<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo VsAZ juniori, dorast a ml.žiactvo

Košice (22. 4. 2018)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(ne, 22.4.2018 - 07:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 117 Varady TomášVarady Tomáš
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 55.97 x49,1955,9755,9753,6054,90- 11.00
2 24 Grulyo MiguelGrulyo Miguel
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 51.47 49,4946,1249,9049,9046,0948,2451,47 9.00
3 137 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 50.33 48,8350,3345,9450,3342,0345,4947,99 8.00
4 10 Smolko MilanSmolko Milan
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 49.09 39,3140,3647,1047,1043,3849,0944,37 7.00
5 153 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 46.91 46,9141,5943,7746,91 6.00
6 138 Taras ŠimonTaras Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 46.10 39,4644,3444,8444,8446,1042,9143,23 5.00
7 69 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 45.16 x45,1641,6745,1641,0042,7743,59 4.00
8 143 Vateha MatúšVateha Matúš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 44.58 38,1342,6942,8342,8336,6343,3544,58 3.00
9 106 Fajner MarošFajner Maroš
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 42.80 42,8036,81-42,80 2.00
10 70 Bednár AdamBednár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 42.30 38,9342,3039,1342,30 1.00
11 29 Kollár MatejKollár Matej
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
07 07 40.38 26,7037,0440,3840,38
12 123 Dzubák MatejDzubák Matej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 40.33 38,7937,9140,3340,33
13 376 Fako ErikFako Erik
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 38.92 38,4736,5938,9238,92
14 30 Komjáti RolandKomjáti Roland
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 38.45 24,8838,4535,7238,45
15 115 Selecký SamuelSelecký Samuel
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 38.30 32,4038,3036,8038,30
16 113 Horvath SamuelHorvath Samuel
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 37.70 x37,7033,6537,70
17 88 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
05 05 37.70 37,70xx37,70
18 361 Magyar DávidMagyar Dávid
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 37.50 33,9737,1237,5037,50
19 362 Smutný ErikSmutný Erik
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 36.79 36,6431,4036,7936,79
20 110 Lešňák SamuelLešňák Samuel
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 36.70 32,5436,7035,7736,70
21 25 Horvath RichardHorvath Richard
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 35.82 x35,82x35,82
22 134 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 35.06 35,0630,6529,3935,06
23 11 Šturmankin JakubŠturmankin Jakub
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
06 06 34.49 30,4434,4925,9034,49
24 31 Nagy JakubNagy Jakub
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
07 07 34.14 28,5430,5634,1434,14
25 35 Szilvassy MarkoSzilvassy Marko
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
07 07 33.17 26,0133,17-33,17
26 122 Dreveňák EgidDreveňák Egid
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 32.35 31,6730,6332,3532,35
27 72 Hornáček JakubHornáček Jakub
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 31.76 31,7628,4530,0431,76
28 356 Lazorík JurajLazorík Juraj
SAZ - individuálny členSAZ - individuálny člen
07 07 28.13 27,0528,1325,528,13
29 119 Baláž ŠimonBaláž Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 23.92 22,6515,2523,9223,92
30 167 Palko BystríkPalko Bystrík
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 18.19 15,8618,1718,1918,19
31 150 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 14.72 13,52x14,7214,72
MS 120 Cimbaľák AdriánCimbaľák Adrián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 35.60 35,6033,9535,3635,60
MS 21 Danko DanielDanko Daniel
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
07 07 17.33 13,9913,6517,3317,33
MS 118 Adamuščin AdamAdamuščin Adam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 23.92 22,6515,2523,9223,92
MS 34 Schuller RichárdSchuller Richárd
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
08 08 26.00 23,9726,0022,0526,00
Celkom 35 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(ne, 22.4.2018 - 08:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 288 Marcinová MichaelaMarcinová Michaela
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 52.92 52,9252,92 11.00
2 191 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 52.64 50,89x52,6452,64x 9.00
3 291 Bodíková EmaBodíková Ema
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 46.24 37,8138,2246,2446,2431,93 8.00
4 182 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 42.05 42,0540,7236,2642,0533,73 7.00
5 254 Kurimská SárahKurimská Sárah
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 38.98 38,9838,98 6.00
6 236 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 38.83 38,83xx38,8335,39 5.00
7 188 Rusová VanessaRusová Vanessa
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 37.23 35,8537,2336,8437,2335,87 4.00
8 370 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 36.20 36,2036,20 3.00
9 294 Geffertová TamaraGeffertová Tamara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 34.45 34,4534,45 2.00
10 174 Čipková BiankaČipková Bianka
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
06 06 33.62 33,6233,62 1.00
11 260 Stanková KristínaStanková Kristína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 31.87 31,8731,87
12 252 Kovaľová LeaKovaľová Lea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 31.64 31,6431,64
13 271 Gburová DašaGburová Daša
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
06 06 29.94 29,9429,94
14 193 Zatrochová SofiaZatrochová Sofia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 29.80 29,8029,80
15 214 Peczuchová DanielaPeczuchová Daniela
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 29.28 29,2829,28
16 295 Haneková TamaraHaneková Tamara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 28.17 28,1728,17
17 199 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 28.13 28,1328,13
18 208 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 27.01 27,0127,01
19 179 Hudecová MichaelaHudecová Michaela
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
07 07 26.61 26,6126,61
20 187 Rojáková RebekaRojáková Rebeka
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 25.61 25,6125,61
21 353 Vargová GabrielaVargová Gabriela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 24.63 24,6324,63
22 311 Vyskočová DenisaVyskočová Denisa
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 24.42 24,4224,42
23 363 Dobos EmeseDobos Emese
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 23.85 23,8523,85
24 261 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 23.49 23,4923,49
25 186 Raganová MartinaRaganová Martina
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 22.99 22,9922,99
26 259 Petrová HenrietaPetrová Henrieta
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 22.05 22,0522,05
27 364 Bodnár BeataBodnár Beata
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 21.26 21,2621,26
28 349 Stanová TeréziaStanová Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 19.93 19,9319,93
MS 367 Faková JanaFaková Jana
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 20.92 20,9220,92
MS 213 Mezeiová KarolínaMezeiová Karolína
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 22.77 22,7722,77
283 Baková LeaBaková Lea
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 DNS 0.0
Celkom 31 pretekárov