<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo VsAZ juniori, dorast a ml.žiactvo

Košice (22. 4. 2018)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 22.4.2018 - 11:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 47 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 20.55 11.00
2 109 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 21.09 7.00
3 121 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 21.67 3.00
4 57 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 23.16 1.00
5 140 Vanta KevinVanta Kevin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 24.14
6 151 Dula RichardDula Richard 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 24.60
MS 21 Danko DanielDanko Daniel 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 31.18
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 22.4.2018 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 21.07 8.50
2 53 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 23.52
3 36 Šomody RastislavŠomody Rastislav 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 23.54
4 11 Šturmankin JakubŠturmankin Jakub 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 24.42
5 132 Nohovec JanNohovec Jan 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 25.76
6 162 Kostík LukášKostík Lukáš 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26.53
78 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 22.4.2018 - 11:45) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 21.48 6.00
2 105 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 21.63 4.00
3 50 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 24.22
4 376 Fako ErikFako Erik 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 25.48
5 38 Zsóka BenceZsóka Bence 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 25.66
6 147 Černický GregorČernický Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 29.74
77 Kažimír ŠimonKažimír Šimon 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 22.4.2018 - 11:45) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 22 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 23.22
2 25 Horvath RichardHorvath Richard 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 23.26
3 43 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 25.59
8 Mihál DávidMihál Dávid 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 DNS
164 Mazáč MichalMazáč Michal 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
356 Lazorík JurajLazorík Juraj 07 07 SAZ - individuálny členSAZ - individuálny člen 6 DNS
76 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 22.4.2018 - 11:45) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 166 Novák LukášNovák Lukáš 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 22.94 2.00
2 9 Siman MartinSiman Martin 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 24.33
3 168 Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.01
4 119 Baláž ŠimonBaláž Šimon 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 31.18
MS 135 Roman LukášRoman Lukáš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 31.41
357 Lazorík JakubLazorík Jakub 09 09 SAZ - individuálny členSAZ - individuálny člen 3 DNS
70 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (ne, 22.4.2018 - 11:45) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 21.07 8.50
2 146 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.52 5.00
3 65 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 24.41
4 141 Vasilišin MartinVasilišin Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 25.68
169 Prox GregorProx Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
81 Michalov AdriánMichalov Adrián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 47 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 20.55 11.00
2 139 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 21.07 8.50
2 37 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 21.07 8.50
4 109 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 21.09 7.00
5 1 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 21.48 6.00
6 146 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.52 5.00
7 105 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 21.63 4.00
8 121 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 21.67 3.00
9 166 Novák LukášNovák Lukáš 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 22.94 2.00
10 57 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 23.16 1.00
11 22 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 23.22
12 25 Horvath RichardHorvath Richard 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 23.26
13 53 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 23.52
14 36 Šomody RastislavŠomody Rastislav 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 23.54
15 140 Vanta KevinVanta Kevin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 24.14
16 50 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 24.22
17 9 Siman MartinSiman Martin 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 24.33
18 65 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 24.41
19 11 Šturmankin JakubŠturmankin Jakub 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 24.42
20 151 Dula RichardDula Richard 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 24.60
21 376 Fako ErikFako Erik 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 25.48
22 43 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 25.59
23 38 Zsóka BenceZsóka Bence 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 25.66
24 141 Vasilišin MartinVasilišin Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 25.68
25 132 Nohovec JanNohovec Jan 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 25.76
26 168 Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.01
27 162 Kostík LukášKostík Lukáš 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26.53
28 147 Černický GregorČernický Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 29.74
29 21 Danko DanielDanko Daniel 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 31.18
29 119 Baláž ŠimonBaláž Šimon 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 31.18
31 135 Roman LukášRoman Lukáš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 31.41
78 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DNS
77 Kažimír ŠimonKažimír Šimon 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNS
8 Mihál DávidMihál Dávid 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 DNS
164 Mazáč MichalMazáč Michal 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
356 Lazorík JurajLazorík Juraj 07 07 SAZ - individuálny členSAZ - individuálny člen 6 DNS
76 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 DNS
357 Lazorík JakubLazorík Jakub 09 09 SAZ - individuálny členSAZ - individuálny člen 3 DNS
70 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 DNS
169 Prox GregorProx Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
81 Michalov AdriánMichalov Adrián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 DNS

150 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 22.4.2018 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 47 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 20.55
37 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 21.07
2 139 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.07
3 109 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 21.09
4 1 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 21.48
5 146 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21.52
6 105 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 21.63
7 121 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.67
8 166 Novák LukášNovák Lukáš 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 22.94
9 57 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 23.16
10 22 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 23.22
11 25 Horvath RichardHorvath Richard 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 23.26
12 53 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 23.52
13 36 Šomody RastislavŠomody Rastislav 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 23.54
14 140 Vanta KevinVanta Kevin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.14
15 50 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 24.22
16 9 Siman MartinSiman Martin 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 24.33
17 65 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 24.41
18 11 Šturmankin JakubŠturmankin Jakub 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 24.42
19 151 Dula RichardDula Richard 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 24.60
20 376 Fako ErikFako Erik 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 25.48
21 43 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 25.59
22 38 Zsóka BenceZsóka Bence 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 25.66
23 141 Vasilišin MartinVasilišin Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.68
24 132 Nohovec JanNohovec Jan 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.76
25 168 Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 26.01
26 162 Kostík LukášKostík Lukáš 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 26.53
27 147 Černický GregorČernický Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 29.74
28 119 Baláž ŠimonBaláž Šimon 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 31.18
MS 21 Danko DanielDanko Daniel 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 31.18
MS 135 Roman LukášRoman Lukáš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 31.41
77 Kažimír ŠimonKažimír Šimon 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov DNS
76 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov DNS
70 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov DNS
81 Michalov AdriánMichalov Adrián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov DNS
169 Prox GregorProx Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DNS
8 Mihál DávidMihál Dávid 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca DNS
164 Mazáč MichalMazáč Michal 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DNS
356 Lazorík JurajLazorík Juraj 07 07 SAZ - individuálny členSAZ - individuálny člen DNS
357 Lazorík JakubLazorík Jakub 09 09 SAZ - individuálny členSAZ - individuálny člen DNS
78 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov DNS
Celkom 41 pretekárov

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 22.4.2018 - 11:55) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 350 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 22.36 7.00
2 194 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 23.80
3 58 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 24.78
4 273 Melcherová HanaMelcherová Hana 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 27.50
262 Švarková TeréziaŠvarková Terézia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 DNS
274 Stanková ChiaraStanková Chiara 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 7 DNS
360 Lasiková MiaLasiková Mia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
248 Cibuľášová MiriamCibuľášová Miriam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 22.4.2018 - 11:55) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 308 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 22.47 6.00
2 324 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 22.80 5.00
3 238 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 22.94 4.00
4 253 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 23.75 1.00
5 372 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 25.34
6 303 Michtová AnetaMichtová Aneta 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 25.44
7 272 Labusová MelániaLabusová Melánia 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 7 25.65
271 Gburová DašaGburová Daša 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 22.4.2018 - 11:55) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 317 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 20.49 11.00
2 249 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 23.78
3 202 Czeranková DanielaCzeranková Daniela 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 27.32
4 289 Onderčinová YvonneOnderčinová Yvonne 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 27.44
MS 203 Čéčiová ErikaČéčiová Erika 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 27.87
MS 374 Macorlíková BiankaMacorlíková Bianka 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 26.07
214 Peczuchová DanielaPeczuchová Daniela 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 DNS
263 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 22.4.2018 - 11:55) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 215 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 23.04 3.00
2 345 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 24.11
3 375 Rudy AnnaRudy Anna 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 24.70
4 282 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 25.23
5 205 Dobos AnnaDobos Anna 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 25.86
6 217 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 26.46
239 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS
275 Stanková SáraStanková Sára 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 22.4.2018 - 11:55) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 310 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 21.41 9.00
2 200 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 22.09 8.00
3 284 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 23.73 2.00
4 228 Kokindová TamaraKokindová Tamara 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 24.95
5 295 Haneková TamaraHaneková Tamara 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 25.25
MS 216 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 26.42
347 Sopková NatáliaSopková Natália 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS
255 Lešková EmmaLešková Emma 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 22.4.2018 - 11:55) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 198 Kvasňáková AlicaKvasňáková Alica 05 05 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 23.89
2 322 Ambrozyová ValentínaAmbrozyová Valentína 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.96
3 353 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 24.03
4 276 Viduchová ZuzanaViduchová Zuzana 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 8 25.60
5 235 Sekeráková AlexandraSekeráková Alexandra 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 26.81
6 210 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 27.16
264 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 317 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 20.49 11.00
2 310 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 21.41 9.00
3 200 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 22.09 8.00
4 350 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 22.36 7.00
5 308 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 22.47 6.00
6 324 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 22.80 5.00
7 238 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 22.94 4.00
8 215 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 23.04 3.00
9 284 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 23.73 2.00
10 253 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 23.75 1.00
11 249 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 23.78
12 194 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 23.80
13 198 Kvasňáková AlicaKvasňáková Alica 05 05 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 23.89
14 322 Ambrozyová ValentínaAmbrozyová Valentína 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.96
15 353 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 24.03
16 345 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 24.11
17 375 Rudy AnnaRudy Anna 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 24.70
18 58 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 24.78
19 228 Kokindová TamaraKokindová Tamara 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 24.95
20 282 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 25.23
21 295 Haneková TamaraHaneková Tamara 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 25.25
22 372 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 25.34
23 303 Michtová AnetaMichtová Aneta 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 25.44
24 276 Viduchová ZuzanaViduchová Zuzana 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 8 25.60
25 272 Labusová MelániaLabusová Melánia 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 7 25.65
26 205 Dobos AnnaDobos Anna 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 25.86
27 374 Macorlíková BiankaMacorlíková Bianka 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 26.07
28 216 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 26.42
29 217 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 26.46
30 235 Sekeráková AlexandraSekeráková Alexandra 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 26.81
31 210 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 27.16
32 202 Czeranková DanielaCzeranková Daniela 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 27.32
33 289 Onderčinová YvonneOnderčinová Yvonne 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 27.44
34 273 Melcherová HanaMelcherová Hana 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 27.50
35 203 Čéčiová ErikaČéčiová Erika 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 27.87
262 Švarková TeréziaŠvarková Terézia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 DNS
274 Stanková ChiaraStanková Chiara 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 7 DNS
360 Lasiková MiaLasiková Mia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
248 Cibuľášová MiriamCibuľášová Miriam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DNS
271 Gburová DašaGburová Daša 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 5 DNS
214 Peczuchová DanielaPeczuchová Daniela 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 DNS
263 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 DNS
239 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS
275 Stanková SáraStanková Sára 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 8 DNS
347 Sopková NatáliaSopková Natália 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS
255 Lešková EmmaLešková Emma 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNS
264 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 22.4.2018 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 317 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20.49 11.00
2 310 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.41 9.00
3 200 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 22.09 8.00
4 350 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 22.36 7.00
5 308 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.47 6.00
6 324 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 22.80 5.00
7 238 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 22.94 4.00
8 215 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 23.04 3.00
9 284 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 23.73 2.00
10 253 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 23.75 1.00
11 249 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 23.78
12 194 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 23.80
13 198 Kvasňáková AlicaKvasňáková Alica 05 05 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 23.89
14 322 Ambrozyová ValentínaAmbrozyová Valentína 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 23.96
15 353 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 24.03
16 345 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 24.11
17 375 Rudy AnnaRudy Anna 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 24.70
18 58 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 24.78
19 228 Kokindová TamaraKokindová Tamara 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 24.95
20 282 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 25.23
21 295 Haneková TamaraHaneková Tamara 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.25
22 372 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 25.34
23 303 Michtová AnetaMichtová Aneta 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.44
24 276 Viduchová ZuzanaViduchová Zuzana 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 25.60
25 272 Labusová MelániaLabusová Melánia 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 25.65
26 205 Dobos AnnaDobos Anna 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 25.86
27 217 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 26.46
28 235 Sekeráková AlexandraSekeráková Alexandra 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 26.81
29 210 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 27.16
30 202 Czeranková DanielaCzeranková Daniela 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 27.32
31 289 Onderčinová YvonneOnderčinová Yvonne 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 27.44
32 273 Melcherová HanaMelcherová Hana 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 27.50
MS 374 Macorlíková BiankaMacorlíková Bianka 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 26.07
MS 203 Čéčiová ErikaČéčiová Erika 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 27.87
MS 216 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 26.42
275 Stanková SáraStanková Sára 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča DNS
255 Lešková EmmaLešková Emma 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov DNS
264 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov DNS
248 Cibuľášová MiriamCibuľášová Miriam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov DNS
239 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné DNS
262 Švarková TeréziaŠvarková Terézia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov DNS
271 Gburová DašaGburová Daša 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča DNS
347 Sopková NatáliaSopková Natália 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DNS
214 Peczuchová DanielaPeczuchová Daniela 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... DNS
360 Lasiková MiaLasiková Mia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DNS
274 Stanková ChiaraStanková Chiara 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča DNS
263 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov DNS
Celkom 47 pretekárov