<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo VsAZ juniori, dorast a ml.žiactvo

Košice (22. 4. 2018)

300 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 22.4.2018 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 32 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 45.66 11.00
2 86 Vavrek JánVavrek Ján 05 05 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2 45.67 9.00
3 38 Zsóka BenceZsóka Bence 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 55.87 3.00
4 141 Vasilišin MartinVasilišin Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 62.45 1.00
82 Olejár SamuelOlejár Samuel 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 22.4.2018 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 128 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 48.17 8.00
2 75 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 48.49 7.00
3 356 Lazorík JurajLazorík Juraj 07 07 SAZ - individuálny členSAZ - individuálny člen 2 48.92 6.00
4 33 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 50.24 5.00
5 27 Kádár BenjamínKádár Benjamín 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 50.86 4.00
6 98 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 5 56.64 2.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 32 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 45.66 11.00
2 86 Vavrek JánVavrek Ján 05 05 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2 45.67 9.00
3 128 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 48.17 8.00
4 75 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 48.49 7.00
5 356 Lazorík JurajLazorík Juraj 07 07 SAZ - individuálny členSAZ - individuálny člen 2 48.92 6.00
6 33 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 50.24 5.00
7 27 Kádár BenjamínKádár Benjamín 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 50.86 4.00
8 38 Zsóka BenceZsóka Bence 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 55.87 3.00
9 98 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 5 56.64 2.00
10 141 Vasilišin MartinVasilišin Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 62.45 1.00
82 Olejár SamuelOlejár Samuel 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 DNS

300 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 22.4.2018 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 32 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 45.66 11.00
2 86 Vavrek JánVavrek Ján 05 05 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 45.67 9.00
3 128 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 48.17 8.00
4 75 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 48.49 7.00
5 356 Lazorík JurajLazorík Juraj 07 07 SAZ - individuálny členSAZ - individuálny člen 48.92 6.00
6 33 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 50.24 5.00
7 27 Kádár BenjamínKádár Benjamín 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 50.86 4.00
8 38 Zsóka BenceZsóka Bence 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 55.87 3.00
9 98 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 56.64 2.00
10 141 Vasilišin MartinVasilišin Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 62.45 1.00
82 Olejár SamuelOlejár Samuel 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov DNS
Celkom 11 pretekárov

300 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 22.4.2018 - 09:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 212 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 48.03 11.00
2 297 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 48.22 9.00
3 264 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 49.34 8.00
4 175 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 49.78 7.00
5 254 Kurimská SárahKurimská Sárah 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 52.27 6.00
6 180 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 52.44 5.00
7 211 Kissová LenkaKissová Lenka 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 53.68 4.00
8 194 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 53.83 3.00
9 215 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 54.45 2.00
10 259 Petrová HenrietaPetrová Henrieta 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 54.82 1.00
11 358 Hudáková LilianaHudáková Liliana 05 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 55.56
12 364 Bodnár BeataBodnár Beata 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 55.58
13 375 Rudy AnnaRudy Anna 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 56.78
14 363 Dobos EmeseDobos Emese 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 57.20
15 303 Michtová AnetaMichtová Aneta 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 58.68
16 204 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 59.47
17 202 Czeranková DanielaCzeranková Daniela 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 61.10
18 378 Lazarová ZuzanaLazarová Zuzana 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 62.60
19 249 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 64.70
20 192 Viestová ZuzanaViestová Zuzana 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 70.70
MS 213 Mezeiová KarolínaMezeiová Karolína 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 72.14
Celkom 21 pretekárov

300 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 22.4.2018 - 09:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 297 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 48.22 9.00
2 180 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 52.44 5.00
3 211 Kissová LenkaKissová Lenka 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 53.68 4.00
4 364 Bodnár BeataBodnár Beata 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 55.58
5 202 Czeranková DanielaCzeranková Daniela 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 61.10
6 249 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 64.70
7 192 Viestová ZuzanaViestová Zuzana 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 70.70
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 22.4.2018 - 09:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 212 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 48.03 11.00
2 175 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 49.78 7.00
3 254 Kurimská SárahKurimská Sárah 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 52.27 6.00
4 358 Hudáková LilianaHudáková Liliana 05 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 55.56
5 375 Rudy AnnaRudy Anna 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 56.78
6 303 Michtová AnetaMichtová Aneta 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 58.68
MS 213 Mezeiová KarolínaMezeiová Karolína 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 72.14
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 22.4.2018 - 09:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 264 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 49.34 8.00
2 194 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 53.83 3.00
3 215 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 54.45 2.00
4 259 Petrová HenrietaPetrová Henrieta 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 54.82 1.00
5 363 Dobos EmeseDobos Emese 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 57.20
6 204 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 59.47
7 378 Lazarová ZuzanaLazarová Zuzana 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 62.60
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 212 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 48.03 11.00
2 297 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 48.22 9.00
3 264 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 49.34 8.00
4 175 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 49.78 7.00
5 254 Kurimská SárahKurimská Sárah 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 52.27 6.00
6 180 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 52.44 5.00
7 211 Kissová LenkaKissová Lenka 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 53.68 4.00
8 194 Filipová PetraFilipová Petra 06 06 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 53.83 3.00
9 215 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 54.45 2.00
10 259 Petrová HenrietaPetrová Henrieta 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 54.82 1.00
11 358 Hudáková LilianaHudáková Liliana 05 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 55.56
12 364 Bodnár BeataBodnár Beata 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 55.58
13 375 Rudy AnnaRudy Anna 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 56.78
14 363 Dobos EmeseDobos Emese 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 57.20
15 303 Michtová AnetaMichtová Aneta 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 58.68
16 204 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 59.47
17 202 Czeranková DanielaCzeranková Daniela 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 61.10
18 378 Lazarová ZuzanaLazarová Zuzana 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 62.60
19 249 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 64.70
20 192 Viestová ZuzanaViestová Zuzana 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 70.70
21 213 Mezeiová KarolínaMezeiová Karolína 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 72.14