<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo VsAZ juniori, dorast a ml.žiactvo

Košice (22. 4. 2018)

1500 m - Juniori

(ne, 22.4.2018 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
102 Čižmar FilipČižmar Filip 99 99 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice DNF
Celkom 1 pretekári

1500 m - Dorastenci

(ne, 22.4.2018 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 101 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 4:36.42 11.00
2 103 Polončák DamiánPolončák Damián 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 4:49.03 9.00
23 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... DNF
Celkom 3 pretekári

1500 m - Mladší žiaci

(ne, 22.4.2018 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 33 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 5:50.19 11.00
2 75 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 5:50.72 9.00
3 132 Nohovec JanNohovec Jan 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 6:06.54 8.00
4 74 Kancír MarošKancír Maroš 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 6:14.60 7.00
5 22 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 6:19.18 6.00
6 27 Kádár BenjamínKádár Benjamín 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 7:27.39 5.00
82 Olejár SamuelOlejár Samuel 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 DNS
Celkom 7 pretekárov

1500 m - Dorastenky

(ne, 22.4.2018 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 270 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 5:23.22 11.00
2 323 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6:21.10 9.00
Celkom 2 pretekári

1500 m - Mladšie žiačky

(ne, 22.4.2018 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 191 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 6:03.48 11.00
2 211 Kissová LenkaKissová Lenka 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 6:05.16 9.00
3 225 Enekešová EmaEnekešová Ema 05 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 6:11.89 8.00
4 224 Enekešová DanielaEnekešová Daniela 05 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 6:20.53 7.00
5 304 Nemcová LindaNemcová Linda 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 6:37.05 6.00
6 179 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 6:39.26 5.00
7 199 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 6:51.77 4.00
8 286 Halovská ViktóriaHalovská Viktória 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 7:20.77 3.00
Celkom 8 pretekárov