<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 2. kolo súťaže družstiev dorastu a mladšieho žiactva

Banská Bystrica (3. 6. 2018)

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh 1 (ne, 3.6.2018 - 10:30) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 16.44 11.00
2 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 17.07 8.00
3 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 18.31 6.00
4 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 1 19.35 5.00
5 Hajdu MarekHajdu Marek 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 20.72 4.00
6 Harant PatrikHarant Patrik 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 34.23 1.00
Poznámky:
110m prekážky [91,4cm] - Dorastenci :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ne, 3.6.2018 - 10:32) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimek ErikŠimek Erik 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 16.48 9.00
2 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 18.24 7.00
3 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 21.34 3.00
4 Adam AlexAdam Alex 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 22.79 2.00
Poznámky:
110m prekážky [91,4cm] - Dorastenci :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 16.44 11.00
2 Šimek ErikŠimek Erik 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 16.48 9.00
3 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 17.07 8.00
4 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 18.24 7.00
5 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 18.31 6.00
6 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 1 19.35 5.00
7 Hajdu MarekHajdu Marek 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 20.72 4.00
8 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 21.34 3.00
9 Adam AlexAdam Alex 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 22.79 2.00
10 Harant PatrikHarant Patrik 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 34.23 1.00