<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 2. kolo súťaže družstiev dorastu a mladšieho žiactva

Banská Bystrica (3. 6. 2018)

Skok do diaľky - Dorastenci

(ne, 3.6.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 655 +0.8 m/s 630  -0.1 +1.0 +1.0630 +1.4655  +0.8 11.00
2 Saluga KristiánSaluga Kristián
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
01 01 627 +1.9 m/s 571  +1.4592  +0.9627  +1.9627595  +1.5585  +0.0 9.00
3 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 620 +0.6 m/s 583  +1.7568  +0.0615  +1.4615620  +0.6 +0.5 8.00
4 Poloha OliverPoloha Oliver
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 590 +0.7 m/s 551  +1.4565  +1.2557  +0.7565590  +0.7537  -2.1 7.00
5 Harant PatrikHarant Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 580 +0.9 m/s  +0.8580  +0.9566  +0.0580410  +0.5443  +0.4 6.00
6 Noris TomášNoris Tomáš
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
02 02 575 -1.1 m/s 484  +1.2557  +0.9521  +0.3557533  +0.9575  -1.1 5.00
7 Franek MichalFranek Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 567 +0.8 m/s 567  +0.8476  +1.9 +1.5567560  +2.2 +1.8 4.00
8 Machovec Jakub Machovec Jakub
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
01 01 542 +1.5 m/s 532  +1.3470  +1.0446  +1.4532542  +1.5485  +0.3 3.00
9 Grieš MatúšGrieš Matúš
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
02 02 500 +0.8 m/s 475  +0.9500  +0.8500 2.00
10 Franek RichardFranek Richard
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 494 +1.0 m/s 494  +1.0477  +0.9494 1.00
11 Cvacho AmadeusCvacho Amadeus
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
02 02 485 +1.1 m/s 485  +1.1480  +1.3485
12 Kováč PeterKováč Peter
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
01 01 484 +0.9 m/s  +1.1484  +0.9484
13 Žilka FilipŽilka Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
01 01 483 +1.8 m/s 483  +1.8 +1.2483
14 Luka DavidLuka David
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
04 04 480 +1.4 m/s 480  +1.4438  +1.3480
15 Tomčík GorazdTomčík Gorazd
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
03 03 473 +0.7 m/s 420  +1.1473  +0.7473
16 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 456 +0.7 m/s 453  +0.4456  +0.7456
MS Crha SimonCrha Simon
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 440 +1.4 m/s 440  +1.4 +1.2440
18 Pastorek RichardPastorek Richard
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
04 04 346 +0.0 m/s 346  +0.0325  +1.7346
19 Blaško MatejBlaško Matej
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 340 +0.3 m/s  -0.7340  +0.3340
20 Franko TomašFranko Tomaš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 311 +1.1 m/s 311  +1.1310  +10.9311
Savolt PatrikSavolt Patrik
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
04 04 DNS 0.0
Danihlík AndrejDanihlík Andrej
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
04 04 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Dorastenci
Celkom 22 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 3.6.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Golian ŠimonGolian Šimon
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 484 +1.2 m/s 465  +0.6484  +1.2467  +1.3484 +1.9 +0.0 11.00
2 Jurina PavolJurina Pavol
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
05 05 480 +1.3 m/s 480  +1.3462  +0.4456  +1.0480472  +1.6468  +0.3 9.00
3 Oláh SamuelOláh Samuel
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
05 05 443 +0.5 m/s 404  +1.4400  +0.8426  -0.2426421  +0.5443  +0.5 8.00
4 Murín TimotejMurín Timotej
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
05 05 436 +2.0 m/s 435  +0.7436  +2.0400  +0.8436 +0.8383  +0.5 7.00
5 Domiňák DušanDomiňák Dušan
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
06 06 431 +2.2 m/s 367 +1.2 m/s 384  +2.6431  +2.2355  +1.1431 +1.6367  +1.2 6.00
6 Mišík ViliamMišík Viliam
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
05 05 427 +1.3 m/s 427  +1.3 +1.3408  +1.5427 +1.9414  +1.3 5.00
7 Chromek SebastiánChromek Sebastián
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
05 05 407 +2.1 m/s 382 +1.1 m/s  +2.0407  +2.1382  +1.1407 +0.5374  +0.5 4.00
8 Katona MichalKatona Michal
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
06 06 402 +2.4 m/s 367 +1.0 m/s 402  +2.4 +0.7367  +1.0402 +0.5 +0.5 3.00
9 Brišák AdamBrišák Adam
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
05 05 396 +0.6 m/s  +1.7396  +0.6396 2.00
10 Zahumenský MatúšZahumenský Matúš
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
06 06 394 +1.8 m/s 394  +1.8380  +2.9394 1.00
11 Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 380 +0.8 m/s 358  +0.9380  +0.8380
12 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 378 +0.9 m/s  +0.5378  +0.9378
13 Chovanec MartinChovanec Martin
Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto...
07 07 377 +1.4 m/s 376  +0.8377  +1.4377
14 Višňovský MichalVišňovský Michal
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 374 +1.4 m/s 374  +1.4 +1.3374
15 Hanák PatrikHanák Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 354 +1.9 m/s 354  +1.9342  +2.9354
16 Staroň MatejStaroň Matej
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
05 05 342 +0.6 m/s 342  +0.6320  +0.7342
17 Hyžinský RomanHyžinský Roman
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
05 05 341 +1.8 m/s  +1.7341  +1.8341
18 Krišica SebastianKrišica Sebastian
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
08 08 330 -0.2 m/s 330  -0.2296  +0.2330
19 Bálent TimotejBálent Timotej
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
09 09 290 +1.7 m/s 290  +1.7 +0.6290
Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
05 05 DNS 0.0
Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Mladší žiaci
Celkom 21 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(ne, 3.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ošková RomanaOšková Romana
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
99 99 504 +0.8 m/s 502  +1.5490  +1.3500  +1.2502385  +0.6 +0.7504  +0.8 11.00
2 Guothová AlexandraGuothová Alexandra
Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto...
03 03 450 +1.2 m/s 450  +1.2447  +0.6 +0.7450443  +0.7 +1.0442  +1.1 9.00
3 Bátoryová KarinBátoryová Karin
Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto...
04 04 438 +1.4 m/s  +0.4438  +1.4437  +0.7438420  +0.9430  +1.0 +0.7 8.00
4 Peničková PaulínaPeničková Paulína
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 436 +1.1 m/s 434  +1.1420  +1.1 +1.0434423  +0.4417  +1.0436  +1.1 7.00
5 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 409 +1.6 m/s  +0.6398  +0.8 +2.2398408  +0.8409  +1.6401  +0.0 6.00
6 Podhradska SaraPodhradska Sara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 404 +1.1 m/s 361  +0.8404  +1.1379  +0.5404402  +0.8371  +0.6393  +1.1 5.00
7 Danková TamaraDanková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 372 +0.7 m/s 312  +0.3351  +0.7366  +1.7366358  +1.2372  +0.7350  +1.7 4.00
8 Paláriková LaraPaláriková Lara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 282 +0.6 m/s  +1.5 +0.5282  +0.6282 +1.4 +1.7280  +2.2 3.00
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Juniorky
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 3.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 526 +2.2 m/s 515 +0.9 m/s 515  +0.9505  +0.5514  +0.6515510  +1.6526  +2.2
2 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 510 +0.6 m/s 508  +1.1 +0.8500  +0.9508506  +1.7510  +0.6 11.00
3 Kočišová ErikaKočišová Erika
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 495 +1.3 m/s 482  +0.9477  +1.4466  +1.3482495  +1.3 +1.3 9.00
4 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
03 03 465 +0.8 m/s 465  +0.8 +1.5428  +0.5465459  +1.2451  +0.8 8.00
5 Haviarová ZuzanaHaviarová Zuzana
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
01 01 455 +0.7 m/s 435  +1.0424  +1.1455  +0.7455448  +1.6446  +0.9 7.00
6 Valachová SaraValachová Sara
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 453 +0.4 m/s 421  +1.3449  +1.9 +0.8449 +1.5453  +0.4 6.00
7 Reguliová ViktóriaReguliová Viktória
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
02 02 450 +1.2 m/s 418  +1.5450  +1.2440  +1.0450446  +1.5441  +0.4 5.00
8 Žitná AdelaŽitná Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 444 +1.0 m/s 444  +1.0437  +1.0443  +0.8444-- 4.00
9 Sásová KristínaSásová Kristína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 425 +0.9 m/s 425  +0.9408  +1.8425 3.00
10 Kuníková MariannaKuníková Marianna
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
05 05 420 +0.5 m/s 402  +1.4420  +0.5420 2.00
11 Ploransky AnnaPloransky Anna
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
04 04 420 +0.7 m/s 420  +0.7 +1.3420 1.00
12 Daňová PetraDaňová Petra
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
04 04 410 +1.2 m/s 410  +1.2407  +1.5410
13 Urgeľová ViktóriaUrgeľová Viktória
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
04 04 410 +0.9 m/s 410  +0.9390  +1.4410
14 Bartková PaulínaBartková Paulína
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
03 03 409 +2.0 m/s  +0.2409  +2.0409
15 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 404 +1.5 m/s 404  +1.5391  +0.7404
16 Úradníčková LauraÚradníčková Laura
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 390 +1.9 m/s 346  -0.1390  +1.9390
17 Haštová NatáliaHaštová Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 386 +1.2 m/s 386  +1.2386  +1.4386
18 Kuníková LuciaKuníková Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 386 +2.3 m/s 380 +0.7 m/s 380  +0.7386  +2.3386
19 Zeliesková MarionZeliesková Marion
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 380 +0.7 m/s 343  +1.3380  +0.7380
20 Comová MichaelaComová Michaela
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
01 01 372 +0.8 m/s  +0.9372  +0.8372
21 Bačová TatianaBačová Tatiana
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
02 02 368 +1.2 m/s  +0.8368  +1.2368
22 Môciková LeaMôciková Lea
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
02 02 351 +1.6 m/s  +0.0351  +1.6351
23 Maruniaková ZuzanaMaruniaková Zuzana
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
03 03 342 +0.2 m/s 342  +0.2336  +1.3342
24 Karová KlaudiaKarová Klaudia
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
04 04 276 +0.7 m/s 276  +0.7 +1.4276
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Dorastenky
Celkom 24 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 3.6.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
06 06 480 +0.4 m/s 477  +0.9470  +0.6460  +0.3477453  +0.9480  +0.4 11.00
2 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 470 +0.7 m/s 470  +0.7 +0.7453  +0.1470 +0.8461  +0.3 9.00
3 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 442 +0.9 m/s 433  +1.2442  +0.9434  +0.9442408  +0.7 +1.1 8.00
4 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 442 +0.8 m/s 442  +0.8393  +0.7 +0.9442423  +1.1413  +0.6 7.00
5 Perončíková PaulaPerončíková Paula
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
06 06 438 +0.5 m/s 402  +0.8411  +0.7400  +0.6411 +1.0438  +0.5 6.00
6 Papicskasová EmaPapicskasová Ema
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
05 05 429 +0.6 m/s 386  +1.0405  +0.9398  +0.5405429  +0.6409  +1.2 5.00
7 Bandíková LeaBandíková Lea
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
05 05 418 +0.9 m/s 412  +0.3418  +0.9377  +0.5418383  +1.2358  +0.7 4.00
8 Rosinová JúliaRosinová Júlia
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
05 05 413 +0.8 m/s 401  +1.4383  +0.3413  +0.8413397  +0.7 +1.4 3.00
9 Vlčková MichaelaVlčková Michaela
MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké...
06 06 395 +0.5 m/s 388  +1.6395  +0.5395 2.00
10 Lörinčíková NelaLörinčíková Nela
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 395 +1.3 m/s 395  +1.3384  +0.4395 1.00
11 Berešíková EmaBerešíková Ema
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 388 +0.5 m/s 358  +1.7388  +0.5388
12 Dlugošová EsteraDlugošová Estera
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
05 05 383 +1.2 m/s 383  +1.2366  +1.2383
13 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 375 +0.2 m/s 346  +1.1375  +0.2375
14 Mazuráková DenisaMazuráková Denisa
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
06 06 364 +1.4 m/s 364  +1.4363  +2.1364
15 Gandžalová KristínaGandžalová Kristína
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
05 05 364 +0.5 m/s  +1.5364  +0.5364
16 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
06 06 355 +1.9 m/s 355  +1.9304  +0.7355
17 Smidová SimonaSmidová Simona
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 354 +1.3 m/s 354  +1.3334  +1.2354
18 Klačanská EllaKlačanská Ella
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 350 +0.7 m/s 340  +1.1350  +0.7350
19 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
06 06 350 +1.1 m/s 350  +1.1328  +1.1350
20 Záchelová AnetaZáchelová Aneta
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 350 +0.6 m/s  +1.8350  +0.6350
21 Portalová ŽanetaPortalová Žaneta
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
05 05 348 +1.2 m/s 348  +1.2347  +1.3348
22 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
07 07 345 +1.5 m/s  +0.6345  +1.5345
23 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 344 +0.8 m/s 344  +0.8 +2.0344
24 Novosadová SoňaNovosadová Soňa
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 343 +0.9 m/s 343  +0.9307  +0.3343
25 Hrubá NikolaHrubá Nikola
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 337 +0.8 m/s  +0.3337  +0.8337
26= Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 331 +0.7 m/s  +0.4331  +0.9331
26= Malčeková VanesaMalčeková Vanesa
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
06 06 331 +0.9 m/s 331  +0.7 +1.4331
28 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
06 06 330 +1.3 m/s 320  +1.4330  +1.3330
29 Gabajová TimeaGabajová Timea
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 327 +0.3 m/s 327  +0.3 +0.8327
30 Kozáková KarolínaKozáková Karolína
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
05 05 310 +0.4 m/s  +0.7310  +0.4310
31 Demianová EliškaDemianová Eliška
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
07 07 303 +1.5 m/s  +0.5303  +1.5303
32 Pápežová DanielaPápežová Daniela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 297 +0.8 m/s  +1.0297  +0.8297
33 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
07 07 292 +0.4 m/s  +0.8292  +0.4292
34 Kamenská TeréziaKamenská Terézia
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
05 05 275 +0.4 m/s 275  +0.4271  +0.9275
Karmanová BiankaKarmanová Bianka
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 DNS 0.0
Kuncová Karin Kuncová Karin
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
07 07 DNS 0.0
Vozárová KláraVozárová Klára
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
06 06 NM  +1.6 +1.00.0
Kováčová VeronikaKováčová Veronika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 NM  +1.6 +1.50.0
Šugárová TamaraŠugárová Tamara
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 NM  +0.6 +0.50.0
Hrnčiríková LeaHrnčiríková Lea
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
05 05 NM  +1.1 +1.40.0
Kaněrová VanesaKaněrová Vanesa
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
05 05 NM  +0.2 +0.60.0
Balážová VanesaBalážová Vanesa
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
07 07 NM  +0.5 +0.60.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Mladšie žiačky
Celkom 42 pretekárov