<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo VsAZ juniori, dorast a ml.žiactvo

Košice (22. 4. 2018)

100 m - Muži

(ne, 22.4.2018 - 08:40) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 160 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.93 11.00
2 61 Kuľha JakubKuľha Jakub 99 99 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 11.28 9.00
3 44 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.47 8.00
4 18 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2 12.63 7.00
5 89 Bindas PatrikBindas Patrik 99 99 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 4 12.90 6.00
6 15 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 13.33 5.00
Celkom 6 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 22.4.2018 - 08:40) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 42 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 11.80
2 51 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 11.98
3 41 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 12.14
4 161 Kmec FilipKmec Filip 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.61
94 Hermanovský SamuelHermanovský Samuel 02 02 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 3 DNS
46 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 DNS
Poznámky:
dvaja s rovnakým časom
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 22.4.2018 - 08:40) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 172 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.07
2 19 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 12.54
3 56 Bačišin JánBačišin Ján 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 12.88
4 52 Lisík ŠtefanLisík Štefan 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 13.01
5 152 Dula TomášDula Tomáš 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.44
6 63 Mačoško MatúšMačoško Matúš 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 14.42
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 22.4.2018 - 08:40) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 155 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.55
2 54 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 11.87
3 97 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 4 12.45
4 165 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.62
5 171 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.68
6 298 Maník SamuelManík Samuel 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 13.91
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 155 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.55
2 42 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 11.80
3 54 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 11.87
4 51 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 11.98
5 172 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.07
6 41 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 12.14
7 97 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 4 12.45
8 19 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 12.54
9 165 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.62
10 171 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.68
11 56 Bačišin JánBačišin Ján 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 12.88
12 52 Lisík ŠtefanLisík Štefan 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 13.01
13 152 Dula TomášDula Tomáš 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.44
14 298 Maník SamuelManík Samuel 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 13.91
15 63 Mačoško MatúšMačoško Matúš 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 14.42
16 161 Kmec FilipKmec Filip 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.61
94 Hermanovský SamuelHermanovský Samuel 02 02 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 3 DNS
46 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 DNS

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (ne, 22.4.2018 - 10:05) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 155 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.64 11.00
2 42 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 12.05 9.00
3 41 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 12.07 8.00
4 54 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 12.09 7.00
5 51 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 12.39 6.00
6 172 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.57 5.00
7 97 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 8 12.75 4.00
8 19 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 1 12.95 2.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 22.4.2018 - 10:05) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 165 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.94 3.00
2 171 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.15 1.00
3 52 Lisík ŠtefanLisík Štefan 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 13.36
4 56 Bačišin JánBačišin Ján 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 13.56
5 298 Maník SamuelManík Samuel 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 14.57
6 63 Mačoško MatúšMačoško Matúš 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 15.63
152 Dula TomášDula Tomáš 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
161 Kmec FilipKmec Filip 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (ne, 22.4.2018 - 10:15) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 343 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.07 11.00
2 292 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 13.34 9.00
3 332 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.36 8.00
4 316 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.40 7.00
5 319 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.97 6.00
6 335 Mikitová NinaMikitová Nina 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 14.17 5.00
7 333 Lauffová NinaLauffová Nina 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.18 4.00
8 336 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 14.34 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 22.4.2018 - 10:15) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 226 Mudráková LuciaMudráková Lucia 02 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 14.58 2.00
2 246 Barlová ZuzanaBarlová Zuzana 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 14.66 1.00
3 195 Iľašová ZojaIľašová Zoja 04 04 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 4 14.69
4 359 Hudáková BibiánaHudáková Bibiána 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 15.05
5 329 Komanová ErikaKomanová Erika 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 15.26
339 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNS
Celkom 6 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 22.4.2018 - 08:50) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 319 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.50
2 336 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.98
3 246 Barlová ZuzanaBarlová Zuzana 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 14.37
4 226 Mudráková LuciaMudráková Lucia 02 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 14.52
5 339 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.83
MS 341 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.77
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 22.4.2018 - 08:50) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 292 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 13.09
2 316 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.12
3 333 Lauffová NinaLauffová Nina 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.95
4 195 Iľašová ZojaIľašová Zoja 04 04 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 6 14.27
5 359 Hudáková BibiánaHudáková Bibiána 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 14.81
MS 265 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 14.31
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 22.4.2018 - 08:50) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 343 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.88
2 332 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.21
3 335 Mikitová NinaMikitová Nina 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.04
4 329 Komanová ErikaKomanová Erika 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 14.57
MS 257 Majirská KarolínaMajirská Karolína 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 13.89
MS 244 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 14.14
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 341 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.77
2 343 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.88
3 292 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 13.09
4 316 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.12
5 332 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.21
6 319 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.50
7 257 Majirská KarolínaMajirská Karolína 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 13.89
8 333 Lauffová NinaLauffová Nina 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.95
9 336 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.98
10 335 Mikitová NinaMikitová Nina 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.04
11 244 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 14.14
12 195 Iľašová ZojaIľašová Zoja 04 04 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 6 14.27
13 265 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 14.31
14 246 Barlová ZuzanaBarlová Zuzana 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 14.37
15 226 Mudráková LuciaMudráková Lucia 02 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 14.52
16 329 Komanová ErikaKomanová Erika 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 14.57
17 359 Hudáková BibiánaHudáková Bibiána 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 14.81
18 339 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.83