<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo VsAZ juniori, dorast a ml.žiactvo

Košice (22. 4. 2018)

Skok do diaľky - Muži

(ne, 22.4.2018 - 07:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 92 Hajník ĽubomírHajník Ľubomír
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
98 98 613 +2.5 m/s 595 +1.6 m/s 580  +2.5613  +2.5598  +2.1613-595  +1.6605  +4.3 11.00
2 142 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
00 00 608 +4.3 m/s 602 +1.4 m/s 597  +2.8579  +0.4608  +4.3608600  +2.3599  +1.3602  +1.4 9.00
3 44 Sabol DanielSabol Daniel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
77 77 529 +0.9 m/s 512  +3.3499  +2.8x512484  +1.5529  +0.9524  +1.6 8.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(ne, 22.4.2018 - 07:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 155 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 648 +1.7 m/s 622  +2.9636  +2.2625  +3.1636596  +1.7x648  +1.7 11.00
2 41 Michalko SamuelMichalko Samuel
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
03 03 603 +3.1 m/s 592 +1.5 m/s 577  +1.7592  +1.5603  +3.1603585  +2.8586  +2.4575  +2.2 9.00
3 51 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 588 +1.6 m/s 585  +1.7588  +1.6585  +2.9588579  +1.8x584  +1.8 8.00
4 4 Palúš MatejPalúš Matej
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
02 02 542 +1.1 m/s 542  +1.1541  +1.4-542 7.00
5 95 Hudák MatejHudák Matej
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
03 03 535 +2.9 m/s 514 +1.6 m/s 514  +1.6533  +2.4508  +2.5533535  +2.9370  -2.2523  +2.3 6.00
6 157 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 501 +2.1 m/s x501  +2.1x501xx472  +2.5 5.00
7 56 Bačišin JánBačišin Ján
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
02 02 499 +1.5 m/s  +1.9499  +1.5464  +1.5499x493  +0.6- 4.00
8 152 Dula TomášDula Tomáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 491 +1.5 m/s 476  +3.2482  +3.1448  +2.0482425  +2.6462  +1.3491  +1.5 3.00
9 171 Sopko WilliamSopko William
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 471 +2.2 m/s 416 +1.8 m/s 416  +1.8448  +3.0471  +2.2471 2.00
10 129 Jackanin PatrickJackanin Patrick
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
02 02 466 +2.0 m/s 466  +2.0428  +2.2425  +1.3466 1.00
11 161 Kmec FilipKmec Filip
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 440 +2.8 m/s 433  +2.8440  +2.8x440
12 63 Mačoško MatúšMačoško Matúš
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
04 04 000 xxx0.0
MS 298 Maník SamuelManík Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
02 02 421 +2.3 m/s 411 +1.5 m/s 411  +1.5421  +2.3399  +1.9421
79 Kubiček MartinKubiček Martin
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
02 02 NM 0.0
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 22.4.2018 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 47 Graban PatrikGraban Patrik
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 462 0.0 11.00
2 139 Tokarčík MichalTokarčík Michal
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 458 0.0 9.00
3 69 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 435 0.0 8.00
4 126 Guth RichardGuth Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 434 0.0 7.00
5 73 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 431 0.0 6.00
6 80 Lichvár AdamLichvár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 420 0.0 5.00
7 65 Packo TomášPacko Tomáš
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
05 05 402 0.0 4.00
8 22 Elek MarkoElek Marko
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 392 0.0 3.00
9 78 Kochan DominikKochan Dominik
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 391 0.0 2.00
10 98 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
08 08 388 0.0 1.00
11 166 Novák LukášNovák Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 383 0.0
12 133 Ondkanin OliverOndkanin Oliver
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 378 0.0
13 11 Šturmankin JakubŠturmankin Jakub
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
06 06 374 0.0
14 62 Macko MarekMacko Marek
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 372 0.0
15 151 Dula RichardDula Richard
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 367 0.0
16 27 Kádár BenjamínKádár Benjamín
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 366 0.0
17 36 Šomody RastislavŠomody Rastislav
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 360 0.0
18 361 Magyar DávidMagyar Dávid
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 357 0.0
19 24 Grulyo MiguelGrulyo Miguel
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 352 0.0
76 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 346 0.0
20 125 Gajdoš JakubGajdoš Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 346 0.0
21 30 Komjáti RolandKomjáti Roland
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 340 0.0
22 362 Smutný ErikSmutný Erik
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 338 0.0
23 28 Kepes PeterKepes Peter
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
08 08 335 0.0
24 136 Ščerbatý AlexŠčerbatý Alex
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 327 0.0
25 131 Mihalčin MarekMihalčin Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 322 0.0
26 148 Dobranský KristiánDobranský Kristián
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 319 0.0
27 5 Galovič FilipGalovič Filip
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 312 0.0
357 Lazorík JakubLazorík Jakub
SAZ - individuálny členSAZ - individuálny člen
09 09 310 0.0
28 12 Šturmankin JurajŠturmankin Juraj
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 310 0.0
29 156 Kafka LukášKafka Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 300 0.0
30 159 Kiss MarkoKiss Marko
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 284 0.0
122 Dreveňák EgidDreveňák Egid
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 280 0.0
31 48 Handžák MatúšHandžák Matúš
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 280 0.0
32 74 Kancír MarošKancír Maroš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 251 0.0
33 6 Kapusta LeoKapusta Leo
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 235 0.0
34 150 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 211 0.0
35 Szilvassy MarkoSzilvassy Marko
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
07 07 000 0.0
MS 3 Biž RóbertBiž Róbert
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
04 04 428 -0.0
MS 34 Schuller RichárdSchuller Richárd
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
08 08 285 0.0
115 Selecký SamuelSelecký Samuel
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 NM 0.0
146 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 NM 0.0
25 Horvath RichardHorvath Richard
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 NM 0.0
31 Nagy JakubNagy Jakub
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
07 07 NM 0.0
Celkom 44 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(ne, 22.4.2018 - 08:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 341 Riššová LenkaRiššová Lenka
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 456 0.0 11.00
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 22.4.2018 - 08:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 343 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 9 543 +1.6 m/s 529  +2.8-515  +0.8529543  +1.6518  +2.0x 11.00
2 223 Bartková AlexandraBartková Alexandra
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
01 01 1 466 +2.1 m/s 450 +0.3 m/s  +1.5454  +2.2433  +3.1454466  +2.1450  +1.4450  +0.3 9.00
3 379 Kopčáková VeronikaKopčáková Veronika
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
01 01 5 461 +1.9 m/s 451  +1.9430  +1.6452  +1.8452456  +1.5450  +1.0461  +1.9 8.00
4 336 Mikušova BarboraMikušova Barbora
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 7 453 +0.4 m/s x453  +0.4443  +1.2453439  +2.1444  +1.4- 7.00
5 319 Diňová JarmilaDiňová Jarmila
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 2 451 +1.9 m/s 426  +2.3432  +3.7428  +1.7432410  +1.8451  +1.9438  +2.9 6.00
6 373 Sedláková SophiaSedláková Sophia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 10 410 +3.8 m/s 403 +2.0 m/s 348  +2.8396  +2.9403  +2.0403410  +3.8348  +1.4406  +2.7 5.00
7 296 Hersteková KatarínaHersteková Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
02 02 3 401 +0.2 m/s 397  +5.3381  +3.0400  +2.0400399  +2.7401  +0.2376  +2.0 4.00
MS 183 Krštieňová SáraKrštieňová Sára
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
02 02 6 454 +1.2 m/s xx454  +1.2454448  +1.5409  +2.1431  +0.5
MS 181 Kiselová KristínaKiselová Kristína
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
03 03 4 376 +1.3 m/s 376  +1.3373  +2.6368  +3.2376x367  -0.1-
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 22.4.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 236 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 467 0.0 11.00
2 175 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 430 0.0 9.00
3 271 Gburová DašaGburová Daša
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
06 06 424 0.0 8.00
4 237 Terezková LilianaTerezková Liliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 421 0.0 7.00
5 180 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 420 0.0 6.00
6 309 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 412 0.0 5.00
7 297 Knišová JanaKnišová Jana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 397 0.0 4.00
8 190 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
06 06 392 0.0 3.00
9 350 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 372 0.0 2.00
10 353 Vargová GabrielaVargová Gabriela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 370 0.0 1.00
11 306 Olejárová ELLAOlejárová ELLA
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 369 0.0
12 238 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 367 0.0
13 348 Spišáková LíviaSpišáková Lívia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 365 0.0
14 370 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 362 0.0
15 206 Gállová DanielaGállová Daniela
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 353 0.0
16 349 Stanová TeréziaStanová Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 352 0.0
17 248 Cibuľášová MiriamCibuľášová Miriam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 350 0.0
18 331 Krišková KristínaKrišková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 349 0.0
19 324 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 342 0.0
20 205 Dobos AnnaDobos Anna
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 341 0.0
21 188 Rusová VanessaRusová Vanessa
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 337 0.0
322 Ambrozyová ValentínaAmbrozyová Valentína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 333 0.0
22 345 Semančíková HanaSemančíková Hana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 333 0.0
23 255 Lešková EmmaLešková Emma
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 330 0.0
185 Molentová TamaraMolentová Tamara
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 327 0.0
24 273 Melcherová HanaMelcherová Hana
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
06 06 327 0.0
25 360 Laseníková MiaLaseníková Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 325 0.0
26 252 Kovaľová LeaKovaľová Lea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 323 0.0
27 312 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 322 0.0
28 272 Labusová MelániaLabusová Melánia
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
06 06 322 0.0
29 371 Kopkášová NelaKopkášová Nela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
09 09 319 0.0
189 Širillová NatáliaŠirillová Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 311 0.0
30 315 Blichová AlexandraBlichová Alexandra
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 311 0.0
31 276 Viduchová ZuzanaViduchová Zuzana
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
07 07 309 0.0
32 364 Bodnár BeataBodnár Beata
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 308 0.0
372 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
09 09 299 0.0
33 351 Švidová NellyŠvidová Nelly
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 299 0.0
34 210 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 298 0.0
35 228 Kokindová TamaraKokindová Tamara
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 295 0.0
36 187 Rojáková RebekaRojáková Rebeka
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 294 0.0
37 264 Vaňová EmaVaňová Ema
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 290 0.0
38 184 Melichová AlexandraMelichová Alexandra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
07 07 261 0.0
39 235 Sekeráková AlexandraSekeráková Alexandra
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 244 0.0
40 352 Kelbelová KlaudiaKelbelová Klaudia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 195 0.0
41 217 Takács AnnaTakács Anna
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
08 08 193 0.0
MS 213 Mezeiová KarolínaMezeiová Karolína
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 310 0.0
MS 216 Péter KittyPéter Kitty
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
08 08 276 0.0
MS 207 Horváthová VeronikaHorváthová Veronika
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 267 0.0
MS 374 Macorlíková BiankaMacorlíková Bianka
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 285 0.0
239 Ivančová MichaelaIvančová Michaela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 DNS 0.0
186 Raganová MartinaRaganová Martina
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 DNS 0.0
327 Kasčáková NinaKasčáková Nina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 DNS 0.0
145 Pramuková IvanaPramuková Ivana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 DNF 0.0
275 Stanková SáraStanková Sára
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
06 06 NM 0.0
310 Voľanská SofiaVoľanská Sofia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 NM 0.0
274 Stanková ChiaraStanková Chiara
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
06 06 NM 0.0
218 Urbánová NatáliaUrbánová Natália
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 NM 0.0
Celkom 57 pretekárov