<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Banská Bystrica (21. 4. 2018)

300 m prekážok [83,8 cm] - Juniori

(so, 21.4.2018 - 14:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šuľan SamuelŠuľan Samuel 99 99 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 0:42.82 7.00
Poznámky:
300m prekážky [91,4cm] - Juniori
Celkom 1 pretekári

300 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh 1 (so, 21.4.2018 - 14:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 0:43.93 9.00
2 Kajtor RichardKajtor Richard 02 02 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 0:45.67 8.00
3 Harant Andrej Harant Andrej 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 0:46.11 7.00
4 Hajdu MarekHajdu Marek 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 0:50.96 6.00
5 Majkút MarekMajkút Marek 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 0:53.34 5.00
Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNF
Poznámky:
300m prekážky [84,0cm] - Dorastenci :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (so, 21.4.2018 - 14:42) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:42.85 11.00
2 Štefanec SamuelŠtefanec Samuel 02 02 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 1:02.96 4.00
Poznámky:
300m prekážky [84,0cm] - Dorastenci :: Beh B
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štefanec SamuelŠtefanec Samuel 02 02 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 1:02.96 4.00
2 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:42.85 11.00
3 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 0:43.93 9.00
4 Kajtor RichardKajtor Richard 02 02 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 0:45.67 8.00
5 Harant Andrej Harant Andrej 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 0:46.11 7.00
6 Hajdu MarekHajdu Marek 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 0:50.96 6.00
7 Majkút MarekMajkút Marek 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 0:53.34 5.00
Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNF