<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 2. kolo súťaže družstiev dorastu a mladšieho žiactva

Banská Bystrica (3. 6. 2018)

400 m - Juniori

(ne, 3.6.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 0:52.51 11.00
2 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 3 0:54.40 9.00
3 Vyšinský TomášVyšinský Tomáš 00 00 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 0:59.25 8.00
Kováčik DanielKováčik Daniel 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DNS
Poznámky:
400m - Juniori
Celkom 4 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 1 (ne, 3.6.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 0:51.86 11.00
2 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 0:54.08 9.00
3 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:56.11 6.00
4 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 0:57.93 5.00
5 Palaj TomášPalaj Tomáš 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 0:58.80 3.00
6 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:02.49 1.00
Saluga KristiánSaluga Kristián 01 01 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 DNS
Gáll PeterGáll Peter 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 DNS
Poznámky:
400m - Dorastenci :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (ne, 3.6.2018 - 13:12) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 01 01 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 0:54.72 8.00
2 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 0:55.50 7.00
3 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 0:58.35 4.00
4 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:59.09 2.00
5 Cvacho AmadeusCvacho Amadeus 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 1:04.55
6 Slovenčiak MartinSlovenčiak Martin 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 1:11.06
Poznámky:
400m - Dorastenci :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:02.49 1.00
2 Cvacho AmadeusCvacho Amadeus 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 1:04.55
3 Slovenčiak MartinSlovenčiak Martin 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 1:11.06
4 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 0:51.86 11.00
5 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 0:54.08 9.00
6 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 01 01 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 0:54.72 8.00
7 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 0:55.50 7.00
8 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:56.11 6.00
9 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 0:57.93 5.00
10 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 0:58.35 4.00
11 Palaj TomášPalaj Tomáš 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 0:58.80 3.00
12 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:59.09 2.00
Saluga KristiánSaluga Kristián 01 01 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 DNS
Gáll PeterGáll Peter 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 DNS

400 m - Juniorky

(ne, 3.6.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vaceková DominikaVaceková Dominika 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:03.01 11.00
2 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 1:06.14 9.00
3 Nová JanaNová Jana 00 00 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 1:06.51 8.00
4 Ďuricová LuciaĎuricová Lucia 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:08.32 7.00
Poznámky:
400m - Juniorky
Celkom 4 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 1 (ne, 3.6.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 0:59.20 11.00
2 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:04.23 9.00
3 Samčíková AlexSamčíková Alex 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:05.12 8.00
4 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 1:06.39 7.00
5 Krúteková MichaelaKrúteková Michaela 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 1:23.67 3.00
Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 DNF
Poznámky:
400m - Dorastenky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ne, 3.6.2018 - 13:22) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:06.34
2 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 1:06.94 6.00
3 Simová PetraSimová Petra 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 1:11.07 5.00
4 Müllerová SofiaMüllerová Sofia 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:12.78 4.00
5 Staňová LeaStaňová Lea 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 1:24.04 2.00
Poznámky:
400m - Dorastenky :: Beh B
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:04.23 9.00
2 Samčíková AlexSamčíková Alex 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:05.12 8.00
3 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:06.34
4 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 1:06.39 7.00
5 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 1:06.94 6.00
6 Simová PetraSimová Petra 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 1:11.07 5.00
7 Müllerová SofiaMüllerová Sofia 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:12.78 4.00
8 Krúteková MichaelaKrúteková Michaela 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 1:23.67 3.00
9 Staňová LeaStaňová Lea 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 1:24.04 2.00
10 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 0:59.20 11.00
Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 DNF