<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Banská Bystrica (21. 4. 2018)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(so, 21.4.2018 - 10:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bruňo MichalBruňo Michal
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
05 05 10.42 10,1410,0510,4210,429,65x9,74 11.00
MS Kyseľ DominikKyseľ Dominik
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
05 05 10.35 9,58x9,109,589,2510,359,49
3 Panza DavidPanza David
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 07.97 7,56x7,527,567,857,977,90 9.00
4 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 07.78 ---0-7,447,78 8.00
5 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 06.70 6,456,446,116,456,406,036,70 7.00
6 Binder DavidBinder David
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 06.50 ---0-6,116,50 6.00
Poznámky/pokusy:
" Guľa [3kg] - Mladší žiaci
Celkom 6 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 21.4.2018 - 12:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 10.96 9,71x10,969,71xx10,51 11.00
MS Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 10.40 9,199,669,199,6610,409,8810,26
3 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
01 01 10.08 10,089,889,509,8810,009,38x 9.00
4 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 08.77 8,518,777,988,778,307,54x 8.00
5 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 08.74 8,228,148,748,748,568,498,25 7.00
6 Valachová SaraValachová Sara
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 08.51 8,488,308,178,488,118,518,35 6.00
7 Paulíkova ZojaPaulíkova Zoja
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 08.50 8,507,837,608,50x7,708,02 5.00
8 Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 08.26 8,26x7,928,268,067,18x 4.00
9 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 07.45 7,457,306,387,45 3.00
10 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 07.11 6,706,517,117,11 2.00
11 Najdeková AlicaNajdeková Alica
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
02 02 06.74 6,716,186,746,74 1.00
12 Boldizsárová TerezaBoldizsárová Tereza
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
02 02 06.41 x6,006,416,41
Poznámky/pokusy:
" Guľa [3kg] - Dorastenky
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(so, 21.4.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dibalová SofiaDibalová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 08.10 6,46-7,527,527,738,107,85 11.00
2 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 07.50 6,157,086,087,087,287,507,20 9.00
3 Pastoráková NikaPastoráková Nika
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 07.35 6,787,357,307,357,127,067,35 8.00
4 Záchelová AnetaZáchelová Aneta
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 07.14 6,587,146,627,147,026,247,04 7.00
5 Červenková LeonaČervenková Leona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 07.11 4,946,926,156,927,11-- 6.00
6 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 06.98 6,255,606,136,256,756,986,76 5.00
7 Raffajová MichaelaRaffajová Michaela
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
05 05 06.50 5,936,356,506,506,42x5,90 4.00
8 Kliačiková DarinaKliačiková Darina
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 06.45 5,946,116,236,236,386,455,72 3.00
9 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 06.15 5,585,656,156,15 2.00
10 Maceíková EmaMaceíková Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 06.14 5,386,145,976,14 1.00
11 Matejčíková NikolaMatejčíková Nikola
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 05.68 5,215,345,685,68
12 Štajerová RomanaŠtajerová Romana
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 05.49 5,495,38x5,49
13 Kurucová TeréziaKurucová Terézia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 05.08 4,405,084,855,08
14 Osrmanová PetraOsrmanová Petra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 05.00 4,745,00x5,00
15 Kubatková AnetaKubatková Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 04.30 4,224,30x4,30
16 Briešková JohanaBriešková Johana
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
06 06 03.94 x3,943,423,94
Nikodémová KristínaNikodémová Kristína
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
05 05 DNS 0.0
Hrmová MichaelaHrmová Michaela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 NM xxx0.0
Adamcová TeréziaAdamcová Terézia
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
05 05 NM xxx0.0
Mišurdová NelaMišurdová Nela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 NM xxx0.0
Poznámky/pokusy:
" Guľa [3kg] - Mladšie žiačky
Celkom 20 pretekárov