<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo VsAZ juniori, dorast a ml.žiactvo

Košice (22. 4. 2018)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 22.4.2018 - 08:20) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 137 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.15 11.00
2 123 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 11.13 9.00
3 126 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.20 8.00
4 80 Lichvár AdamLichvár Adam 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 11.94 6.00
5 10 Smolko MilanSmolko Milan 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 12.61 4.00
6 78 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 12.77 3.00
MS 3 Biž RóbertBiž Róbert 04 04 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 12.60
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 22.4.2018 - 08:20) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 125 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 11.53 7.00
2 128 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 12.48 5.00
3 57 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 12.96 2.00
4 77 Kažimír ŠimonKažimír Šimon 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 13.20 1.00
5 136 Ščerbatý AlexŠčerbatý Alex 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 13.25
6 28 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 13.28
7 156 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 15.21
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 137 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.15 11.00
2 123 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 11.13 9.00
3 126 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.20 8.00
4 125 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 11.53 7.00
5 80 Lichvár AdamLichvár Adam 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 11.94 6.00
6 128 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 12.48 5.00
7 3 Biž RóbertBiž Róbert 04 04 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 12.60
8 10 Smolko MilanSmolko Milan 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 12.61 4.00
9 78 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 12.77 3.00
10 57 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 12.96 2.00
11 77 Kažimír ŠimonKažimír Šimon 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 13.20 1.00
12 136 Ščerbatý AlexŠčerbatý Alex 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 13.25
13 28 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 13.28
14 156 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 15.21

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 22.4.2018 - 08:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 137 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.15 11.00
2 123 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.13 9.00
3 126 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.20 8.00
4 125 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.53 7.00
5 80 Lichvár AdamLichvár Adam 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 11.94 6.00
6 128 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.48 5.00
MS 3 Biž RóbertBiž Róbert 04 04 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 12.60 4.00
8 10 Smolko MilanSmolko Milan 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 12.61 3.00
9 78 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 12.77 2.00
10 57 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 12.96 1.00
11 77 Kažimír ŠimonKažimír Šimon 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13.20
12 136 Ščerbatý AlexŠčerbatý Alex 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 13.25
13 28 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 13.28
14 156 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15.21
Celkom 14 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 22.4.2018 - 08:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 317 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.84 11.00
2 180 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 11.38 9.00
3 233 Sedláková SonjaSedláková Sonja 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 11.70 8.00
4 255 Lešková EmmaLešková Emma 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 12.46 7.00
5 190 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 12.94 6.00
6 256 Lovecká JanaLovecká Jana 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13.17 5.00
7 309 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 13.53 4.00
8 251 Kovalčínová AndreaKovalčínová Andrea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13.99 3.00
9 247 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 14.71 2.00
10 208 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 15.79 1.00
Celkom 10 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 22.4.2018 - 08:30) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 317 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.84 11.00
2 180 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 11.38 9.00
3 309 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 13.53 4.00
4 251 Kovalčínová AndreaKovalčínová Andrea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 13.99 3.00
5 247 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 14.71 2.00
6 208 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 15.79 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 22.4.2018 - 08:30) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 233 Sedláková SonjaSedláková Sonja 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 11.70 8.00
2 255 Lešková EmmaLešková Emma 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 12.46 7.00
3 190 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 12.94 6.00
4 256 Lovecká JanaLovecká Jana 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 13.17 5.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 317 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.84 11.00
2 180 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 11.38 9.00
3 233 Sedláková SonjaSedláková Sonja 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 11.70 8.00
4 255 Lešková EmmaLešková Emma 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 12.46 7.00
5 190 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 12.94 6.00
6 256 Lovecká JanaLovecká Jana 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 13.17 5.00
7 309 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 13.53 4.00
8 251 Kovalčínová AndreaKovalčínová Andrea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 13.99 3.00
9 247 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 14.71 2.00
10 208 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 15.79 1.00