<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 2. kolo súťaže družstiev dorastu a mladšieho žiactva

Banská Bystrica (3. 6. 2018)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(ne, 3.6.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bruňo MichalBruňo Michal
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
05 05 10.74 x8,349,749,7410,7410,4010,01 11.00
2 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 09.04 8,568,758,828,828,548,769,04 9.00
MS Pavelica MarekPavelica Marek
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
05 05 08.94 8,848,528,438,848,438,118,94
4 Jurina PavolJurina Pavol
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
05 05 08.76 x8,378,098,377,288,768,61 8.00
5 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 08.63 8,298,288,498,497,868,388,63 7.00
6 Oriešek JakubOriešek Jakub
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
05 05 07.39 x7,246,947,247,03x7,39 6.00
7 Jurina MatúšJurina Matúš
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
05 05 07.37 6,04x6,836,836,547,377,09 5.00
8 Panza DavidPanza David
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 07.30 6,547,136,667,136,827,306,81 4.00
9 Binder DavidBinder David
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 06.74 6,166,746,006,74 3.00
10 Belko TomášBelko Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 06.38 6,38xx6,38 2.00
11 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 06.14 6,146,066,076,14 1.00
12 Belko MatúšBelko Matúš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 06.07 6,076,07x6,07
13 Bodnár MartinBodnár Martin
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
05 05 05.28 4,925,284,875,28
Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
05 05 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Guľa [3kg] - Mladší žiaci
Celkom 14 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(ne, 3.6.2018 - 12:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 11.02 9,8810,4210,099,8811,0210,5910,21
2 Papanová ValentínaPapanová Valentína
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
02 02 09.66 6,339,669,429,669,629,519,63 11.00
3 Fabušová NikolaFabušová Nikola
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 09.36 9,078,748,889,079,368,628,91 9.00
4 Vyšlanová VandaVyšlanová Vanda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
03 03 09.01 8,229,018,709,01x7,348,42 8.00
5 Chovanová AnnaChovanová Anna
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
04 04 08.43 8,26xx8,268,04x8,43 7.00
6 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 08.32 7,668,147,888,147,378,328,14 6.00
7 Valachová SaraValachová Sara
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 08.27 8,278,168,128,278,008,108,12 5.00
8 Najdeková AlicaNajdeková Alica
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
02 02 07.93 7,777,377,937,937,697,917,45 4.00
9 Urblíková LenkaUrblíková Lenka
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
03 03 07.55 7,447,467,557,55 3.00
10 Boldizsárová TerezaBoldizsárová Tereza
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
02 02 07.09 6,747,096,887,09 2.00
11 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 06.78 6,61x6,786,78 1.00
12 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 06.77 6,646,506,776,77
Môciková LeaMôciková Lea
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
02 02 NM xxx0.0
Poznámky/pokusy:
" Guľa [3kg] - Dorastenky
Celkom 13 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(ne, 3.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dibalová SofiaDibalová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 08.32 7,918,327,888,327,928,26 11.00
2 Ferrando CarolinaFerrando Carolina
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 08.25 8,257,747,168,257,617,73 9.00
3 Hoštáková LauraHoštáková Laura
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 07.64 7,187,607,047,607,327,64 8.00
4 Záchelová AnetaZáchelová Aneta
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 07.38 6,567,076,617,076,727,38 7.00
5 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 07.31 7,017,017,317,317,236,91 6.00
6 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 07.24 6,926,276,976,977,247,07 5.00
7 Maceíková EmaMaceíková Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 07.10 6,186,796,546,797,106,57 4.00
8 Gandžalová KristínaGandžalová Kristína
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
05 05 06.97 6,346,796,976,976,81x 3.00
9 Kliačiková DarinaKliačiková Darina
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 06.62 6,626,096,62 2.00
10 Jančovičová NikolaJančovičová Nikola
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 06.34 5,576,346,34 1.00
11 Raffajová MichaelaRaffajová Michaela
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
05 05 06.18 6,186,186,18
12 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 06.03 6,036,036,03
13 Garajová VeronikaGarajová Veronika
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
05 05 05.86 5,86x5,86
14 Matejčíková NikolaMatejčíková Nikola
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 05.36 5,195,365,36
15 Hnilická TeréziaHnilická Terézia
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
07 07 05.16 3,965,165,16
16 Portalová ŽanetaPortalová Žaneta
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
05 05 05.10 5,10x5,10
17 Hubová NatáliaHubová Natália
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 04.97 4,974,664,97
18 Vorková LuciaVorková Lucia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 04.70 4,704,064,70
19 Kurucová TeréziaKurucová Terézia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 04.39 4,39x4,39
20 Kubatková AnetaKubatková Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 04.09 3,894,094,09
Poznámky/pokusy:
" Guľa [3kg] - Mladšie žiačky
Celkom 20 pretekárov