<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo VsAZ juniori, dorast a ml.žiactvo

Košice (22. 4. 2018)

200 m - Juniori

(ne, 22.4.2018 - 11:25) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 160 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 22.22 11.00
2 13 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2 22.24 9.00
3 61 Kuľha JakubKuľha Jakub 99 99 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 23.67 8.00
4 170 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 24.96 7.00
5 142 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 25.15 6.00
6 55 Veľký DušanVeľký Dušan 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 25.29 5.00
Celkom 6 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 22.4.2018 - 11:25) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 155 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 23.44 11.00
2 42 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.76 9.00
3 51 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 24.65 7.00
4 97 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 3 25.50 5.00
5 124 Dzurišin SamuelDzurišin Samuel 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 26.30 4.00
6 171 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 26.73 2.00
7 157 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 27.22
114 Onder DanielOnder Daniel 02 02 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 22.4.2018 - 11:25) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 20 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 8 24.24 8.00
2 172 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 25.30 6.00
3 93 Hermanovský JakubHermanovský Jakub 02 02 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 3 26.72 3.00
4 154 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26.89 1.00
5 129 Jackanin PatrickJackanin Patrick 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 27.38
6 158 Kalivoda SamuelKalivoda Samuel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 29.06
MS 298 Maník SamuelManík Samuel 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 29.60
56 Bačišin JánBačišin Ján 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 155 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 23.44 11.00
2 42 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.76 9.00
3 20 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 8 24.24 8.00
4 51 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 24.65 7.00
5 172 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 25.30 6.00
6 97 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 3 25.50 5.00
7 124 Dzurišin SamuelDzurišin Samuel 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 26.30 4.00
8 93 Hermanovský JakubHermanovský Jakub 02 02 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 3 26.72 3.00
9 171 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 26.73 2.00
10 154 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26.89 1.00
11 157 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 27.22
12 129 Jackanin PatrickJackanin Patrick 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 27.38
13 158 Kalivoda SamuelKalivoda Samuel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 29.06
14 298 Maník SamuelManík Samuel 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 29.60
114 Onder DanielOnder Daniel 02 02 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 DNS
56 Bačišin JánBačišin Ján 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS

200 m - Dorastenci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 22.4.2018 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 155 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 23.44
2 42 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 23.76
3 20 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 24.24
4 51 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 24.65
5 172 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 25.30
6 97 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 25.50
7 124 Dzurišin SamuelDzurišin Samuel 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 26.30
8 93 Hermanovský JakubHermanovský Jakub 02 02 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 26.72
9 171 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 26.73
10 154 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 26.89
11 157 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 27.22
12 129 Jackanin PatrickJackanin Patrick 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 27.38
13 158 Kalivoda SamuelKalivoda Samuel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 29.06
MS 298 Maník SamuelManík Samuel 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 29.60
114 Onder DanielOnder Daniel 02 02 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... DNS
56 Bačišin JánBačišin Ján 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné DNS
Celkom 16 pretekárov

200 m - Juniorky

(ne, 22.4.2018 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
341 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 26.34
244 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 28.39
Celkom 2 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 22.4.2018 - 11:35) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 292 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 27.42 11.00
2 355 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 28.36 7.00
3 313 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 28.76 6.00
4 325 Jančová LenkaJančová Lenka 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 30.61 2.00
5 195 Iľašová ZojaIľašová Zoja 04 04 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 6 31.08
MS 265 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 54.33
MS 341 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 26.34
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 22.4.2018 - 11:35) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 321 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.72 9.00
2 336 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 30.00 5.00
3 242 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 30.58 3.00
4 379 Kopčáková VeronikaKopčáková Veronika 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 30.89
5 359 Hudáková BibiánaHudáková Bibiána 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 32.34
6 339 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 43.03
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 22.4.2018 - 11:35) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 316 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 28.30 8.00
2 338 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 30.20 4.00
3 227 Chovanová ViktóriaChovanová Viktória 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 30.76 1.00
4 346 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 31.68
MS 181 Kiselová KristínaKiselová Kristína 03 03 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 32.65
MS 244 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 28.39
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 341 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 26.34
2 292 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 27.42 11.00
3 321 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.72 9.00
4 316 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 28.30 8.00
5 355 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 28.36 7.00
6 244 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 28.39
7 313 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 28.76 6.00
8 336 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 30.00 5.00
9 338 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 30.20 4.00
10 242 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 30.58 3.00
11 325 Jančová LenkaJančová Lenka 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 30.61 2.00
12 227 Chovanová ViktóriaChovanová Viktória 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 30.76 1.00
13 379 Kopčáková VeronikaKopčáková Veronika 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 30.89
14 195 Iľašová ZojaIľašová Zoja 04 04 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 6 31.08
15 346 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 31.68
16 359 Hudáková BibiánaHudáková Bibiána 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 32.34
17 181 Kiselová KristínaKiselová Kristína 03 03 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 32.65
18 339 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 43.03
19 265 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 54.33