<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 2. kolo súťaže družstiev dorastu a mladšieho žiactva

Banská Bystrica (3. 6. 2018)

Hod diskom 1 kg - Juniorky

(ne, 3.6.2018 - 14:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
00 00 27.66 24,6225,7527,6627,6627,0023,1525,74 11.00
2 Bažíková LenkaBažíková Lenka
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
00 00 23.25 19,9821,72x21,7220,76x23,25 9.00
3 Jurinová LuciaJurinová Lucia
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
00 00 22.54 21,8322,2820,7722,2821,6522,3022,54 8.00
4 Vodičková KristínaVodičková Kristína
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
99 99 22.48 x19,2422,4822,48xx19,73 7.00
5 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 22.05 19,93x18,5519,9322,0519,8021,58 6.00
6 Bruňová LenkaBruňová Lenka
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
00 00 21.92 19,9518,3821,9221,92x20,23x 5.00
Poznámky/pokusy:
" Disk [1kg] - Juniorky
Celkom 6 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(ne, 3.6.2018 - 14:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 27.85 25,1427,0227,8527,8524,1026,98x
2 Papanová ValentínaPapanová Valentína
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
02 02 22.17 20,5020,9022,1722,1721,30x19,77 11.00
3 Najdeková AlicaNajdeková Alica
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
02 02 19.29 18,3617,5119,2919,2917,3817,6018,13 9.00
4 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 18.88 18,8817,6517,5218,8817,8417,8518,43 8.00
5 Urblíková LenkaUrblíková Lenka
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
03 03 18.72 xx18,7218,7217,2717,4917,19 7.00
6 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 18.16 16,6616,3318,1618,16xxx 6.00
7 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 16.41 16,4116,1014,0716,41--- 5.00
8 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 14.74 14,7414,0013,2814,7414,1614,02x 4.00
9 Jackuliaková PatríciaJackuliaková Patrícia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 14.24 12,0914,2413,7014,24 3.00
10 Fabušová NikolaFabušová Nikola
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 12.26 xx12,2612,26 2.00
11 Danielova NinaDanielova Nina
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
02 02 09.97 x8,589,979,97 1.00
Poznámky/pokusy:
" Disk [1kg] - Dorastenky
Celkom 11 pretekárov