<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 2. kolo súťaže družstiev dorastu a mladšieho žiactva

Banská Bystrica (3. 6. 2018)

200 m - Juniori

(ne, 3.6.2018 - 14:10) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 23.39 11.00
2 Figa LucasFiga Lucas 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 23.69 9.00
3 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 24.65 8.00
4 Kováčik DanielKováčik Daniel 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 25.01 7.00
Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 2 DNS
Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DNF
Poznámky:
200m - Juniori
Celkom 6 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 1 (ne, 3.6.2018 - 14:10) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 23.39 11.00
2 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.15 8.00
3 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 24.17 7.00
4 Machovec Jakub Machovec Jakub 01 01 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 24.20 6.00
5 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 24.41 5.00
6 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 25.10 2.00
Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 DNS
Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DNS
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (ne, 3.6.2018 - 14:12) Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vrťo AdamVrťo Adam 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 24.10 9.00
2 ŠPAK FilipŠPAK Filip 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 24.72 3.00
3 Sňahničan MatejSňahničan Matej 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 25.66
4 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 26.54
5 Kováč PeterKováč Peter 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 26.83
6 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 27.09
7 Cvacho AmadeusCvacho Amadeus 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 27.90
8 Bukovič PeterBukovič Peter 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 28.09
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Beh 3 (ne, 3.6.2018 - 14:14) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 24.59 4.00
2 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 1 26.53
3 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 27.00
4 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 28.11
5 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 28.36
6 Luka DavidLuka David 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 28.88
7 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 29.37
Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNS
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh C
Celkom 8 pretekárov
Beh 4 (ne, 3.6.2018 - 14:16) Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 01 01 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 25.27 1.00
MS Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 28.95
Savolt PatrikSavolt Patrik 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 DNS
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh D
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 23.39 11.00
2 Vrťo AdamVrťo Adam 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 24.10 9.00
3 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.15 8.00
4 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 24.17 7.00
5 Machovec Jakub Machovec Jakub 01 01 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 24.20 6.00
6 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 24.41 5.00
7 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 24.59 4.00
8 ŠPAK FilipŠPAK Filip 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 24.72 3.00
9 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 25.10 2.00
10 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 01 01 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 25.27 1.00
11 Sňahničan MatejSňahničan Matej 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 25.66
12 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 1 26.53
13 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 26.54
14 Kováč PeterKováč Peter 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 26.83
15 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 27.00
16 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 27.09
17 Cvacho AmadeusCvacho Amadeus 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 27.90
18 Bukovič PeterBukovič Peter 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 28.09
19 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 28.11
20 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 28.36
21 Luka DavidLuka David 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 28.88
22 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 28.95
23 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 29.37
Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 DNS
Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DNS
Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNS
Savolt PatrikSavolt Patrik 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 DNS

200 m - Juniorky

(ne, 3.6.2018 - 14:20) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 27.63
2 Vaceková DominikaVaceková Dominika 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 28.67 11.00
3 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 28.74 9.00
4 Ďuricová LuciaĎuricová Lucia 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 29.89 8.00
5 Liptáková MiroslavaLiptáková Miroslava 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 31.52 7.00
6 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 31.61 6.00
Poznámky:
200m - Juniorky
Celkom 6 pretekárov

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 1 (ne, 3.6.2018 - 14:20) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 26.86 11.00
2 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 27.00 9.00
3 Kočišová ErikaKočišová Erika 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 28.30 8.00
4 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 28.47 7.00
5 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 28.52 6.00
6 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 28.59 5.00
7 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 29.12 3.00
8 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 29.25 2.00
Poznámky:
200m - Dorastenky :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (ne, 3.6.2018 - 14:22) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 28.69 4.00
MS Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 7 28.70
3 Samčíková AlexSamčíková Alex 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 29.51 1.00
4 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 31.13
5 Pavlendová MiroslavaPavlendová Miroslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 31.18
6 Gálusová PavlínaGálusová Pavlína 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 8 31.79
7 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 31.96
8 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 33.00
Poznámky:
200m - Dorastenky :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Beh 3 (ne, 3.6.2018 - 14:24) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 29.70
2 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 29.85
3 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 31.40
4 Urgeľová ViktóriaUrgeľová Viktória 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 32.45
5 Zajacová AlexandraZajacová Alexandra 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 34.34
6 Staňová LeaStaňová Lea 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 36.48
Poznámky:
200m - Dorastenky :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 26.86 11.00
2 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 27.00 9.00
3 Kočišová ErikaKočišová Erika 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 28.30 8.00
4 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 28.47 7.00
5 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 28.52 6.00
6 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 28.59 5.00
7 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 28.69 4.00
8 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 7 28.70
9 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 29.12 3.00
10 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 29.25 2.00
11 Samčíková AlexSamčíková Alex 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 29.51 1.00
12 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 29.70
13 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 29.85
14 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 31.13
15 Pavlendová MiroslavaPavlendová Miroslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 31.18
16 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 31.40
17 Gálusová PavlínaGálusová Pavlína 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 8 31.79
18 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 31.96
19 Urgeľová ViktóriaUrgeľová Viktória 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 32.45
20 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 33.00
21 Zajacová AlexandraZajacová Alexandra 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 34.34
22 Staňová LeaStaňová Lea 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 36.48