90 7.00
6 Nová JanaNová Jana 00 00 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 14.49 6.00
7= Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 14.95 4.50
7= Jančová AndreaJančová Andrea 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 14.95 4.50
Poznámky:
100m - Juniorky
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 3.6.2018 - 11:30) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 12.93
MS Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 13.47
3 Kuníková LuciaKuníková Lucia 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 14.06
4 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 14.25
5 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 14.32
MS Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 14.47
7 Bačová TatianaBačová Tatiana 02 02 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 15.27
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Rozbeh 1
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 3.6.2018 - 11:32) Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 13.34
2 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 13.95
3 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 14.33
4 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 14.58
5 Reguliová ViktóriaReguliová Viktória 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 14.86
6= Kuníková MariannaKuníková Marianna 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 15.13
6= Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 15.13
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Rozbeh 2
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 3 (ne, 3.6.2018 - 11:34) Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 13.82
2 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 13.97
3 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 14.66
4 Haštová NatáliaHaštová Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 15.24
5 Úradníčková LauraÚradníčková Laura 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 15.58
6 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 16.25
7 Karová KlaudiaKarová Klaudia 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 17.30
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Rozbeh 3
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 4 (ne, 3.6.2018 - 11:36) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Müllerová SofiaMüllerová Sofia 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 13.65
2 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 14.05
3 Daňová PetraDaňová Petra 04 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 6 14.17
4 Simová PetraSimová Petra 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 14.39
5 Vyšlanová VandaVyšlanová Vanda 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 15.17
6 Ondrušková MartinaOndrušková Martina 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 15.53
Karová KlaudiaKarová Klaudia 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 DNS
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Rozbeh 4
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 5 (ne, 3.6.2018 - 11:38) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 13.54
2 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 7 13.60
3 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 13.75
4 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 14.01
5 Zeliesková MarionZeliesková Marion 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 14.80
6 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 15.14
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Rozbeh 5
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 12.93
2 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 13.34
3 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 13.47
4 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 13.54
5 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 7 13.60
6 Müllerová SofiaMüllerová Sofia 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 13.65
7 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 13.75
8 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 13.82
9 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 13.95
10 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 13.97
11 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 14.01
12 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 14.05
13 Kuníková LuciaKuníková Lucia 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 14.06
14 Daňová PetraDaňová Petra 04 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 6 14.17
15 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 14.25
16 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 14.32
17 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 14.33
18 Simová PetraSimová Petra 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 14.39
19 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 14.47
20 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 14.58
21 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 14.66
22 Zeliesková MarionZeliesková Marion 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 14.80
23 Reguliová ViktóriaReguliová Viktória 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 14.86
24 Kuníková MariannaKuníková Marianna 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 15.13
24 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 15.13
26 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 15.14
27 Vyšlanová VandaVyšlanová Vanda 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 15.17
28 Haštová NatáliaHaštová Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 15.24
29 Bačová TatianaBačová Tatiana 02 02 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 15.27
30 Ondrušková MartinaOndrušková Martina 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 15.53
31 Úradníčková LauraÚradníčková Laura 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 15.58
32 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 16.25
33 Karová KlaudiaKarová Klaudia 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 17.30
Karová KlaudiaKarová Klaudia 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 DNS

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále 1 (ne, 3.6.2018 - 12:25) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 13.01 11.00
2 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 13.23 9.00
3 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 13.63 8.00
4 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 13.66 7.00
5 Müllerová SofiaMüllerová Sofia 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 13.77 6.00
6 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 13.85 5.00
7 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 13.94 4.00
Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 DNF
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Finále A
Celkom 8 pretekárov
Finále 2 (ne, 3.6.2018 - 12:27) Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 13.93 2.00
2 Daňová PetraDaňová Petra 04 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 7 14.14 1.00
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 14.21
4 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 14.30
5 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 14.31
6 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 14.36
7 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 14.38
Kuníková LuciaKuníková Lucia 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 DNF
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Finále B
Celkom 8 pretekárov