<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Banská Bystrica (21. 4. 2018)

1500 m - Mladší žiaci

(so, 21.4.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 207 Frič AdriánFrič Adrián 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 5:28.14 11.00
2 121 Meša AndrejMeša Andrej 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 5:31.85 9.00
3 141 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 12 5:42.33 8.00
4 116 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 5:50.89 7.00
5 219 Majtán SamuelMajtán Samuel 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 5:51.49 6.00
6 192 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 7 5:58.77 5.00
7 216 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 6:03.76 4.00
8 297 Povinský LubošPovinský Luboš 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 11 6:07.88 3.00
9 286 Kolár JánKolár Ján 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 10 6:08.72 2.00
10 287 Novák Benjamín NicNovák Benjamín Nic 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 8 6:08.95 1.00
11 235 Šupina PavolŠupina Pavol 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 6:21.15
12 133 Babic BrankoBabic Branko 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 6:27.53
Poznámky:
1500m - Mladší žiaci
Celkom 12 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky

(so, 21.4.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 116 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 5:58.95 11.00
2 283 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 11 6:01.54 9.00
3 81 Líškayová LenkaLíškayová Lenka 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 12 6:06.39 8.00
4 247 Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 6:22.44 7.00
5 246 Žáčiková DominikaŽáčiková Dominika 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 6:24.86 6.00
6 160 Zaveráková LillianZaveráková Lillian 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10 7:08.18 5.00
7 268 Šišáková TerezaŠišáková Tereza 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 9 7:17.46 4.00
8 110 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 7:27.99 3.00
9 120 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 7:31.47 2.00
10 258 Adamová KarinAdamová Karin 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 7:34.79 1.00
11 226 Korduliaková NatáliaKorduliaková Natália 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 8:00.23
279 Badžgoňová MartinaBadžgoňová Martina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 DNF
Poznámky:
1500m - Mladšie žiačky
Celkom 12 pretekárov