<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo VsAZ juniori, dorast a ml.žiactvo

Košice (22. 4. 2018)

Skok do výšky - Juniori

(ne, 22.4.2018 - 08:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 155160165170175180185190 Body
1 55 Veľký DušanVeľký Dušan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 4 185 --ooooxoxxx 11.00
2 377 Stanko MatejStanko Matej
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
00 00 3 180 --oooo 9.00
3 142 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
00 00 2 175 --ooxoxxx 8.00
4 89 Bindas PatrikBindas Patrik
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
99 99 1 160 -oxxx 7.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(ne, 22.4.2018 - 08:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 155160165170175 Body
1 94 Hermanovský SamuelHermanovský Samuel
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
02 02 3 165 oooxxx 11.00
2 124 Dzurišin SamuelDzurišin Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
01 01 1 165 ooxoxxx 9.00
3 93 Hermanovský JakubHermanovský Jakub
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
02 02 2 160 xoxoxxx 8.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(ne, 22.4.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135138141146 Body
1 146 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 141 oooooxooxxx 11.00
2 86 Vavrek JánVavrek Ján
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
05 05 138 oooooxoxxx 9.00
3 81 Michalov AdriánMichalov Adrián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 135 oooooxxx 8.00
4 80 Lichvár AdamLichvár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 130 ooxooxxx 7.00
5 128 Chovanec MartinChovanec Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 125 xxoxxoxoxxx 6.00
6 123 Dzubák MatejDzubák Matej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 125 oxoxxoxxx 5.00
7 73 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 115 oxxx 4.00
8 70 Bednár AdamBednár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 115 xoxxx 3.00
9 83 Solár MatejSolár Matej
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 115 xxoxxx 2.00
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(ne, 22.4.2018 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125130135140145150155160163166 Body
1 320 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 140 oooxoxxx 11.00
2 234 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 130 ooxxx 9.00
3 373 Sedláková SophiaSedláková Sophia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 130 oxxoxxx 8.00
MS 257 Majirská KarolínaMajirská Karolína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 140 oooxoxxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(ne, 22.4.2018 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110115120125130135140145150152 Body
1 309 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 145 ----ooxoxxoxx-x 11.00
2 288 Marcinová MichaelaMarcinová Michaela
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 135 ooooxoxxoxxx 9.00
3 233 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 130 oooooxxx 8.00
4 212 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 130 xoxooooxxx 7.00
5 253 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 125 -oxooxxx 6.00
6 293 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 125 oooxox- 5.00
7 256 Lovecká JanaLovecká Jana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 125 ooxoxoxxx 4.00
8 248 Cibuľášová MiriamCibuľášová Miriam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 120 xooxoxxx 3.00
9= 275 Stanková SáraStanková Sára
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
06 06 120 ooxxoxxx 1.50
9= 251 Kovalčínová AndreaKovalčínová Andrea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 120 ooxxoxxx 1.50
11 306 Olejárová ELLAOlejárová ELLA
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 115 xooxxx
12= 274 Stanková ChiaraStanková Chiara
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
06 06 110 oxxx
12= 363 Dobos EmeseDobos Emese
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 110 oxxx
14 178 Hižnayová AlexandraHižnayová Alexandra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
07 07 110 xxoxxx
231 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 DNS
247 Bučková KatarínaBučková Katarína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 NM xxx
208 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 NM xxx
294 Geffertová TamaraGeffertová Tamara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 NM x-
203 Čéčiová ErikaČéčiová Erika
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 NM xxx
207 Horváthová VeronikaHorváthová Veronika
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 NM xxx
Celkom 20 pretekárov