<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 2. kolo súťaže družstiev dorastu a mladšieho žiactva

Banská Bystrica (3. 6. 2018)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(ne, 3.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jurina MatúšJurina Matúš
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
05 05 55.40 53,0050,2052,4053,0055,40 11.00
2 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 51.64 51,6448,1046,6651,6448,24 9.00
3 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 48.94 48,9440,05x48,94- 8.00
4 Hanák PatrikHanák Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 46.90 46,90xx46,9045,81 7.00
5 Mišík ViliamMišík Viliam
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
05 05 46.85 46,84-46,3446,8446,85 6.00
6 Oriešek JakubOriešek Jakub
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
05 05 41.76 39,1040,8541,2641,2641,76 5.00
7 Rosenberger RomanRosenberger Roman
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 41.70 41,70x30,4141,7033,35 4.00
8 Mitaš JozefMitaš Jozef
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 40.83 40,8340,24x40,8336,74 3.00
9 Baránek LukášBaránek Lukáš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 37.68 37,6837,68 2.00
10 Gluštík ChristiánGluštík Christián
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
05 05 37.45 37,4537,45 1.00
11 Hyžinský RomanHyžinský Roman
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
05 05 37.28 37,2837,28
12 Bruňo MichalBruňo Michal
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
05 05 37.09 37,0937,09
13 Brišák AdamBrišák Adam
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
05 05 36.00 36,0036,00
14 Jančo JakubJančo Jakub
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
05 05 34.50 34,5034,50
15 Rybárik JakubRybárik Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 32.60 32,6032,60
16 Panza DavidPanza David
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 31.52 31,5231,52
17 Regináč TimotejRegináč Timotej
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
07 07 30.68 30,6830,68
18 Zverec AdamZverec Adam
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
08 08 29.88 29,8829,88
19 Turičík FilipTuričík Filip
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 29.54 29,5429,54
20 Martinec JakubMartinec Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 29.47 29,4729,47
21 Homola MarekHomola Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 28.94 28,9428,94
22 Briš Tomáš Briš Tomáš
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
08 08 28.46 28,4628,46
23 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 27.71 27,7127,71
24 Janoštiak MarekJanoštiak Marek
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
08 08 26.74 26,7426,74
25 Hanínec LukášHanínec Lukáš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 26.00 26,0026,00
26 Stajník SamuelStajník Samuel
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
06 06 24.93 24,9324,93
27 Gottwald DávidGottwald Dávid
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
07 07 21.56 21,5621,56
Poznámky/pokusy:
" Kriketová loptička - Mladší žiaci
Celkom 27 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(ne, 3.6.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hoštáková LauraHoštáková Laura
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 46.42 43,5543,8046,4246,4242,50 11.00
2 Ferrando CarolinaFerrando Carolina
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 46.06 46,0635,00x46,0629,99 9.00
3 Bieliková NatáliaBieliková Natália
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
06 06 40.30 39,9740,30-40,30- 8.00
4 Rosinová JúliaRosinová Júlia
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
05 05 39.40 39,4038,1035,4139,40x 7.00
5 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 35.70 35,7030,6733,1235,7027,72 6.00
6 Ufrlová JanetteUfrlová Janette
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 35.11 33,8033,0621,0033,8035,11 5.00
7 Dibalová SofiaDibalová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 33.75 32,4033,2833,7533,7512,60 4.00
8 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 33.26 33,2631,0731,1233,26x 3.00
9 Schwarzová SimonaSchwarzová Simona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 31.88 31,8831,88 2.00
10 Záchelová AnetaZáchelová Aneta
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 31.50 31,5031,50 1.00
11 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 30.46 30,4630,46
12 Bátová NatáliaBátová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 30.14 30,1430,14
13 Kliačiková DarinaKliačiková Darina
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 29.61 29,6129,61
14 Štedráková KarinŠtedráková Karin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 28.70 28,7028,70
15 Novosadová SoňaNovosadová Soňa
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 27.54 27,5427,54
16 Balážová VanesaBalážová Vanesa
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
07 07 27.07 27,0727,07
17 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 27.01 27,0127,01
18 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
06 06 26.65 26,6526,65
19 Kurčíková SimonaKurčíková Simona
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 26.02 26,0226,02
20 Nuttová NinaNuttová Nina
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 25.80 25,8025,80
21 Hubová NatáliaHubová Natália
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 25.66 25,6625,66
22 Kamenská TeréziaKamenská Terézia
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
05 05 25.45 25,4525,45
23 Vorková LuciaVorková Lucia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 22.18 22,1822,18
24 Klačanská EllaKlačanská Ella
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 22.11 22,1122,11
25 Paulovičová AndreaPaulovičová Andrea
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
07 07 22.02 22,0222,02
26 Monošíková AlexandraMonošíková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 19.60 19,6019,60
27 Šugárová TamaraŠugárová Tamara
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 18.18 18,1818,18
28 Matejčíková NikolaMatejčíková Nikola
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 17.70 17,7017,70
29 Giertlová ViktóriaGiertlová Viktória
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
06 06 15.73 15,7315,73
30 Lapinová MichaelaLapinová Michaela
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
07 07 15.49 15,4915,49
31 Svinčáková LauraSvinčáková Laura
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
07 07 14.83 14,8314,83
32 Garajová VeronikaGarajová Veronika
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
05 05 14.65 14,6514,65
Hroncová DominikaHroncová Dominika
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Kriketová loptička - Mladšie žiačky
Celkom 33 pretekárov