<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Banská Bystrica (21. 4. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 21.4.2018 - 10:40) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.09
2 Chrenka JakubChrenka Jakub 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.18
3 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.21
MS Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 09.37
5 Kontriš SamuelKontriš Samuel 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 09.63
6 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 10.08
7 Kapusta MartinKapusta Martin 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 10.40
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Rozbeh 1
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 21.4.2018 - 10:42) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 08.46
2 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 08.76
3 Bruňo MichalBruňo Michal 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 08.91
MS Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 09.34
5 Krišica SebastianKrišica Sebastian 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 10.71
6 Gregor Lukáš Gregor Lukáš 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.72
MS Gregáň MichalGregáň Michal 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 10.82
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Rozbeh 2
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 21.4.2018 - 10:44) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Kyseľ DominikKyseľ Dominik 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 08.62
2 Levčík JakubLevčík Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 08.93
3 Boldog OliverBoldog Oliver 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.28
MS Šramko AndrejŠramko Andrej 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4 09.29
5 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 09.37
MS Škoda JakubŠkoda Jakub 09 09 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 10.57
7 Nečeda MatúšNečeda Matúš 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 12.06
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Rozbeh 3
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 4 (so, 21.4.2018 - 10:46) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 5 09.15
2 Kopček MichalKopček Michal 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 09.36
3 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 09.44
4 Majtán SamuelMajtán Samuel 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 09.76
5 Novák Benjamín NicNovák Benjamín Nic 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 8 09.94
6 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.00
7 Husenica MarekHusenica Marek 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 10.23
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Rozbeh 4
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 5 (so, 21.4.2018 - 10:48) Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 08.68
2 Dubec NinoDubec Nino 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 08.69
3 Cyprich DávidCyprich Dávid 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.30
MS Peržel SamuelPeržel Samuel 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 09.52
5 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 09.66
6 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 10.68
7 Ledecký JozefLedecký Jozef 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 11.10
8 Zverec AdamZverec Adam 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 11.19
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Rozbeh 5
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 6 (so, 21.4.2018 - 10:50) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 08.97
2 Hyžinský RomanHyžinský Roman 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 09.18
3 Podmanický SebastianPodmanický Sebastian 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 09.51
4 Čanecký JánČanecký Ján 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 09.60
5 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 09.61
6 Lacko MichalLacko Michal 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 09.73
7 Zorvan RichardZorvan Richard 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 7 09.86
8 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 10.18
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Rozbeh 6
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 7 (so, 21.4.2018 - 10:52) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.14
2 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.20
3 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.56
MS Oravec LukášOravec Lukáš 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 6 09.66
5 Kekety TomášKekety Tomáš 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 09.71
6 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 09.89
7 Povinský LubošPovinský Luboš 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 8 10.11
8 Novák MatúšNovák Matúš 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 10.73
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Rozbeh 7
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.00
2 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 10.08
3 Povinský LubošPovinský Luboš 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 8 10.11
4 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 10.18
5 Husenica MarekHusenica Marek 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 10.23
6 Kapusta MartinKapusta Martin 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 10.40
7 Škoda JakubŠkoda Jakub 09 09 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 10.57
8 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 10.68
9 Krišica SebastianKrišica Sebastian 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 10.71
10 Gregor Lukáš Gregor Lukáš 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.72
11 Novák MatúšNovák Matúš 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 10.73
12 Gregáň MichalGregáň Michal 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 10.82
13 Ledecký JozefLedecký Jozef 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 11.10
14 Zverec AdamZverec Adam 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 11.19
15 Nečeda MatúšNečeda Matúš 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 12.06
16 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.09
17 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 08.46
18 Kyseľ DominikKyseľ Dominik 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 08.62
19 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 08.68
20 Dubec NinoDubec Nino 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 08.69
21 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 08.76
22 Bruňo MichalBruňo Michal 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 08.91
23 Levčík JakubLevčík Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 08.93
24 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 08.97
25 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.14
26 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 5 09.15
27 Chrenka JakubChrenka Jakub 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.18
27 Hyžinský RomanHyžinský Roman 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 09.18
29 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.20
30 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.21
31 Boldog OliverBoldog Oliver 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.28
32 Šramko AndrejŠramko Andrej 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4 09.29
33 Cyprich DávidCyprich Dávid 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.30
34 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 09.34
35 Kopček MichalKopček Michal 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 09.36
36 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 09.37
36 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 09.37
38 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 09.44
39 Podmanický SebastianPodmanický Sebastian 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 09.51
40 Peržel SamuelPeržel Samuel 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 09.52
41 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.56
42 Čanecký JánČanecký Ján 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 09.60
43 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 09.61
44 Kontriš SamuelKontriš Samuel 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 09.63
45 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 09.66
45 Oravec LukášOravec Lukáš 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 6 09.66
47 Kekety TomášKekety Tomáš 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 09.71
48 Lacko MichalLacko Michal 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 09.73
49 Majtán SamuelMajtán Samuel 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 09.76
50 Zorvan RichardZorvan Richard 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 7 09.86
51 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 09.89
52 Novák Benjamín NicNovák Benjamín Nic 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 8 09.94

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále 1 (so, 21.4.2018 - 12:10) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.55 11.00
2 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 08.69 9.00
3 Dubec NinoDubec Nino 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 7 08.75 8.00
4 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 08.79 7.00
5 Bruňo MichalBruňo Michal 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 8 08.83 6.00
6 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.06 5.00
7 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 09.10 4.00
8 Levčík JakubLevčík Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 09.19 3.00
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Finále A
Celkom 8 pretekárov
Finále 2 (so, 21.4.2018 - 12:12) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hyžinský RomanHyžinský Roman 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 08.32 2.00
2 Chrenka JakubChrenka Jakub 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.46 1.00
3 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.50
4 Cyprich DávidCyprich Dávid 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 08.53
5 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 4 08.65
6 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 08.68
7 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 08.70
8 Boldog OliverBoldog Oliver 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 8 08.72
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Finále B
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 21.4.2018 - 10:55) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.67
2 Bandíková LeaBandíková Lea 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 8 09.20
3 Lörinčíková NelaLörinčíková Nela 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 09.88
4 Kuricová TamaraKuricová Tamara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.96
5 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 10.35
6 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 10.75
7 Badžgoňová MartinaBadžgoňová Martina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 12.85
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 1
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 21.4.2018 - 10:57) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.73
2 Dlugošová EsteraDlugošová Estera 05 05 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 09.61
3 Rychnavská EmaRychnavská Ema 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 10.00
4 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 10.16
5 Žilková KarolínaŽilková Karolína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 10.68
6 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 10.74
Malčeková VanesaMalčeková Vanesa 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 DNS
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 2
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 21.4.2018 - 10:59) Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 08.97
2 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 09.42
3 Boldizsárová Veronika Boldizsárová Veronika 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 09.70
4 Kubeková MonikaKubeková Monika 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 10.00
5 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 10.32
6 Kleinová ZojaKleinová Zoja 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7 10.55
7 Štajerová RomanaŠtajerová Romana 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 10.67
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 3
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 4 (so, 21.4.2018 - 11:01) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.17
2 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.66
3 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 10.13
4 Giertlová ViktóriaGiertlová Viktória 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 10.47
5 Kubíková SabínaKubíková Sabína 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 10.88
6 Mojžišová RebekaMojžišová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 11.01
Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 DNS
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 4
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 5 (so, 21.4.2018 - 11:03) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Bariaková SáraBariaková Sára 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 09.14
2 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 09.34
3 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.56
4 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 09.59
5 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 8 10.07
6 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 10.09
7 Gandžalová KristínaGandžalová Kristína 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 10.25
8 Paučová LeaPaučová Lea 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 7 11.54
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 5
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 6 (so, 21.4.2018 - 11:05) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 08.78
2 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 08.98
3 Bakošová AlexandraBakošová Alexandra 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 09.57
4 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.89
5 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 10.17
6 Paulovičová AndreaPaulovičová Andrea 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 10.26
7 Tomaščinová NatáliaTomaščinová Natália 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 10.53
MS Gregáňová KamilkaGregáňová Kamilka 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 11.39
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 6
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 7 (so, 21.4.2018 - 11:07) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 09.01
2 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 7 09.37
3 Hnilická TeréziaHnilická Terézia 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 8 09.52
4 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 09.56
5 Ufrlová JanetteUfrlová Janette 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 09.65
6 Šuleková LauraŠuleková Laura 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.71
7 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.87
8 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 09.88
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 7
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 8 (so, 21.4.2018 - 11:09) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 09.06
2 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.28
3 Briešková JohanaBriešková Johana 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 7 09.52
4 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 09.56
5 Kerhatová RebekaKerhatová Rebeka 05 05 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 09.58
6 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 09.83
7 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 10.01
8 Pizzolato MariaPizzolato Maria 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 10.04
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 8
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 9 (so, 21.4.2018 - 11:11) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 09.12
2 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.19
MS Sýkorová LindaSýkorová Linda 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 09.50
4 Pirosiková SimonaPirosiková Simona 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 09.94
5 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 10.07
6 Dobošová SlávkaDobošová Slávka 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 10.12
7 Novosedliaková ZoelNovosedliaková Zoel 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.71
8 Kubincová ZaraKubincová Zara 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 13.60
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 9
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 10 (so, 21.4.2018 - 11:13) Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 09.18
2 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 09.24
3 Doroková NikoletaDoroková Nikoleta 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.31
4 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 09.36
5 Kuníková MariannaKuníková Marianna 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.58
6 Korduliaková NatáliaKorduliaková Natália 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.95
7 Vlčková AndreaVlčková Andrea 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 10.15
8 Magová BibiánaMagová Bibiána 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 11.07
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 10
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rychnavská EmaRychnavská Ema 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 10.00
1 Kubeková MonikaKubeková Monika 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 10.00
3 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 10.01
4 Pizzolato MariaPizzolato Maria 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 10.04
5 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 8 10.07
5 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 10.07
7 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 10.09
8 Dobošová SlávkaDobošová Slávka 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 10.12
9 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 10.13
10 Vlčková AndreaVlčková Andrea 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 10.15
11 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 10.16
12 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 10.17
13 Gandžalová KristínaGandžalová Kristína 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 10.25
14 Paulovičová AndreaPaulovičová Andrea 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 10.26
15 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 10.32
16 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 10.35
17 Giertlová ViktóriaGiertlová Viktória 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 10.47
18 Tomaščinová NatáliaTomaščinová Natália 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 10.53
19 Kleinová ZojaKleinová Zoja 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7 10.55
20 Štajerová RomanaŠtajerová Romana 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 10.67
21 Žilková KarolínaŽilková Karolína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 10.68
22 Novosedliaková ZoelNovosedliaková Zoel 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.71
23 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 10.74
24 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 10.75
25 Kubíková SabínaKubíková Sabína 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 10.88
26 Mojžišová RebekaMojžišová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 11.01
27 Magová BibiánaMagová Bibiána 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 11.07
28 Gregáňová KamilkaGregáňová Kamilka 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 11.39
29 Paučová LeaPaučová Lea 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 7 11.54
30 Badžgoňová MartinaBadžgoňová Martina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 12.85
31 Kubincová ZaraKubincová Zara 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 13.60
32 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.67
33 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.73
34 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 08.78
35 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 08.97
36 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 08.98
37 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 09.01
38 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 09.06
39 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 09.12
40 Bariaková SáraBariaková Sára 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 09.14
41 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.17
42 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 09.18
43 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.19
44 Bandíková LeaBandíková Lea 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 8 09.20
45 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 09.24
46 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.28
47 Doroková NikoletaDoroková Nikoleta 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.31
48 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 09.34
49 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 09.36
50 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 7 09.37
51 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 09.42
52 Sýkorová LindaSýkorová Linda 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 09.50
53 Hnilická TeréziaHnilická Terézia 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 8 09.52
53 Briešková JohanaBriešková Johana 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 7 09.52
55 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.56
55 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 09.56
55 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 09.56
58 Bakošová AlexandraBakošová Alexandra 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 09.57
59 Kerhatová RebekaKerhatová Rebeka 05 05 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 09.58
59 Kuníková MariannaKuníková Marianna 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.58
61 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 09.59
62 Dlugošová EsteraDlugošová Estera 05 05 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 09.61
63 Ufrlová JanetteUfrlová Janette 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 09.65
64 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.66
65 Boldizsárová Veronika Boldizsárová Veronika 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 09.70
66 Šuleková LauraŠuleková Laura 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.71
67 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 09.83
68 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.87
69 Lörinčíková NelaLörinčíková Nela 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 09.88
69 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 09.88
71 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.89
72 Pirosiková SimonaPirosiková Simona 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 09.94
73 Korduliaková NatáliaKorduliaková Natália 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.95
74 Kuricová TamaraKuricová Tamara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.96
Malčeková VanesaMalčeková Vanesa 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 DNS
Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále 1 (so, 21.4.2018 - 10:55) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.60 11.00
2 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.67 9.00
3 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 08.92 8.00
4 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 08.98 7.00
5 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 08.99 6.00
6 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 09.11 5.00
7 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 8 09.16 4.00
8 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 09.21 3.00
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Finále A
Celkom 8 pretekárov
Finále 2 (so, 21.4.2018 - 10:57) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 09.15 2.00
2 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.27 1.00
3= Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 09.28
3= Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.28
5 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 09.29
6 Bandíková LeaBandíková Lea 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 3 09.31
7 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.36
8 Doroková NikoletaDoroková Nikoleta 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 09.39
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Finále B
Celkom 8 pretekárov