<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo VsAZ juniori, dorast a ml.žiactvo

Košice (22. 4. 2018)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(ne, 22.4.2018 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 153 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 10.39 10,3909,8709,7310,39 11.00
2 137 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 09.83 08,9308,4609,8309,83 9.00
3 86 Vavrek JánVavrek Ján
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
05 05 09.37 06,9309,37x09,37 8.00
4 88 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
05 05 09.14 09,1408,54x09,14 7.00
5 117 Varady TomášVarady Tomáš
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 08.52 xx08,5208,52- 6.00
6 138 Taras ŠimonTaras Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 08.39 07,5707,7408,3908,39 5.00
7 108 Gondkovič JánGondkovič Ján
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 07.78 07,7807,6407,7807,78 4.00
8 111 Lovaš AdamLovaš Adam
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 07.27 06,7106,5407,2707,27 3.00
9 73 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 07.25 06,6006,7707,2507,25 2.00
10 112 Lovaš MartinLovaš Martin
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 07.13 07,1007,1306,8807,13 1.00
11 107 Balogi PatrikBalogi Patrik
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 06.96 06,9606,0806,5506,96
12 75 Kancír TomášKancír Tomáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 06.78 06,0806,2506,7806,78
13 167 Palko BystríkPalko Bystrík
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 06.72 05,3806,7204,6006,72
14 29 Kollár MatejKollár Matej
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
07 07 06.45 06,45x06,4206,45
15 143 Vateha MatúšVateha Matúš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 06.21 04,2506,2105,4006,21
16 134 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 06.19 x05,9406,1906,19
17 77 Kažimír ŠimonKažimír Šimon
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 06.18 05,6906,1806,0006,18
18 72 Hornáček JakubHornáček Jakub
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 06.02 x06,02x06,02
19 83 Solár MatejSolár Matej
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 05.87 xx05,8705,87
20 30 Komjáti RolandKomjáti Roland
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 05.65 xx05,6505,65
MS 120 Cimbaľák AdriánCimbaľák Adrián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 06.95 x06,9206,9506,95-
MS 34 Schuller RichárdSchuller Richárd
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
08 08 04.68 04,19x04,6804,68
MS 135 Roman LukášRoman Lukáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 05.43 05,43xx05,43
MS 118 Adamuščin AdamAdamuščin Adam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 06.31 06,31x05,0706,31
Celkom 24 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(ne, 22.4.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 280 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
04 04 11.38 11,3810,3110,3011,38 11.00
2 197 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves
04 04 09.19 09,1908,9708,7209,19 9.00
3 321 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 08.93 08,9308,45x08,93 8.00
4 300 Lazorová AlexandraLazorová Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
02 02 08.23 07,4707,3608,2308,23 7.00
5 329 Komanová ErikaKomanová Erika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 07.92 07,7807,9207,6107,92 6.00
6 307 Stojáková SoňaStojáková Soňa
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 07.88 07,1907,8807,6007,88 5.00
7 279 Lazúrová KristínaLazúrová Kristína
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
01 01 07.73 07,5907,73x07,73 4.00
8 258 Naďová NatáliaNaďová Natália
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
02 02 06.72 06,6906,7206,3606,72 3.00
9 314 Belišová RadkaBelišová Radka
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 06.34 06,1505,4206,3406,34 2.00
10 344 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 06.34 06,34xx06,34 1.00
11 250 Hajduková IzabelaHajduková Izabela
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
02 02 05.67 05,5605,6705,0205,67
246 Barlová ZuzanaBarlová Zuzana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
02 02 DNS 0.0
181 Kiselová KristínaKiselová Kristína
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
03 03 DNS 0.0
Celkom 13 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(ne, 22.4.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 191 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 10.06 09,5809,7710,0610,06 11.00
2 182 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 09.06 08,7109,0608,9109,06 9.00
3 288 Marcinová MichaelaMarcinová Michaela
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 08.40 08,0408,3608,4008,40 8.00
4 283 Baková LeaBaková Lea
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 08.15 07,1408,1508,0508,15 7.00
5 293 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 07.47 07,4707,3007,3707,47 6.00
6 199 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 06.86 06,7306,7006,8606,86 5.00
7 174 Čipková BiankaČipková Bianka
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
06 06 06.70 06,5306,3806,7006,70 4.00
8 311 Vyskočová DenisaVyskočová Denisa
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 06.64 06,6106,4706,6406,64 3.00
9 254 Kurimská SárahKurimská Sárah
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 06.34 06,2306,1806,3406,34 2.00
10 259 Petrová HenrietaPetrová Henrieta
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 06.21 06,2105,7806,1706,21 1.00
11 205 Dobos AnnaDobos Anna
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 06.10 06,1005,1905,7106,10
12 285 Halasová VeronikaHalasová Veronika
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 05.97 05,9705,7305,4405,97
13 260 Stanková KristínaStanková Kristína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 05.88 05,5505,1705,8805,88
14 193 Zatrochová SofiaZatrochová Sofia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 05.75 05,7505,3905,4805,75
15 210 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 05.51 05,5105,3405,3205,51
16 218 Urbánová NatáliaUrbánová Natália
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 05.51 04,2205,2505,5105,51
17 261 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 05.27 05,27x04,9605,27
18 262 Švarková TeréziaŠvarková Terézia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 04.70 04,7004,1204,6804,70
19 263 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 04.63 03,89x04,6304,63
20 295 Haneková TamaraHaneková Tamara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 04.61 04,6104,2804,4304,61
MS 207 Horváthová VeronikaHorváthová Veronika
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 04.10 03,3003,8504,1004,10
MS 374 Macorlíková BiankaMacorlíková Bianka
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 04.57 x03,2204,5704,57
Celkom 22 pretekárov