<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo VsAZ juniori, dorast a ml.žiactvo

Košice (22. 4. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 22.4.2018 - 09:00) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.32
2 37 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 08.73
3 50 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.38
4 151 Dula RichardDula Richard 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.67
5 113 Horvath SamuelHorvath Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 10.03
6 31 Nagy JakubNagy Jakub 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 10.42
7 159 Kiss MarkoKiss Marko 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.45
8 164 Mazáč MichalMazáč Michal 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 11.11
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 22.4.2018 - 09:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 26 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 08.30
2 153 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.96
3 65 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.06
4 166 Novák LukášNovák Lukáš 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.06
5 36 Šomody RastislavŠomody Rastislav 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 09.39
6 140 Vanta KevinVanta Kevin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.41
7 111 Lovaš AdamLovaš Adam 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 09.42
8 48 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 10.26
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 22.4.2018 - 09:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 109 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 08.55
2 69 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 08.62
3 32 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 08.64
4 121 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.92
5 53 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 09.44
6 62 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.81
7 147 Černický GregorČernický Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.40
169 Prox GregorProx Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 22.4.2018 - 09:00) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 08.45
2 47 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.47
3 133 Ondkanin OliverOndkanin Oliver 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.87
4 24 Grulyo MiguelGrulyo Miguel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 09.12
5 57 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.28
6 168 Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.33
7 110 Lešňák SamuelLešňák Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 10.85
8 156 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.99
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 22.4.2018 - 09:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 09.39
2 106 Fajner MarošFajner Maroš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 09.52
3 38 Zsóka BenceZsóka Bence 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 09.70
4 149 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.93
5 131 Mihalčin MarekMihalčin Marek 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.99
6 162 Kostík LukášKostík Lukáš 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.29
7 357 Lazorík JakubLazorík Jakub 09 09 SAZ - individuálny členSAZ - individuálny člen 7 10.59
MS 2 Biž MichalBiž Michal 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 11.03
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 22.4.2018 - 09:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 105 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 08.68
2 125 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.02
3 98 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 2 09.41
4 148 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.46
5 35 Szilvassy MarkoSzilvassy Marko 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 09.47
6 12 Šturmankin JurajŠturmankin Juraj 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 10.12
7 150 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.07
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 26 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 08.30
2 139 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.32
3 1 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 08.45
4 47 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.47
5 109 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 08.55
6 69 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 08.62
7 32 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 08.64
8 105 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 08.68
9 37 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 08.73
10 133 Ondkanin OliverOndkanin Oliver 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.87
11 121 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.92
12 153 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.96
13 125 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.02
14 65 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.06
14 166 Novák LukášNovák Lukáš 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.06
16 24 Grulyo MiguelGrulyo Miguel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 09.12
17 57 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.28
18 50 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.38
19 36 Šomody RastislavŠomody Rastislav 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 09.39
19 104 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 09.39
21 140 Vanta KevinVanta Kevin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.41
21 98 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 2 09.41
23 111 Lovaš AdamLovaš Adam 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 09.42
24 53 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 09.44
25 148 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.46
26 35 Szilvassy MarkoSzilvassy Marko 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 09.47
27 106 Fajner MarošFajner Maroš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 09.52
28 151 Dula RichardDula Richard 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.67
29 38 Zsóka BenceZsóka Bence 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 09.70
30 62 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.81
31 149 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.93
32 131 Mihalčin MarekMihalčin Marek 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.99
33 113 Horvath SamuelHorvath Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 10.03
34 12 Šturmankin JurajŠturmankin Juraj 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 10.12
35 48 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 10.26
36 162 Kostík LukášKostík Lukáš 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.29
37 168 Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.33
38 31 Nagy JakubNagy Jakub 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 10.42
39 159 Kiss MarkoKiss Marko 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.45
40 357 Lazorík JakubLazorík Jakub 09 09 SAZ - individuálny členSAZ - individuálny člen 7 10.59
41 110 Lešňák SamuelLešňák Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 10.85
42 156 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.99
43 2 Biž MichalBiž Michal 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 11.03
44 150 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.07
45 164 Mazáč MichalMazáč Michal 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 11.11
46 147 Černický GregorČernický Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.40
169 Prox GregorProx Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 22.4.2018 - 10:25) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.52 11.00
2 26 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 08.53 9.00
3 47 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.56 8.00
4 1 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 08.64 7.00
5 105 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 08.86 5.00
6 32 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 08.92 3.00
7 109 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 08.93 2.00
8 69 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.06
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 22.4.2018 - 10:25) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 08.77 6.00
2 121 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.87 4.00
3 24 Grulyo MiguelGrulyo Miguel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 08.97 1.00
4 125 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.98
5 65 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.13
6 133 Ondkanin OliverOndkanin Oliver 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.14
7 153 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.19
8 166 Novák LukášNovák Lukáš 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.40
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 22.4.2018 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 26 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 08.30
2 139 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.32
3 1 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08.45
4 47 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.47
5 109 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 08.55
6 69 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 08.62
7 32 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 08.64
8 105 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 08.68
9 37 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 08.73
10 133 Ondkanin OliverOndkanin Oliver 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.87
11 121 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.92
12 153 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.96
13 125 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.02
14 65 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 09.06
15 166 Novák LukášNovák Lukáš 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.06
16 24 Grulyo MiguelGrulyo Miguel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 09.12
17 57 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 09.28
18 50 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.38
104 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.39
19 36 Šomody RastislavŠomody Rastislav 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 09.39
140 Vanta KevinVanta Kevin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.41
20 98 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 09.41
21 111 Lovaš AdamLovaš Adam 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.42
22 53 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.44
23 148 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.46
24 35 Szilvassy MarkoSzilvassy Marko 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 09.47
25 106 Fajner MarošFajner Maroš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.52
26 151 Dula RichardDula Richard 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.67
27 38 Zsóka BenceZsóka Bence 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 09.70
28 62 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 09.81
29 149 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.93
30 131 Mihalčin MarekMihalčin Marek 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.99
31 113 Horvath SamuelHorvath Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 10.03
32 12 Šturmankin JurajŠturmankin Juraj 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 10.12
33 48 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 10.26
34 162 Kostík LukášKostík Lukáš 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.29
35 168 Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.33
36 31 Nagy JakubNagy Jakub 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 10.42
37 159 Kiss MarkoKiss Marko 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.45
38 357 Lazorík JakubLazorík Jakub 09 09 SAZ - individuálny členSAZ - individuálny člen 10.59
39 110 Lešňák SamuelLešňák Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 10.85
40 156 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.99
41 150 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.07
42 164 Mazáč MichalMazáč Michal 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.11
43 147 Černický GregorČernický Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.40
MS 2 Biž MichalBiž Michal 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 11.03
169 Prox GregorProx Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DNS
Celkom 47 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 22.4.2018 - 09:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 175 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08.46
2 317 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.50
3 297 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.58
4 310 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.68
350 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.85
5 308 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.85
6 253 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 08.93
7 236 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.93
8 209 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 08.94
9 200 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 08.98
10 206 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 08.99
11 231 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.03
12 215 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 09.14
13 331 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.17
14 345 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.24
15 348 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.33
16 289 Onderčinová YvonneOnderčinová Yvonne 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.37
17 287 Laporčáková DanielaLaporčáková Daniela 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.38
18 284 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.48
19 312 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.50
20 326 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.51
21 322 Ambrozyová ValentínaAmbrozyová Valentína 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.53
22 349 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.58
23 324 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.59
24 228 Kokindová TamaraKokindová Tamara 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.60
25 198 Kvasňáková AlicaKvasňáková Alica 05 05 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 09.64
26 276 Viduchová ZuzanaViduchová Zuzana 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 09.65
27 358 Hudáková LilianaHudáková Liliana 05 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 09.66
28 232 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.70
29 375 Rudy AnnaRudy Anna 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 09.72
30 360 Lasiková MiaLasiková Mia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.74
31 282 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.84
32 372 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.85
33 211 Kissová LenkaKissová Lenka 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 10.01
34 351 Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.02
35 204 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 10.04
36 290 Vojtovičová VanesaVojtovičová Vanesa 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 10.13
37 262 Švarková TeréziaŠvarková Terézia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 10.15
38 315 Blichová AlexandraBlichová Alexandra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.19
39 184 Melichová AlexandraMelichová Alexandra 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 10.24
40 202 Czeranková DanielaCzeranková Daniela 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 10.28
41 273 Melcherová HanaMelcherová Hana 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 10.31
42 352 Kelbelová KlaudiaKelbelová Klaudia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.33
43 272 Labusová MelániaLabusová Melánia 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 10.41
44 217 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 10.50
45 230 Lafková LenkaLafková Lenka 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 10.77
46 371 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 11.02
47 237 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 11.03
48 347 Sopková NatáliaSopková Natália 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.69
49 328 Kollárová LuciaKollárová Lucia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.09
MS 216 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 10.17
MS 367 Faková JanaFaková Jana 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 10.44
327 Kasčáková NinaKasčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DNS
145 Pramuková IvanaPramuková Ivana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DNS
Celkom 54 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 22.4.2018 - 10:35) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 317 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.47 11.00
2= 297 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.63 8.50
2= 310 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.63 8.50
3 175 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 08.84 7.00
4 350 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.93 5.00
5 236 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 08.94 4.00
6 253 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 08.95 2.50
7 308 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.00 1.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 22.4.2018 - 10:35) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 200 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 08.88 6.00
2 209 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 08.95 2.50
3 231 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.02
4 206 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 09.24
5 348 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.25
6 215 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 09.26
7 331 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.27
8 345 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.38
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 22.4.2018 - 09:15) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 175 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 08.46
2 231 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.03
3 345 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.24
4 289 Onderčinová YvonneOnderčinová Yvonne 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 09.37
5 326 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.51
6 351 Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 10.02
7 371 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 11.02
8 237 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 11.03
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 22.4.2018 - 09:15) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 206 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 08.99
2 276 Viduchová ZuzanaViduchová Zuzana 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 8 09.65
3 372 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.85
4 290 Vojtovičová VanesaVojtovičová Vanesa 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 10.13
5 262 Švarková TeréziaŠvarková Terézia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.15
6 184 Melichová AlexandraMelichová Alexandra 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 10.24
7 230 Lafková LenkaLafková Lenka 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 10.77
327 Kasčáková NinaKasčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 22.4.2018 - 09:15) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 297 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.58
2 209 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 08.94
3 331 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.17
4 284 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 09.48
5 198 Kvasňáková AlicaKvasňáková Alica 05 05 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 8 09.64
6 315 Blichová AlexandraBlichová Alexandra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.19
7 273 Melcherová HanaMelcherová Hana 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 1 10.31
MS 367 Faková JanaFaková Jana 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 10.44
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 22.4.2018 - 09:15) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 317 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.50
2 308 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.85
3 200 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 08.98
4 375 Rudy AnnaRudy Anna 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 09.72
5 282 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 09.84
6 202 Czeranková DanielaCzeranková Daniela 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 10.28
7 352 Kelbelová KlaudiaKelbelová Klaudia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.33
MS 216 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 10.17
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 22.4.2018 - 09:15) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 310 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.68
2 253 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.93
3 236 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 08.93
4 215 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 09.14
5 348 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.33
6 322 Ambrozyová ValentínaAmbrozyová Valentína 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.53
7 347 Sopková NatáliaSopková Natália 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 11.69
145 Pramuková IvanaPramuková Ivana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 22.4.2018 - 09:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 350 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.85
2 287 Laporčáková DanielaLaporčáková Daniela 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 09.38
3 312 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.50
4 324 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.59
5 358 Hudáková LilianaHudáková Liliana 05 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 09.66
6 211 Kissová LenkaKissová Lenka 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 10.01
7 217 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 10.50
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 22.4.2018 - 09:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 349 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.58
2 228 Kokindová TamaraKokindová Tamara 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.60
3 232 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.70
4 360 Lasiková MiaLasiková Mia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.74
5 204 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 10.04
6 272 Labusová MelániaLabusová Melánia 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 10.41
7 328 Kollárová LuciaKollárová Lucia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.09
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 175 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 08.46
2 317 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.50
3 297 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.58
4 310 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.68
5 308 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.85
5 350 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.85
7 253 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.93
7 236 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 08.93
9 209 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 08.94
10 200 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 08.98
11 206 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 08.99
12 231 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.03
13 215 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 09.14
14 331 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.17
15 345 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.24
16 348 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.33
17 289 Onderčinová YvonneOnderčinová Yvonne 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 09.37
18 287 Laporčáková DanielaLaporčáková Daniela 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 09.38
19 284 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 09.48
20 312 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.50
21 326 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.51
22 322 Ambrozyová ValentínaAmbrozyová Valentína 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.53
23 349 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.58
24 324 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.59
25 228 Kokindová TamaraKokindová Tamara 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.60
26 198 Kvasňáková AlicaKvasňáková Alica 05 05 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 8 09.64
27 276 Viduchová ZuzanaViduchová Zuzana 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 8 09.65
28 358 Hudáková LilianaHudáková Liliana 05 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 09.66
29 232 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.70
30 375 Rudy AnnaRudy Anna 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 09.72
31 360 Lasiková MiaLasiková Mia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.74
32 282 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 09.84
33 372 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.85
34 211 Kissová LenkaKissová Lenka 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 10.01
35 351 Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 10.02
36 204 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 10.04
37 290 Vojtovičová VanesaVojtovičová Vanesa 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 10.13
38 262 Švarková TeréziaŠvarková Terézia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.15
39 216 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 10.17
40 315 Blichová AlexandraBlichová Alexandra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.19
41 184 Melichová AlexandraMelichová Alexandra 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 10.24
42 202 Czeranková DanielaCzeranková Daniela 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 10.28
43 273 Melcherová HanaMelcherová Hana 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 1 10.31
44 352 Kelbelová KlaudiaKelbelová Klaudia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.33
45 272 Labusová MelániaLabusová Melánia 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 10.41
46 367 Faková JanaFaková Jana 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 10.44
47 217 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 10.50
48 230 Lafková LenkaLafková Lenka 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 10.77
49 371 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 11.02
50 237 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 11.03
51 347 Sopková NatáliaSopková Natália 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 11.69
52 328 Kollárová LuciaKollárová Lucia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.09
327 Kasčáková NinaKasčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
145 Pramuková IvanaPramuková Ivana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS

100 m - Muži

(ne, 22.4.2018 - 08:40) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 160 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.93 11.00
2 61 Kuľha JakubKuľha Jakub 99 99 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 11.28 9.00
3 44 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.47 8.00
4 18 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2 12.63 7.00
5 89 Bindas PatrikBindas Patrik 99 99 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 4 12.90 6.00
6 15 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 13.33 5.00
Celkom 6 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 22.4.2018 - 08:40) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 42 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 11.80
2 51 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 11.98
3 41 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 12.14
4 161 Kmec FilipKmec Filip 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.61
94 Hermanovský SamuelHermanovský Samuel 02 02 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 3 DNS
46 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 DNS
Poznámky:
dvaja s rovnakým časom
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 22.4.2018 - 08:40) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 172 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.07
2 19 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 12.54
3 56 Bačišin JánBačišin Ján 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 12.88
4 52 Lisík ŠtefanLisík Štefan 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 13.01
5 152 Dula TomášDula Tomáš 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.44
6 63 Mačoško MatúšMačoško Matúš 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 14.42
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 22.4.2018 - 08:40) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 155 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.55
2 54 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 11.87
3 97 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 4 12.45
4 165 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.62
5 171 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.68
6 298 Maník SamuelManík Samuel 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 13.91
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 155 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.55
2 42 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 11.80
3 54 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 11.87
4 51 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 11.98
5 172 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.07
6 41 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 12.14
7 97 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 4 12.45
8 19 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 12.54
9 165 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.62
10 171 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.68
11 56 Bačišin JánBačišin Ján 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 12.88
12 52 Lisík ŠtefanLisík Štefan 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 13.01
13 152 Dula TomášDula Tomáš 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.44
14 298 Maník SamuelManík Samuel 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 13.91
15 63 Mačoško MatúšMačoško Matúš 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 14.42
16 161 Kmec FilipKmec Filip 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.61
94 Hermanovský SamuelHermanovský Samuel 02 02 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 3 DNS
46 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 DNS

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (ne, 22.4.2018 - 10:05) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 155 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.64 11.00
2 42 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 12.05 9.00
3 41 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 12.07 8.00
4 54 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 12.09 7.00
5 51 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 12.39 6.00
6 172 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.57 5.00
7 97 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 8 12.75 4.00
8 19 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 1 12.95 2.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 22.4.2018 - 10:05) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 165 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.94 3.00
2 171 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.15 1.00
3 52 Lisík ŠtefanLisík Štefan 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 13.36
4 56 Bačišin JánBačišin Ján 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 13.56
5 298 Maník SamuelManík Samuel 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 14.57
6 63 Mačoško MatúšMačoško Matúš 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 15.63
152 Dula TomášDula Tomáš 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
161 Kmec FilipKmec Filip 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (ne, 22.4.2018 - 10:15) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 343 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.07 11.00
2 292 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 13.34 9.00
3 332 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.36 8.00
4 316 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.40 7.00
5 319 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.97 6.00
6 335 Mikitová NinaMikitová Nina 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 14.17 5.00
7 333 Lauffová NinaLauffová Nina 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.18 4.00
8 336 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 14.34 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 22.4.2018 - 10:15) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 226 Mudráková LuciaMudráková Lucia 02 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 14.58 2.00
2 246 Barlová ZuzanaBarlová Zuzana 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 14.66 1.00
3 195 Iľašová ZojaIľašová Zoja 04 04 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 4 14.69
4 359 Hudáková BibiánaHudáková Bibiána 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 15.05
5 329 Komanová ErikaKomanová Erika 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 15.26
339 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNS
Celkom 6 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 22.4.2018 - 08:50) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 319 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.50
2 336 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.98
3 246 Barlová ZuzanaBarlová Zuzana 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 14.37
4 226 Mudráková LuciaMudráková Lucia 02 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 14.52
5 339 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.83
MS 341 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.77
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 22.4.2018 - 08:50) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 292 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 13.09
2 316 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.12
3 333 Lauffová NinaLauffová Nina 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.95
4 195 Iľašová ZojaIľašová Zoja 04 04 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 6 14.27
5 359 Hudáková BibiánaHudáková Bibiána 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 14.81
MS 265 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 14.31
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 22.4.2018 - 08:50) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 343 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.88
2 332 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.21
3 335 Mikitová NinaMikitová Nina 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.04
4 329 Komanová ErikaKomanová Erika 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 14.57
MS 257 Majirská KarolínaMajirská Karolína 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 13.89
MS 244 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 14.14
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 341 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.77
2 343 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.88
3 292 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 13.09
4 316 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.12
5 332 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.21
6 319 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.50
7 257 Majirská KarolínaMajirská Karolína 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 13.89
8 333 Lauffová NinaLauffová Nina 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.95
9 336 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.98
10 335 Mikitová NinaMikitová Nina 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.04
11 244 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 14.14
12 195 Iľašová ZojaIľašová Zoja 04 04 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 6 14.27
13 265 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 14.31
14 246 Barlová ZuzanaBarlová Zuzana 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 14.37
15 226 Mudráková LuciaMudráková Lucia 02 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 14.52
16 329 Komanová ErikaKomanová Erika 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 14.57
17 359 Hudáková BibiánaHudáková Bibiána 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 14.81
18 339 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.83

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 22.4.2018 - 11:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 47 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 20.55 11.00
2 109 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 21.09 7.00
3 121 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 21.67 3.00
4 57 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 23.16 1.00
5 140 Vanta KevinVanta Kevin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 24.14
6 151 Dula RichardDula Richard 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 24.60
MS 21 Danko DanielDanko Daniel 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 31.18
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 22.4.2018 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 21.07 8.50
2 53 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 23.52
3 36 Šomody RastislavŠomody Rastislav 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 23.54
4 11 Šturmankin JakubŠturmankin Jakub 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 24.42
5 132 Nohovec JanNohovec Jan 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 25.76
6 162 Kostík LukášKostík Lukáš 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26.53
78 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 22.4.2018 - 11:45) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 21.48 6.00
2 105 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 21.63 4.00
3 50 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 24.22
4 376 Fako ErikFako Erik 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 25.48
5 38 Zsóka BenceZsóka Bence 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 25.66
6 147 Černický GregorČernický Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 29.74
77 Kažimír ŠimonKažimír Šimon 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 22.4.2018 - 11:45) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 22 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 23.22
2 25 Horvath RichardHorvath Richard 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 23.26
3 43 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 25.59
8 Mihál DávidMihál Dávid 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 DNS
164 Mazáč MichalMazáč Michal 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
356 Lazorík JurajLazorík Juraj 07 07 SAZ - individuálny členSAZ - individuálny člen 6 DNS
76 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 22.4.2018 - 11:45) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 166 Novák LukášNovák Lukáš 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 22.94 2.00
2 9 Siman MartinSiman Martin 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 24.33
3 168 Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.01
4 119 Baláž ŠimonBaláž Šimon 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 31.18
MS 135 Roman LukášRoman Lukáš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 31.41
357 Lazorík JakubLazorík Jakub 09 09 SAZ - individuálny členSAZ - individuálny člen 3 DNS
70 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (ne, 22.4.2018 - 11:45) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 21.07 8.50
2 146 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.52 5.00
3 65 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 24.41
4 141 Vasilišin MartinVasilišin Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 25.68
169 Prox GregorProx Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
81 Michalov AdriánMichalov Adrián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 47 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 20.55 11.00
2 139 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 21.07 8.50
2 37 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 21.07 8.50
4 109 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 21.09 7.00
5 1 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 21.48 6.00
6 146 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.52 5.00
7 105 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 21.63 4.00
8 121 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 21.67 3.00
9 166 Novák LukášNovák Lukáš 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 22.94 2.00
10 57 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 23.16 1.00
11 22 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 23.22
12 25 Horvath RichardHorvath Richard 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 23.26
13 53 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 23.52
14 36 Šomody RastislavŠomody Rastislav 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 23.54
15 140 Vanta KevinVanta Kevin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 24.14
16 50 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 24.22
17 9 Siman MartinSiman Martin 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 24.33
18 65 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 24.41
19 11 Šturmankin JakubŠturmankin Jakub 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 24.42
20 151 Dula RichardDula Richard 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 24.60
21 376 Fako ErikFako Erik 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 25.48
22 43 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 25.59
23 38 Zsóka BenceZsóka Bence 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 25.66
24 141 Vasilišin MartinVasilišin Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 25.68
25 132 Nohovec JanNohovec Jan 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 25.76
26 168 Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.01
27 162 Kostík LukášKostík Lukáš 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26.53
28 147 Černický GregorČernický Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 29.74
29 21 Danko DanielDanko Daniel 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 31.18
29 119 Baláž ŠimonBaláž Šimon 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 31.18
31 135 Roman LukášRoman Lukáš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 31.41
78 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DNS
77 Kažimír ŠimonKažimír Šimon 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNS
8 Mihál DávidMihál Dávid 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 DNS
164 Mazáč MichalMazáč Michal 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
356 Lazorík JurajLazorík Juraj 07 07 SAZ - individuálny členSAZ - individuálny člen 6 DNS
76 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 DNS
357 Lazorík JakubLazorík Jakub 09 09 SAZ - individuálny členSAZ - individuálny člen 3 DNS
70 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 DNS
169 Prox GregorProx Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
81 Michalov AdriánMichalov Adrián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 DNS

150 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 22.4.2018 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 47 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 20.55
37 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 21.07
2 139 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.07
3 109 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 21.09
4 1 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 21.48
5 146 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21.52
6 105 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 21.63
7 121 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.67
8 166 Novák LukášNovák Lukáš 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 22.94
9 57 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 23.16
10 22 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 23.22
11 25 Horvath RichardHorvath Richard 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 23.26
12 53 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 23.52
13 36 Šomody RastislavŠomody Rastislav 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 23.54
14 140 Vanta KevinVanta Kevin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.14
15 50 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 24.22
16 9 Siman MartinSiman Martin 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 24.33
17 65 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 24.41
18 11 Šturmankin JakubŠturmankin Jakub 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 24.42
19 151 Dula RichardDula Richard 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 24.60
20 376 Fako ErikFako Erik 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 25.48
21 43 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 25.59
22 38 Zsóka BenceZsóka Bence 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 25.66
23 141 Vasilišin MartinVasilišin Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.68
24 132 Nohovec JanNohovec Jan 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.76
25 168 Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 26.01
26 162 Kostík LukášKostík Lukáš 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 26.53
27 147 Černický GregorČernický Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 29.74
28 119 Baláž ŠimonBaláž Šimon 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 31.18
MS 21 Danko DanielDanko Daniel 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 31.18
MS 135 Roman LukášRoman Lukáš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 31.41
77 Kažimír ŠimonKažimír Šimon 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov DNS
76 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov DNS
70 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov DNS
81 Michalov AdriánMichalov Adrián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov DNS
169 Prox GregorProx Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DNS
8 Mihál DávidMihál Dávid 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca DNS
164 Mazáč MichalMazáč Michal 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DNS
356 Lazorík JurajLazorík Juraj 07 07 SAZ - individuálny členSAZ - individuálny člen DNS
357 Lazorík JakubLazorík Jakub 09 09 SAZ - individuálny členSAZ - individuálny člen DNS
78 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov DNS
Celkom 41 pretekárov

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 22.4.2018 - 11:55) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 350 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 22.36 7.00
2 194 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 23.80
3 58 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 24.78
4 273 Melcherová HanaMelcherová Hana 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 27.50
262 Švarková TeréziaŠvarková Terézia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 DNS
274 Stanková ChiaraStanková Chiara 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 7 DNS
360 Lasiková MiaLasiková Mia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
248 Cibuľášová MiriamCibuľášová Miriam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 22.4.2018 - 11:55) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 308 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 22.47 6.00
2 324 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 22.80 5.00
3 238 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 22.94 4.00
4 253 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 23.75 1.00
5 372 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 25.34
6 303 Michtová AnetaMichtová Aneta 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 25.44
7 272 Labusová MelániaLabusová Melánia 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 7 25.65
271 Gburová DašaGburová Daša 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 22.4.2018 - 11:55) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 317 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 20.49 11.00
2 249 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 23.78
3 202 Czeranková DanielaCzeranková Daniela 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 27.32
4 289 Onderčinová YvonneOnderčinová Yvonne 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 27.44
MS 203 Čéčiová ErikaČéčiová Erika 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 27.87
MS 374 Macorlíková BiankaMacorlíková Bianka 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 26.07
214 Peczuchová DanielaPeczuchová Daniela 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 DNS
263 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 22.4.2018 - 11:55) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 215 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 23.04 3.00
2 345 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 24.11
3 375 Rudy AnnaRudy Anna 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 24.70
4 282 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 25.23
5 205 Dobos AnnaDobos Anna 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 25.86
6 217 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 26.46
239 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS
275 Stanková SáraStanková Sára 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 22.4.2018 - 11:55) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 310 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 21.41 9.00
2 200 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 22.09 8.00
3 284 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 23.73 2.00
4 228 Kokindová TamaraKokindová Tamara 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 24.95
5 295 Haneková TamaraHaneková Tamara 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 25.25
MS 216 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 26.42
347 Sopková NatáliaSopková Natália 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS
255 Lešková EmmaLešková Emma 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 22.4.2018 - 11:55) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 198 Kvasňáková AlicaKvasňáková Alica 05 05 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 23.89
2 322 Ambrozyová ValentínaAmbrozyová Valentína 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.96
3 353 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 24.03
4 276 Viduchová ZuzanaViduchová Zuzana 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 8 25.60
5 235 Sekeráková AlexandraSekeráková Alexandra 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 26.81
6 210 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 27.16
264 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 317 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 20.49 11.00
2 310 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 21.41 9.00
3 200 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 22.09 8.00
4 350 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 22.36 7.00
5 308 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 22.47 6.00
6 324 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 22.80 5.00
7 238 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 22.94 4.00
8 215 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 23.04 3.00
9 284 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 23.73 2.00
10 253 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 23.75 1.00
11 249 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 23.78
12 194 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 23.80
13 198 Kvasňáková AlicaKvasňáková Alica 05 05 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 23.89
14 322 Ambrozyová ValentínaAmbrozyová Valentína 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.96
15 353 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 24.03
16 345 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 24.11
17 375 Rudy AnnaRudy Anna 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 24.70
18 58 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 24.78
19 228 Kokindová TamaraKokindová Tamara 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 24.95
20 282 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 25.23
21 295 Haneková TamaraHaneková Tamara 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 25.25
22 372 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 25.34
23 303 Michtová AnetaMichtová Aneta 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 25.44
24 276 Viduchová ZuzanaViduchová Zuzana 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 8 25.60
25 272 Labusová MelániaLabusová Melánia 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 7 25.65
26 205 Dobos AnnaDobos Anna 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 25.86
27 374 Macorlíková BiankaMacorlíková Bianka 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 26.07
28 216 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 26.42
29 217 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 26.46
30 235 Sekeráková AlexandraSekeráková Alexandra 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 26.81
31 210 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 27.16
32 202 Czeranková DanielaCzeranková Daniela 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 27.32
33 289 Onderčinová YvonneOnderčinová Yvonne 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 27.44
34 273 Melcherová HanaMelcherová Hana 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 27.50
35 203 Čéčiová ErikaČéčiová Erika 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 27.87
262 Švarková TeréziaŠvarková Terézia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 DNS
274 Stanková ChiaraStanková Chiara 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 7 DNS
360 Lasiková MiaLasiková Mia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
248 Cibuľášová MiriamCibuľášová Miriam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DNS
271 Gburová DašaGburová Daša 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 5 DNS
214 Peczuchová DanielaPeczuchová Daniela 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 DNS
263 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 DNS
239 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS
275 Stanková SáraStanková Sára 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 8 DNS
347 Sopková NatáliaSopková Natália 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS
255 Lešková EmmaLešková Emma 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNS
264 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 22.4.2018 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 317 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20.49 11.00
2 310 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.41 9.00
3 200 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 22.09 8.00
4 350 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 22.36 7.00
5 308 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.47 6.00
6 324 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 22.80 5.00
7 238 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 22.94 4.00
8 215 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 23.04 3.00
9 284 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 23.73 2.00
10 253 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 23.75 1.00
11 249 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 23.78
12 194 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 23.80
13 198 Kvasňáková AlicaKvasňáková Alica 05 05 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 23.89
14 322 Ambrozyová ValentínaAmbrozyová Valentína 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 23.96
15 353 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 24.03
16 345 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 24.11
17 375 Rudy AnnaRudy Anna 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 24.70
18 58 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 24.78
19 228 Kokindová TamaraKokindová Tamara 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 24.95
20 282 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 25.23
21 295 Haneková TamaraHaneková Tamara 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.25
22 372 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 25.34
23 303 Michtová AnetaMichtová Aneta 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.44
24 276 Viduchová ZuzanaViduchová Zuzana 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 25.60
25 272 Labusová MelániaLabusová Melánia 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 25.65
26 205 Dobos AnnaDobos Anna 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 25.86
27 217 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 26.46
28 235 Sekeráková AlexandraSekeráková Alexandra 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 26.81
29 210 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 27.16
30 202 Czeranková DanielaCzeranková Daniela 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 27.32
31 289 Onderčinová YvonneOnderčinová Yvonne 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 27.44
32 273 Melcherová HanaMelcherová Hana 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 27.50
MS 374 Macorlíková BiankaMacorlíková Bianka 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 26.07
MS 203 Čéčiová ErikaČéčiová Erika 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 27.87
MS 216 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 26.42
275 Stanková SáraStanková Sára 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča DNS
255 Lešková EmmaLešková Emma 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov DNS
264 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov DNS
248 Cibuľášová MiriamCibuľášová Miriam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov DNS
239 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné DNS
262 Švarková TeréziaŠvarková Terézia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov DNS
271 Gburová DašaGburová Daša 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča DNS
347 Sopková NatáliaSopková Natália 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DNS
214 Peczuchová DanielaPeczuchová Daniela 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... DNS
360 Lasiková MiaLasiková Mia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DNS
274 Stanková ChiaraStanková Chiara 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča DNS
263 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov DNS
Celkom 47 pretekárov

200 m - Juniori

(ne, 22.4.2018 - 11:25) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 160 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 22.22 11.00
2 13 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2 22.24 9.00
3 61 Kuľha JakubKuľha Jakub 99 99 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 23.67 8.00
4 170 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 24.96 7.00
5 142 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 25.15 6.00
6 55 Veľký DušanVeľký Dušan 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 25.29 5.00
Celkom 6 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 22.4.2018 - 11:25) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 155 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 23.44 11.00
2 42 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.76 9.00
3 51 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 24.65 7.00
4 97 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 3 25.50 5.00
5 124 Dzurišin SamuelDzurišin Samuel 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 26.30 4.00
6 171 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 26.73 2.00
7 157 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 27.22
114 Onder DanielOnder Daniel 02 02 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 22.4.2018 - 11:25) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 20 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 8 24.24 8.00
2 172 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 25.30 6.00
3 93 Hermanovský JakubHermanovský Jakub 02 02 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 3 26.72 3.00
4 154 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26.89 1.00
5 129 Jackanin PatrickJackanin Patrick 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 27.38
6 158 Kalivoda SamuelKalivoda Samuel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 29.06
MS 298 Maník SamuelManík Samuel 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 29.60
56 Bačišin JánBačišin Ján 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 155 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 23.44 11.00
2 42 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.76 9.00
3 20 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 8 24.24 8.00
4 51 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 24.65 7.00
5 172 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 25.30 6.00
6 97 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 3 25.50 5.00
7 124 Dzurišin SamuelDzurišin Samuel 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 26.30 4.00
8 93 Hermanovský JakubHermanovský Jakub 02 02 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 3 26.72 3.00
9 171 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 26.73 2.00
10 154 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26.89 1.00
11 157 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 27.22
12 129 Jackanin PatrickJackanin Patrick 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 27.38
13 158 Kalivoda SamuelKalivoda Samuel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 29.06
14 298 Maník SamuelManík Samuel 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 29.60
114 Onder DanielOnder Daniel 02 02 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 DNS
56 Bačišin JánBačišin Ján 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS

200 m - Dorastenci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 22.4.2018 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 155 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 23.44
2 42 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 23.76
3 20 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 24.24
4 51 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 24.65
5 172 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 25.30
6 97 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 25.50
7 124 Dzurišin SamuelDzurišin Samuel 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 26.30
8 93 Hermanovský JakubHermanovský Jakub 02 02 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 26.72
9 171 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 26.73
10 154 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 26.89
11 157 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 27.22
12 129 Jackanin PatrickJackanin Patrick 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 27.38
13 158 Kalivoda SamuelKalivoda Samuel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 29.06
MS 298 Maník SamuelManík Samuel 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 29.60
114 Onder DanielOnder Daniel 02 02 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... DNS
56 Bačišin JánBačišin Ján 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné DNS
Celkom 16 pretekárov

200 m - Juniorky

(ne, 22.4.2018 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
341 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 26.34
244 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 28.39
Celkom 2 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 22.4.2018 - 11:35) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 292 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 27.42 11.00
2 355 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 28.36 7.00
3 313 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 28.76 6.00
4 325 Jančová LenkaJančová Lenka 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 30.61 2.00
5 195 Iľašová ZojaIľašová Zoja 04 04 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 6 31.08
MS 265 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 54.33
MS 341 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 26.34
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 22.4.2018 - 11:35) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 321 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.72 9.00
2 336 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 30.00 5.00
3 242 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 30.58 3.00
4 379 Kopčáková VeronikaKopčáková Veronika 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 30.89
5 359 Hudáková BibiánaHudáková Bibiána 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 32.34
6 339 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 43.03
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 22.4.2018 - 11:35) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 316 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 28.30 8.00
2 338 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 30.20 4.00
3 227 Chovanová ViktóriaChovanová Viktória 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 30.76 1.00
4 346 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 31.68
MS 181 Kiselová KristínaKiselová Kristína 03 03 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 32.65
MS 244 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 28.39
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 341 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 26.34
2 292 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 27.42 11.00
3 321 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.72 9.00
4 316 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 28.30 8.00
5 355 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 28.36 7.00
6 244 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 28.39
7 313 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 28.76 6.00
8 336 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 30.00 5.00
9 338 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 30.20 4.00
10 242 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 30.58 3.00
11 325 Jančová LenkaJančová Lenka 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 30.61 2.00
12 227 Chovanová ViktóriaChovanová Viktória 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 30.76 1.00
13 379 Kopčáková VeronikaKopčáková Veronika 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 30.89
14 195 Iľašová ZojaIľašová Zoja 04 04 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 6 31.08
15 346 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 31.68
16 359 Hudáková BibiánaHudáková Bibiána 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 32.34
17 181 Kiselová KristínaKiselová Kristína 03 03 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 32.65
18 339 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 43.03
19 265 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 54.33

300 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 22.4.2018 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 32 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 45.66 11.00
2 86 Vavrek JánVavrek Ján 05 05 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 45.67 9.00
3 128 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 48.17 8.00
4 75 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 48.49 7.00
5 356 Lazorík JurajLazorík Juraj 07 07 SAZ - individuálny členSAZ - individuálny člen 48.92 6.00
6 33 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 50.24 5.00
7 27 Kádár BenjamínKádár Benjamín 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 50.86 4.00
8 38 Zsóka BenceZsóka Bence 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 55.87 3.00
9 98 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 56.64 2.00
10 141 Vasilišin MartinVasilišin Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 62.45 1.00
82 Olejár SamuelOlejár Samuel 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov DNS
Celkom 11 pretekárov

300 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 22.4.2018 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 32 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 45.66 11.00
2 86 Vavrek JánVavrek Ján 05 05 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2 45.67 9.00
3 38 Zsóka BenceZsóka Bence 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 55.87 3.00
4 141 Vasilišin MartinVasilišin Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 62.45 1.00
82 Olejár SamuelOlejár Samuel 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 22.4.2018 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 128 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 48.17 8.00
2 75 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 48.49 7.00
3 356 Lazorík JurajLazorík Juraj 07 07 SAZ - individuálny členSAZ - individuálny člen 2 48.92 6.00
4 33 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 50.24 5.00
5 27 Kádár BenjamínKádár Benjamín 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 50.86 4.00
6 98 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 5 56.64 2.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 32 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 45.66 11.00
2 86 Vavrek JánVavrek Ján 05 05 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2 45.67 9.00
3 128 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 48.17 8.00
4 75 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 48.49 7.00
5 356 Lazorík JurajLazorík Juraj 07 07 SAZ - individuálny členSAZ - individuálny člen 2 48.92 6.00
6 33 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 50.24 5.00
7 27 Kádár BenjamínKádár Benjamín 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 50.86 4.00
8 38 Zsóka BenceZsóka Bence 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 55.87 3.00
9 98 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 5 56.64 2.00
10 141 Vasilišin MartinVasilišin Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 62.45 1.00
82 Olejár SamuelOlejár Samuel 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 DNS

300 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 22.4.2018 - 09:55) official Výsledok v PDF Excel