<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Banská Bystrica (21. 4. 2018)

800 m - Juniori

(so, 21.4.2018 - 12:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 128 Kán SlavomírKán Slavomír 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 2:12.87
2 116 Drblík VladimírDrblík Vladimír 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 2:13.61 7.00
3 12 Mitru BranislavMitru Branislav 00 00 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 2:34.20 5.00
Poznámky:
800m - Juniori
Celkom 3 pretekári

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh 1 (so, 21.4.2018 - 12:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 278 Janiček AdamJaniček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 2:07.75 11.00
2 216 Noris TomášNoris Tomáš 02 02 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 2:12.94 8.00
3 110 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 2:15.83 7.00
4 218 Janiček TomašJaniček Tomaš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 2:18.70 6.00
5 226 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 2:19.09 5.00
6 235 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 2:19.10 4.00
7 274 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:19.75 3.00
8 133 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 8 2:20.45 2.00
9 244 Franek MichalFranek Michal 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 2:21.58 1.00
10 190 Židek MiroslavŽidek Miroslav 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 10 2:30.32
Poznámky:
800m - Dorastenci :: Beh A
Celkom 10 pretekárov
Beh 2 (so, 21.4.2018 - 12:52) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 160 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:10.63 9.00
MS 287 Kubovich JakubKubovich Jakub 02 02 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 2:26.98
3 81 Nečeda MariánNečeda Marián 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 2:37.81
MS 268 Kubovich Samuel Kubovich Samuel 04 04 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 2:41.92
5 283 Galovič MarošGalovič Maroš 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 2:47.42
6 258 Divko JakubDivko Jakub 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 2:55.24
7 246 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 2:58.27
8 141 Piaček MatúšPiaček Matúš 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 3:05.96
9 247 Packa LukášPacka Lukáš 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10 3:14.94
Jozek MilošJozek Miloš 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 DNS
Poznámky:
800m - Dorastenci :: Beh B
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 278 Janiček AdamJaniček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 2:07.75 11.00
2 160 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:10.63 9.00
3 216 Noris TomášNoris Tomáš 02 02 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 2:12.94 8.00
4 110 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 2:15.83 7.00
5 218 Janiček TomašJaniček Tomaš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 2:18.70 6.00
6 226 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 2:19.09 5.00
7 235 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 2:19.10 4.00
8 274 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:19.75 3.00
9 133 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 8 2:20.45 2.00
10 244 Franek MichalFranek Michal 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 2:21.58 1.00
11 287 Kubovich JakubKubovich Jakub 02 02 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 2:26.98
12 190 Židek MiroslavŽidek Miroslav 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 10 2:30.32
13 81 Nečeda MariánNečeda Marián 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 2:37.81
14 268 Kubovich Samuel Kubovich Samuel 04 04 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 2:41.92
15 283 Galovič MarošGalovič Maroš 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 2:47.42
16 258 Divko JakubDivko Jakub 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 2:55.24
17 246 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 2:58.27
18 141 Piaček MatúšPiaček Matúš 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 3:05.96
19 247 Packa LukášPacka Lukáš 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10 3:14.94
Jozek MilošJozek Miloš 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 DNS

800 m - Juniorky

(so, 21.4.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 243 Švenková TeréziaŠvenková Terézia 00 00 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 2:46.23
Kubašková BarboraKubašková Barbora 99 99 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DNS
Poznámky:
800m - Juniorky
Celkom 2 pretekári

800 m - Dorastenky

(so, 21.4.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 204 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 2:20.53 11.00
MS 292 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 2:36.62
MS 252 Švenková BarboraŠvenková Barbora 03 03 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4 2:38.86
4 180 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 9 2:45.50 9.00
5 100 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 2:46.92 8.00
6 256 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:49.20 7.00
7 182 Simová PetraSimová Petra 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 2:50.11 6.00
8 127 Pavlendová MiroslavaPavlendová Miroslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 7 2:50.70 5.00
9 132 Klocková LenkaKlocková Lenka 02 02 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 10 3:10.16 4.00
10 140 Eliášová LuciaEliášová Lucia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 3:21.51 3.00
Poznámky:
800m - Dorastenky
Celkom 10 pretekárov