<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo VsAZ juniori, dorast a ml.žiactvo

Košice (22. 4. 2018)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 22.4.2018 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 26 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 1:46.42 11.00
2 104 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 1:53.34 9.00
3 81 Michalov AdriánMichalov Adrián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 1:57.82 7.00
4 126 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 1:58.94 6.00
5 43 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 2:01.51 3.00
6 6 Kapusta LeoKapusta Leo 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 2:26.38
MS 2 Biž MichalBiž Michal 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 2:35.86
107 Balogi PatrikBalogi Patrik 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 DNS
8 Mihál DávidMihál Dávid 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 DNS
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (ne, 22.4.2018 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 117 Varady TomášVarady Tomáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 1:55.40 8.00
2 9 Siman MartinSiman Martin 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 1:59.07 5.00
3 29 Kollár MatejKollár Matej 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 1:59.77 4.00
4 83 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:06.16 2.00
5 62 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 2:07.59 1.00
6 361 Magyar DávidMagyar Dávid 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 2:13.51
7 149 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:14.31
8 5 Galovič FilipGalovič Filip 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 2:15.49
MS 21 Danko DanielDanko Daniel 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 2:44.11
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 26 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 1:46.42 11.00
2 104 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 1:53.34 9.00
3 117 Varady TomášVarady Tomáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 1:55.40 8.00
4 81 Michalov AdriánMichalov Adrián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 1:57.82 7.00
5 126 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 1:58.94 6.00
6 9 Siman MartinSiman Martin 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 1:59.07 5.00
7 29 Kollár MatejKollár Matej 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 1:59.77 4.00
8 43 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 2:01.51 3.00
9 83 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:06.16 2.00
10 62 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 2:07.59 1.00
11 361 Magyar DávidMagyar Dávid 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 2:13.51
12 149 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:14.31
13 5 Galovič FilipGalovič Filip 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 2:15.49
14 6 Kapusta LeoKapusta Leo 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 2:26.38
15 2 Biž MichalBiž Michal 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 2:35.86
16 21 Danko DanielDanko Daniel 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 2:44.11
107 Balogi PatrikBalogi Patrik 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 DNS
8 Mihál DávidMihál Dávid 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 DNS

600 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 22.4.2018 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 26 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1:46.42 11.00
2 104 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1:53.34 9.00
3 117 Varady TomášVarady Tomáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1:55.40 8.00
4 81 Michalov AdriánMichalov Adrián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1:57.82 7.00
5 126 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1:58.94 6.00
6 9 Siman MartinSiman Martin 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1:59.07 5.00
7 29 Kollár MatejKollár Matej 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1:59.77 4.00
8 43 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2:01.51 3.00
9 83 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2:06.16 2.00
10 62 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2:07.59 1.00
11 361 Magyar DávidMagyar Dávid 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2:13.51
12 149 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:14.31
13 5 Galovič FilipGalovič Filip 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:15.49
14 6 Kapusta LeoKapusta Leo 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:26.38
MS 21 Danko DanielDanko Daniel 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2:44.11
MS 2 Biž MichalBiž Michal 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:35.86
107 Balogi PatrikBalogi Patrik 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... DNS
8 Mihál DávidMihál Dávid 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca DNS
Celkom 18 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 22.4.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 238 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1:53.65 9.00
2 185 Molentová TamaraMolentová Tamara 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1:53.81 8.00
3 232 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2:01.77 6.00
4 247 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2:03.33 5.00
5 251 Kovalčínová AndreaKovalčínová Andrea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2:11.91
6 281 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 2:14.47
7 256 Lovecká JanaLovecká Jana 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2:16.96
8 204 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2:22.06
9 230 Lafková LenkaLafková Lenka 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2:23.44
10 184 Melichová AlexandraMelichová Alexandra 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:24.28
239 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné DNS
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (ne, 22.4.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 348 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:52.91 11.00
2 209 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1:56.53 7.00
3 287 Laporčáková DanielaLaporčáková Daniela 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2:03.52 4.00
4 291 Bodíková EmaBodíková Ema 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:04.48 3.00
5 196 Kočíková KláraKočíková Klára 06 06 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2:08.22 2.00
6 58 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2:10.86 1.00
7 189 Širillová NatáliaŠirillová Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:12.73
8 178 Hižnayová AlexandraHižnayová Alexandra 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:20.12
9 328 Kollárová LuciaKollárová Lucia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:34.46
MS 367 Faková JanaFaková Jana 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2:39.75
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 348 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:52.91 11.00
2 238 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1:53.65 9.00
3 185 Molentová TamaraMolentová Tamara 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1:53.81 8.00
4 209 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1:56.53 7.00
5 232 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2:01.77 6.00
6 247 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2:03.33 5.00
7 287 Laporčáková DanielaLaporčáková Daniela 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2:03.52 4.00
8 291 Bodíková EmaBodíková Ema 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:04.48 3.00
9 196 Kočíková KláraKočíková Klára 06 06 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2:08.22 2.00
10 58 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2:10.86 1.00
11 251 Kovalčínová AndreaKovalčínová Andrea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2:11.91
12 189 Širillová NatáliaŠirillová Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:12.73
13 281 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 2:14.47
14 256 Lovecká JanaLovecká Jana 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2:16.96
15 178 Hižnayová AlexandraHižnayová Alexandra 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:20.12
16 204 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2:22.06
17 230 Lafková LenkaLafková Lenka 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2:23.44
18 184 Melichová AlexandraMelichová Alexandra 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:24.28
19 328 Kollárová LuciaKollárová Lucia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:34.46
20 367 Faková JanaFaková Jana 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2:39.75
239 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné DNS

600 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 22.4.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 348 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:52.91 11.00
2 238 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1:53.65 9.00
3 185 Molentová TamaraMolentová Tamara 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1:53.81 8.00
4 209 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1:56.53 7.00
5 232 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2:01.77 6.00
6 247 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2:03.33 5.00
7 287 Laporčáková DanielaLaporčáková Daniela 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2:03.52 4.00
8 291 Bodíková EmaBodíková Ema 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:04.48 3.00
9 196 Kočíková KláraKočíková Klára 06 06 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2:08.22 2.00
10 58 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2:10.86 1.00
11 251 Kovalčínová AndreaKovalčínová Andrea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2:11.91
12 189 Širillová NatáliaŠirillová Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:12.73
13 281 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 2:14.47
14 256 Lovecká JanaLovecká Jana 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2:16.96
15 178 Hižnayová AlexandraHižnayová Alexandra 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:20.12
16 204 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2:22.06
17 230 Lafková LenkaLafková Lenka 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2:23.44
18 184 Melichová AlexandraMelichová Alexandra 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:24.28
19 328 Kollárová LuciaKollárová Lucia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:34.46
MS 367 Faková JanaFaková Jana 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2:39.75
239 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné DNS
Celkom 21 pretekárov