<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo VsAZ juniori, dorast a ml.žiactvo

Košice (22. 4. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 22.4.2018 - 09:00) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.32
2 37 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 08.73
3 50 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.38
4 151 Dula RichardDula Richard 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.67
5 113 Horvath SamuelHorvath Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 10.03
6 31 Nagy JakubNagy Jakub 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 10.42
7 159 Kiss MarkoKiss Marko 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.45
8 164 Mazáč MichalMazáč Michal 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 11.11
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 22.4.2018 - 09:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 26 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 08.30
2 153 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.96
3 65 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.06
4 166 Novák LukášNovák Lukáš 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.06
5 36 Šomody RastislavŠomody Rastislav 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 09.39
6 140 Vanta KevinVanta Kevin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.41
7 111 Lovaš AdamLovaš Adam 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 09.42
8 48 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 10.26
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 22.4.2018 - 09:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 109 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 08.55
2 69 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 08.62
3 32 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 08.64
4 121 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.92
5 53 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 09.44
6 62 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.81
7 147 Černický GregorČernický Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.40
169 Prox GregorProx Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 22.4.2018 - 09:00) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 08.45
2 47 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.47
3 133 Ondkanin OliverOndkanin Oliver 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.87
4 24 Grulyo MiguelGrulyo Miguel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 09.12
5 57 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.28
6 168 Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.33
7 110 Lešňák SamuelLešňák Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 10.85
8 156 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.99
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 22.4.2018 - 09:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 09.39
2 106 Fajner MarošFajner Maroš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 09.52
3 38 Zsóka BenceZsóka Bence 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 09.70
4 149 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.93
5 131 Mihalčin MarekMihalčin Marek 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.99
6 162 Kostík LukášKostík Lukáš 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.29
7 357 Lazorík JakubLazorík Jakub 09 09 SAZ - individuálny členSAZ - individuálny člen 7 10.59
MS 2 Biž MichalBiž Michal 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 11.03
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 22.4.2018 - 09:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 105 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 08.68
2 125 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.02
3 98 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 2 09.41
4 148 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.46
5 35 Szilvassy MarkoSzilvassy Marko 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 09.47
6 12 Šturmankin JurajŠturmankin Juraj 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 10.12
7 150 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.07
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 26 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 08.30
2 139 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.32
3 1 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 08.45
4 47 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.47
5 109 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 08.55
6 69 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 08.62
7 32 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 08.64
8 105 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 08.68
9 37 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 08.73
10 133 Ondkanin OliverOndkanin Oliver 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.87
11 121 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.92
12 153 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.96
13 125 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.02
14 65 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.06
14 166 Novák LukášNovák Lukáš 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.06
16 24 Grulyo MiguelGrulyo Miguel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 09.12
17 57 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.28
18 50 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.38
19 36 Šomody RastislavŠomody Rastislav 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 09.39
19 104 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 09.39
21 140 Vanta KevinVanta Kevin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.41
21 98 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 2 09.41
23 111 Lovaš AdamLovaš Adam 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 09.42
24 53 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 09.44
25 148 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.46
26 35 Szilvassy MarkoSzilvassy Marko 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 09.47
27 106 Fajner MarošFajner Maroš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 09.52
28 151 Dula RichardDula Richard 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.67
29 38 Zsóka BenceZsóka Bence 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 09.70
30 62 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.81
31 149 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.93
32 131 Mihalčin MarekMihalčin Marek 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.99
33 113 Horvath SamuelHorvath Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 10.03
34 12 Šturmankin JurajŠturmankin Juraj 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 10.12
35 48 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 10.26
36 162 Kostík LukášKostík Lukáš 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.29
37 168 Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.33
38 31 Nagy JakubNagy Jakub 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 10.42
39 159 Kiss MarkoKiss Marko 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.45
40 357 Lazorík JakubLazorík Jakub 09 09 SAZ - individuálny členSAZ - individuálny člen 7 10.59
41 110 Lešňák SamuelLešňák Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 10.85
42 156 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.99
43 2 Biž MichalBiž Michal 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 11.03
44 150 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.07
45 164 Mazáč MichalMazáč Michal 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 11.11
46 147 Černický GregorČernický Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.40
169 Prox GregorProx Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 22.4.2018 - 10:25) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.52 11.00
2 26 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 08.53 9.00
3 47 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.56 8.00
4 1 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 08.64 7.00
5 105 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 08.86 5.00
6 32 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 08.92 3.00
7 109 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 08.93 2.00
8 69 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.06
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 22.4.2018 - 10:25) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 08.77 6.00
2 121 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.87 4.00
3 24 Grulyo MiguelGrulyo Miguel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 08.97 1.00
4 125 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.98
5 65 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.13
6 133 Ondkanin OliverOndkanin Oliver 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.14
7 153 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.19
8 166 Novák LukášNovák Lukáš 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.40
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 22.4.2018 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 26 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 08.30
2 139 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.32
3 1 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08.45
4 47 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.47
5 109 Kudláček LukášKudláček Lukáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 08.55
6 69 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 08.62
7 32 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 08.64
8 105 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 08.68
9 37 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 08.73
10 133 Ondkanin OliverOndkanin Oliver 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.87
11 121 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.92
12 153 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.96
13 125 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.02
14 65 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 09.06
15 166 Novák LukášNovák Lukáš 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.06
16 24 Grulyo MiguelGrulyo Miguel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 09.12
17 57 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 09.28
18 50 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.38
104 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.39
19 36 Šomody RastislavŠomody Rastislav 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 09.39
140 Vanta KevinVanta Kevin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.41
20 98 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 09.41
21 111 Lovaš AdamLovaš Adam 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.42
22 53 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.44
23 148 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.46
24 35 Szilvassy MarkoSzilvassy Marko 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 09.47
25 106 Fajner MarošFajner Maroš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.52
26 151 Dula RichardDula Richard 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.67
27 38 Zsóka BenceZsóka Bence 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 09.70
28 62 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 09.81
29 149 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.93
30 131 Mihalčin MarekMihalčin Marek 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.99
31 113 Horvath SamuelHorvath Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 10.03
32 12 Šturmankin JurajŠturmankin Juraj 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 10.12
33 48 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 10.26
34 162 Kostík LukášKostík Lukáš 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.29
35 168 Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.33
36 31 Nagy JakubNagy Jakub 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 10.42
37 159 Kiss MarkoKiss Marko 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.45
38 357 Lazorík JakubLazorík Jakub 09 09 SAZ - individuálny členSAZ - individuálny člen 10.59
39 110 Lešňák SamuelLešňák Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 10.85
40 156 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.99
41 150 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.07
42 164 Mazáč MichalMazáč Michal 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.11
43 147 Černický GregorČernický Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.40
MS 2 Biž MichalBiž Michal 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 11.03
169 Prox GregorProx Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DNS
Celkom 47 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 22.4.2018 - 09:15) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 175 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 08.46
2 231 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.03
3 345 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.24
4 289 Onderčinová YvonneOnderčinová Yvonne 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 09.37
5 326 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.51
6 351 Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 10.02
7 371 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 11.02
8 237 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 11.03
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 22.4.2018 - 09:15) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 206 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 08.99
2 276 Viduchová ZuzanaViduchová Zuzana 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 8 09.65
3 372 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.85
4 290 Vojtovičová VanesaVojtovičová Vanesa 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 10.13
5 262 Švarková TeréziaŠvarková Terézia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.15
6 184 Melichová AlexandraMelichová Alexandra 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 10.24
7 230 Lafková LenkaLafková Lenka 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 10.77
327 Kasčáková NinaKasčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 22.4.2018 - 09:15) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 297 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.58
2 209 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 08.94
3 331 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.17
4 284 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 09.48
5 198 Kvasňáková AlicaKvasňáková Alica 05 05 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 8 09.64
6 315 Blichová AlexandraBlichová Alexandra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.19
7 273 Melcherová HanaMelcherová Hana 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 1 10.31
MS 367 Faková JanaFaková Jana 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 10.44
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 22.4.2018 - 09:15) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 317 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.50
2 308 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.85
3 200 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 08.98
4 375 Rudy AnnaRudy Anna 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 09.72
5 282 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 09.84
6 202 Czeranková DanielaCzeranková Daniela 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 10.28
7 352 Kelbelová KlaudiaKelbelová Klaudia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.33
MS 216 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 10.17
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 22.4.2018 - 09:15) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 310 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.68
2 253 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.93
3 236 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 08.93
4 215 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 09.14
5 348 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.33
6 322 Ambrozyová ValentínaAmbrozyová Valentína 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.53
7 347 Sopková NatáliaSopková Natália 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 11.69
145 Pramuková IvanaPramuková Ivana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 22.4.2018 - 09:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 350 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.85
2 287 Laporčáková DanielaLaporčáková Daniela 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 09.38
3 312 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.50
4 324 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.59
5 358 Hudáková LilianaHudáková Liliana 05 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 09.66
6 211 Kissová LenkaKissová Lenka 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 10.01
7 217 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 10.50
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 22.4.2018 - 09:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 349 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.58
2 228 Kokindová TamaraKokindová Tamara 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.60
3 232 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.70
4 360 Lasiková MiaLasiková Mia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.74
5 204 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 10.04
6 272 Labusová MelániaLabusová Melánia 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 10.41
7 328 Kollárová LuciaKollárová Lucia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.09
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 175 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 08.46
2 317 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.50
3 297 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.58
4 310 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.68
5 308 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.85
5 350 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.85
7 253 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.93
7 236 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 08.93
9 209 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 08.94
10 200 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 08.98
11 206 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 08.99
12 231 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.03
13 215 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 09.14
14 331 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.17
15 345 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.24
16 348 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.33
17 289 Onderčinová YvonneOnderčinová Yvonne 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 09.37
18 287 Laporčáková DanielaLaporčáková Daniela 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 09.38
19 284 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 09.48
20 312 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.50
21 326 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.51
22 322 Ambrozyová ValentínaAmbrozyová Valentína 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.53
23 349 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.58
24 324 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.59
25 228 Kokindová TamaraKokindová Tamara 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.60
26 198 Kvasňáková AlicaKvasňáková Alica 05 05 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 8 09.64
27 276 Viduchová ZuzanaViduchová Zuzana 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 8 09.65
28 358 Hudáková LilianaHudáková Liliana 05 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 09.66
29 232 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.70
30 375 Rudy AnnaRudy Anna 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 8 09.72
31 360 Lasiková MiaLasiková Mia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.74
32 282 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 09.84
33 372 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.85
34 211 Kissová LenkaKissová Lenka 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 10.01
35 351 Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 10.02
36 204 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 10.04
37 290 Vojtovičová VanesaVojtovičová Vanesa 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 10.13
38 262 Švarková TeréziaŠvarková Terézia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.15
39 216 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 10.17
40 315 Blichová AlexandraBlichová Alexandra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.19
41 184 Melichová AlexandraMelichová Alexandra 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 10.24
42 202 Czeranková DanielaCzeranková Daniela 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 10.28
43 273 Melcherová HanaMelcherová Hana 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 1 10.31
44 352 Kelbelová KlaudiaKelbelová Klaudia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.33
45 272 Labusová MelániaLabusová Melánia 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 10.41
46 367 Faková JanaFaková Jana 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 10.44
47 217 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 10.50
48 230 Lafková LenkaLafková Lenka 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 10.77
49 371 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 11.02
50 237 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 11.03
51 347 Sopková NatáliaSopková Natália 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 11.69
52 328 Kollárová LuciaKollárová Lucia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.09
327 Kasčáková NinaKasčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
145 Pramuková IvanaPramuková Ivana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 22.4.2018 - 10:35) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 317 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.47 11.00
2= 297 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.63 8.50
2= 310 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.63 8.50
3 175 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 08.84 7.00
4 350 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.93 5.00
5 236 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 08.94 4.00
6 253 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 08.95 2.50
7 308 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.00 1.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 22.4.2018 - 10:35) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 200 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 08.88 6.00
2 209 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 08.95 2.50
3 231 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.02
4 206 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 09.24
5 348 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.25
6 215 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 09.26
7 331 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.27
8 345 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.38
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 22.4.2018 - 09:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 175 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08.46
2 317 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.50
3 297 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.58
4 310 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.68
350 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.85
5 308 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.85
6 253 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 08.93
7 236 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.93
8 209 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 08.94
9 200 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 08.98
10 206 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 08.99
11 231 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.03
12 215 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 09.14
13 331 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.17
14 345 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.24
15 348 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.33
16 289 Onderčinová YvonneOnderčinová Yvonne 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.37
17 287 Laporčáková DanielaLaporčáková Daniela 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.38
18 284 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.48
19 312 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.50
20 326 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.51
21 322 Ambrozyová ValentínaAmbrozyová Valentína 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.53
22 349 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.58
23 324 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.59
24 228 Kokindová TamaraKokindová Tamara 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.60
25 198 Kvasňáková AlicaKvasňáková Alica 05 05 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 09.64
26 276 Viduchová ZuzanaViduchová Zuzana 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 09.65
27 358 Hudáková LilianaHudáková Liliana 05 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 09.66
28 232 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.70
29 375 Rudy AnnaRudy Anna 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 09.72
30 360 Lasiková MiaLasiková Mia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.74
31 282 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.84
32 372 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.85
33 211 Kissová LenkaKissová Lenka 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 10.01
34 351 Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.02
35 204 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 10.04
36 290 Vojtovičová VanesaVojtovičová Vanesa 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 10.13
37 262 Švarková TeréziaŠvarková Terézia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 10.15
38 315 Blichová AlexandraBlichová Alexandra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.19
39 184 Melichová AlexandraMelichová Alexandra 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 10.24
40 202 Czeranková DanielaCzeranková Daniela 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 10.28
41 273 Melcherová HanaMelcherová Hana 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 10.31
42 352 Kelbelová KlaudiaKelbelová Klaudia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.33
43 272 Labusová MelániaLabusová Melánia 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 10.41
44 217 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 10.50
45 230 Lafková LenkaLafková Lenka 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 10.77
46 371 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 11.02
47 237 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 11.03
48 347 Sopková NatáliaSopková Natália 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.69
49 328 Kollárová LuciaKollárová Lucia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.09
MS 216 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 10.17
MS 367 Faková JanaFaková Jana 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 10.44
327 Kasčáková NinaKasčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DNS
145 Pramuková IvanaPramuková Ivana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DNS
Celkom 54 pretekárov