<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 2. kolo súťaže družstiev dorastu a mladšieho žiactva

Banská Bystrica (3. 6. 2018)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 1 (ne, 3.6.2018 - 13:30) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Oláh SamuelOláh Samuel 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 20.52 11.00
2 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 21.68 9.00
3 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 6 21.84 8.00
4 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 22.82 5.00
5 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 23.13 3.00
6 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 23.16 2.00
7 Lacko MichalLacko Michal 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 23.49
8 Kekety TomášKekety Tomáš 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 23.58
Poznámky:
150m - Mladší žiaci :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (ne, 3.6.2018 - 13:32) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Frič AdriánFrič Adrián 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 22.10 7.00
2 Turičík FilipTuričík Filip 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 23.40
3 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 24.14
4 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 24.26
5 Povinský LubošPovinský Luboš 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 7 25.18
MS Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 8 25.50
7 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 26.34
8 Janoštiak MarekJanoštiak Marek 08 08 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 26.43
Poznámky:
150m - Mladší žiaci :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Beh 3 (ne, 3.6.2018 - 13:34) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Dubec NinoDubec Nino 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 20.97
2 Chromek SebastiánChromek Sebastián 05 05 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 23.00 4.00
3 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 23.35 1.00
4 Brišák AdamBrišák Adam 05 05 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 23.83
5 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 24.18
6 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 24.57
7 Bodnár MartinBodnár Martin 05 05 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 24.78
8 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 24.97
Poznámky:
150m - Mladší žiaci :: Beh C
Celkom 8 pretekárov
Beh 4 (ne, 3.6.2018 - 13:36) Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Murín TimotejMurín Timotej 05 05 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 22.50 6.00
2 Žofaj RudolfŽofaj Rudolf 06 06 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 23.42
3 Rosenberger RomanRosenberger Roman 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 23.48
4 Staroň MatejStaroň Matej 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 23.61
5 Stajník SamuelStajník Samuel 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 23.62
6 Višňovský MichalVišňovský Michal 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 24.60
7 Strempek DanielStrempek Daniel 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 24.71
8 Martaus MárioMartaus Mário 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 25.65
Poznámky:
150m - Mladší žiaci :: Beh D
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Oláh SamuelOláh Samuel 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 20.52 11.00
2 Dubec NinoDubec Nino 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 20.97
3 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 21.68 9.00
4 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 6 21.84 8.00
5 Frič AdriánFrič Adrián 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 22.10 7.00
6 Murín TimotejMurín Timotej 05 05 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 22.50 6.00
7 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 22.82 5.00
8 Chromek SebastiánChromek Sebastián 05 05 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 23.00 4.00
9 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 23.13 3.00
10 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 23.16 2.00
11 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 23.35 1.00
12 Turičík FilipTuričík Filip 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 23.40
13 Žofaj RudolfŽofaj Rudolf 06 06 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 23.42
14 Rosenberger RomanRosenberger Roman 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 23.48
15 Lacko MichalLacko Michal 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 23.49
16 Kekety TomášKekety Tomáš 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 23.58
17 Staroň MatejStaroň Matej 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 23.61
18 Stajník SamuelStajník Samuel 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 23.62
19 Brišák AdamBrišák Adam 05 05 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 23.83
20 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 24.14
21 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 24.18
22 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 24.26
23 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 24.57
24 Višňovský MichalVišňovský Michal 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 24.60
25 Strempek DanielStrempek Daniel 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 24.71
26 Bodnár MartinBodnár Martin 05 05 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 24.78
27 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 24.97
28 Povinský LubošPovinský Luboš 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 7 25.18
29 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 8 25.50
30 Martaus MárioMartaus Mário 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 25.65
31 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 26.34
32 Janoštiak MarekJanoštiak Marek 08 08 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 26.43

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 1 (ne, 3.6.2018 - 13:50) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 20.85 11.00
2 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 21.61 9.00
3 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 21.65 8.00
4 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 21.89 7.00
5= Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 7 21.99 5.00
5= Dzurošová NianaDzurošová Niana 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 21.99 5.00
5= Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 21.99 5.00
8 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 22.33 2.00
Poznámky:
150m - Mladšie žiačky :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (ne, 3.6.2018 - 13:52) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 22.43 1.00
2 Ufrlová JanetteUfrlová Janette 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 22.51
3 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 22.59
4 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 22.65
5 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 23.10
6 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 23.36
7 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 23.59
8 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 23.85
Poznámky:
150m - Mladšie žiačky :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Beh 3 (ne, 3.6.2018 - 13:54) Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 22.57
2 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 22.93
3 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 23.56
4 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 24.02
5 Boldizsárová Veronika Boldizsárová Veronika 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 24.25
6 Gandžalová KristínaGandžalová Kristína 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 24.55
7 Paulovičová AndreaPaulovičová Andrea 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 24.65
Karmanová BiankaKarmanová Bianka 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 DNS
Poznámky:
150m - Mladšie žiačky :: Beh C
Celkom 8 pretekárov
Beh 4 (ne, 3.6.2018 - 13:56) Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubeková MonikaKubeková Monika 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 24.51
2 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 24.69
3 Kurčíková SimonaKurčíková Simona 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 24.77
4 Bobaľová AdrianaBobaľová Adriana 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 25.08
5 Giertlová ViktóriaGiertlová Viktória 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 8 25.11
6 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 7 26.15
7 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 26.57
8 Demianová EliškaDemianová Eliška 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 26.93
Poznámky:
150m - Mladšie žiačky :: Beh D
Celkom 8 pretekárov
Beh 5 (ne, 3.6.2018 - 13:58) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Briešková JohanaBriešková Johana 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 23.09
2 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 23.29
3 Jarošová NinaJarošová Nina 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 24.04
4 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 24.15
5 Gabajová TimeaGabajová Timea 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 24.76
6 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 25.85
7 Malčeková VanesaMalčeková Vanesa 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 26.00
8 Pétryová AlexandraPétryová Alexandra 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 26.50
Poznámky:
150m - Mladšie žiačky :: Beh E
Celkom 8 pretekárov
Beh 6 (ne, 3.6.2018 - 14:00) Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kaněrová VanesaKaněrová Vanesa 05 05 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 23.70
2 Portalová ŽanetaPortalová Žaneta 05 05 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 24.70
3 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 24.85
4 Chúpeková Janka Chúpeková Janka 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 25.36
5 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 26.26
6 Kamenská TeréziaKamenská Terézia 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 26.51
7 Kleinová ZojaKleinová Zoja 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 26.62
8 Mojžišová RebekaMojžišová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 27.47
Poznámky:
150m - Mladšie žiačky :: Beh F
Celkom 8 pretekárov
Beh 7 (ne, 3.6.2018 - 14:02) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Papicskasová EmaPapicskasová Ema 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 22.26 3.00
2 Lacová SofiaLacová Sofia 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 22.56
3 Lišková NaďaLišková Naďa 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 23.96
4 Lörinčíková NelaLörinčíková Nela 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 24.16
5 Smidová SimonaSmidová Simona 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 24.95
6 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 25.40
7 Macejková EliškaMacejková Eliška 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 31.69
Kuncová Karin Kuncová Karin 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 DNS
Poznámky:
150m - Mladšie žiačky :: Beh G
Celkom 8 pretekárov
Beh 8 (ne, 3.6.2018 - 14:04) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 22.72
2 Špilova AlexŠpilova Alex 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 27.04
Poznámky:
150m - Mladšie žiačky :: Beh H
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 20.85 11.00
2 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 21.61 9.00
3 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 21.65 8.00
4 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 21.89 7.00
5 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 7 21.99 5.00
5 Dzurošová NianaDzurošová Niana 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 21.99 5.00
5 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 21.99 5.00
8 Papicskasová EmaPapicskasová Ema 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 22.26 3.00
9 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 22.33 2.00
10 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 22.43 1.00
11 Ufrlová JanetteUfrlová Janette 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 22.51
12 Lacová SofiaLacová Sofia 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 22.56
13 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 22.57
14 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 22.59
15 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 22.65
16 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 22.72
17 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 22.93
18 Briešková JohanaBriešková Johana 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 23.09
19 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 23.10
20 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 23.29
21 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 23.36
22 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 23.56
23 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 23.59
24 Kaněrová VanesaKaněrová Vanesa 05 05 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 23.70
25 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 23.85
26 Lišková NaďaLišková Naďa 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 23.96
27 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 24.02
28 Jarošová NinaJarošová Nina 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 24.04
29 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 24.15
30 Lörinčíková NelaLörinčíková Nela 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 24.16
31 Boldizsárová Veronika Boldizsárová Veronika 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 24.25
32 Kubeková MonikaKubeková Monika 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 24.51
33 Gandžalová KristínaGandžalová Kristína 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 24.55
34 Paulovičová AndreaPaulovičová Andrea 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 24.65
35 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 24.69
36 Portalová ŽanetaPortalová Žaneta 05 05 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 24.70
37 Gabajová TimeaGabajová Timea 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 24.76
38 Kurčíková SimonaKurčíková Simona 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 24.77
39 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 24.85
40 Smidová SimonaSmidová Simona 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 24.95
41 Bobaľová AdrianaBobaľová Adriana 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 25.08
42 Giertlová ViktóriaGiertlová Viktória 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 8 25.11
43 Chúpeková Janka Chúpeková Janka 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 25.36
44 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 25.40
45 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 25.85
46 Malčeková VanesaMalčeková Vanesa 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 26.00
47 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 7 26.15
48 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 26.26
49 Pétryová AlexandraPétryová Alexandra 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 26.50
50 Kamenská TeréziaKamenská Terézia 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 26.51
51 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 26.57
52 Kleinová ZojaKleinová Zoja 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 26.62
53 Demianová EliškaDemianová Eliška 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 26.93
54 Špilova AlexŠpilova Alex 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 27.04
55 Mojžišová RebekaMojžišová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 27.47
56 Macejková EliškaMacejková Eliška 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 31.69
Karmanová BiankaKarmanová Bianka 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 DNS
Kuncová Karin Kuncová Karin 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 DNS