<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Banská Bystrica (21. 4. 2018)

60 m - Mladší žiaci (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.55
2 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 08.69
3 Dubec NinoDubec Nino 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 08.75

60 m - Mladší žiaci (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Hyžinský RomanHyžinský Roman 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 08.32
2 Chrenka JakubChrenka Jakub 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.46
3 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.50

60 m - Mladšie žiačky (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 08.60
2 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 08.67
3 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 08.92

60 m - Mladšie žiačky (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 09.15
2 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.27
3= Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 09.28
3= Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 09.28

100 m - Juniori (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11.60
2 Figa LucasFiga Lucas 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11.68
3 Hložny AdrianHložny Adrian 00 00 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 12.01

100 m - Dorastenci (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 11.80
2 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11.83
3 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.88

100 m - Dorastenci (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 12.65
2 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12.94
3 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12.97

100 m - Juniorky (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 13.32
2 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 14.07
3 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 00 00 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 14.15

100 m - Dorastenky (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 13.73
2 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 13.80
3 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 13.95

100 m - Dorastenky (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 13.89
2 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 13.92
3 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 14.05

200 m - Juniori (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Figa LucasFiga Lucas 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 23.47
2 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 23.76
3 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 23.77

200 m - Juniorky (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 26.82
2 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 29.00

400 m - Juniori (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 52.05
3 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 52.83

400 m - Dorastenky (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 67.02
2 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 68.67
3 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 75.29

800 m - Juniori (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 116 Drblík VladimírDrblík Vladimír 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2:13.61
3 12 Mitru BranislavMitru Branislav 00 00 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2:34.20

800 m - Juniorky (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

800 m - Dorastenky (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 204 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2:20.53

1500 m - Mladší žiaci (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 207 Frič AdriánFrič Adrián 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5:28.14
2 121 Meša AndrejMeša Andrej 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5:31.85
3 141 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5:42.33

1500 m - Mladšie žiačky (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 116 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5:58.95
2 283 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6:01.54
3 81 Líškayová LenkaLíškayová Lenka 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6:06.39

3000 m - Juniori (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 124 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 9:32.90

3000 m - Dorastenci (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 218 Gregor MatejGregor Matej 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10:44.41
2 244 Biblyák MartinBiblyák Martin 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10:49.67
3 190 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10:51.20

3000 m - Juniorky (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 127 Vaceková DominikaVaceková Dominika 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11:47.19
2 292 Ďuricová LuciaĎuricová Lucia 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11:57.75

3000 m - Dorastenky (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 274 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 12:50.35
2 278 Kučeráková KatarínaKučeráková Katarína 01 01 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 14:08.52

100 m prekážok [83,8cm] - Juniorky (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 15.14

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Šuľan SamuelŠuľan Samuel 99 99 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 17.35

300 m prekážok [83,8 cm] - Juniori (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Šuľan SamuelŠuľan Samuel 99 99 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 42.82

300 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Škrabáková MartinaŠkrabáková Martina 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 54.50
2 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 60.74
3 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 61.44

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Krestianko FilipKrestianko Filip 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10:36.37
2 Kolár SamuelKolár Samuel 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 12:27.91
3 Zámečník RichardZámečník Richard 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 12:32.73

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10:41.37
2 Černajová EmaČernajová Ema 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 11:08.59

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenci (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Urdák AdamUrdák Adam 02 02 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 22:32.55

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenky (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Dudová IvanaDudová Ivana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 16:53.24
2 Zemková KláraZemková Klára 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 17:28.77
3 Brnáková BarboraBrnáková Barbora 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 18:06.88

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Šimík, Čamaj, Majtán, Sádecký Šimík, Čamaj, Majtán, Sádecký AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 34.14
2 Kubiš, Kuriš, Ondrášik, Štedrák Kubiš, Kuriš, Ondrášik, Štedrák AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 35.04
3 Chrenka, Jankovský, Jakuš, Šupina Chrenka, Jankovský, Jakuš, Šupina BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 35.66

4 x 100 m kluby - Dorastenci (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kršiak, Miklóš, Sabo, ŠPAK Kršiak, Miklóš, Sabo, ŠPAK MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 46.89
2 Duchoslav, Franek, Harant, Harant Duchoslav, Franek, Harant, Harant AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 48.29
3 Čišecký, Hudecová, Paterek, Vadoc Čišecký, Hudecová, Paterek, Vadoc AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 49.47

4 x 100 m kluby - Dorastenky (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Comová, Kuricová, Paulínyová, Šmehílová Comová, Kuricová, Paulínyová, Šmehílová Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 54.73
2 Hozáková, Klabníková, Turičíková, Ondričková Hozáková, Klabníková, Turičíková, Ondričková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 56.45
3 Kočišová, Malčeková, Sarvašová, Šuleková Kočišová, Malčeková, Sarvašová, Šuleková MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 56.59