<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 2. kolo súťaže družstiev dorastu a mladšieho žiactva

Banská Bystrica (3. 6. 2018)

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci

(ne, 3.6.2018 - 09:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 247 Duda MichalDuda Michal 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 10:04.45
2 283 Krestianko FilipKrestianko Filip 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 10:43.00 11.00
MS 116 Pastorek RichardPastorek Richard 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 11:42.83
4 160 Zverec AdamZverec Adam 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13:33.20 9.00
5 209 Krišica SebastianKrišica Sebastian 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 14:28.59 8.00
6 258 Binder DavidBinder David 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 15:23.03 7.00
268 Hucan PeterHucan Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 DQ
Poznámky:
2000 m chôdza - Mladší žiaci
Celkom 7 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky

(ne, 3.6.2018 - 09:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 141 Černajová EmaČernajová Ema 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 13 11:35.82 11.00
MS 121 Beličková MichaelaBeličková Michaela 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 11:58.59
3 182 Berešíková EmaBerešíková Ema 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 17 12:04.10 9.00
4 204 Kurucová TeréziaKurucová Terézia 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11 12:04.28 8.00
5 140 Poštová NinaPoštová Nina 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 10 12:24.02 7.00
6 216 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 12:32.52 6.00
7 243 Raffajová MichaelaRaffajová Michaela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 16 13:06.57 5.00
8 207 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13:15.10 4.00
9 235 Lapinová MichaelaLapinová Michaela 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 13:23.29 3.00
10 81 Pétryová AlexandraPétryová Alexandra 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 9 13:43.40 2.00
11 244 Marušková SáraMarušková Sára 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 15 13:47.06 1.00
12 180 Jakušová SofiaJakušová Sofia 09 09 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 14 13:49.49
13 219 Stańová PatríciaStańová Patrícia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 13:50.65
14 287 Nuttová NinaNuttová Nina 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 13:58.26
15 286 Stachová SimonaStachová Simona 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 14:10.03
16 132 Maceíková EmaMaceíková Ema 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 14:53.94
17 192 Kubatková AnetaKubatková Aneta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 15:18.70
Poznámky:
2000 m chôdza - Mladšie žiačky
Celkom 17 pretekárov