<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Banská Bystrica (21. 4. 2018)

400 m - Juniori

(so, 21.4.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 0:52.05 7.00
MS Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 6 0:52.28
3 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 0:52.83 5.00
MS Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 3 0:53.12
Poznámky:
400m - Juniori
Celkom 4 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 1 (so, 21.4.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 7 0:52.66 11.00
2 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 0:52.84 9.00
3 Cesnek DamiánCesnek Damián 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 0:54.45 7.00
4 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:55.74 6.00
5 Gáll PeterGáll Peter 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:56.56 5.00
6 Palaj TomášPalaj Tomáš 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 0:57.81 4.00
7 Cvacho AmadeusCvacho Amadeus 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 1:08.76 1.00
Noris TomášNoris Tomáš 02 02 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 DNS
Poznámky:
400m - Dorastenci :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (so, 21.4.2018 - 13:32) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Saluga KristiánSaluga Kristián 01 01 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 0:53.34 8.00
2 Majkút MiroslavMajkút Miroslav 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 1:01.48 3.00
3 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:05.37 2.00
4 Randa PatrikRanda Patrik 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 1:11.03
Poznámky:
400m - Dorastenci :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Majkút MiroslavMajkút Miroslav 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 1:01.48 3.00
2 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:05.37 2.00
3 Cvacho AmadeusCvacho Amadeus 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 1:08.76 1.00
4 Randa PatrikRanda Patrik 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 1:11.03
5 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 7 0:52.66 11.00
6 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 0:52.84 9.00
7 Saluga KristiánSaluga Kristián 01 01 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 0:53.34 8.00
8 Cesnek DamiánCesnek Damián 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 0:54.45 7.00
9 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:55.74 6.00
10 Gáll PeterGáll Peter 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:56.56 5.00
11 Palaj TomášPalaj Tomáš 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 0:57.81 4.00
Noris TomášNoris Tomáš 02 02 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 DNS

400 m - Dorastenky

(so, 21.4.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 1:07.02 11.00
2 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:08.67 9.00
3 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 1:15.29 8.00
4 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 1:15.68 7.00
5 Krúteková MichaelaKrúteková Michaela 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 1:19.19 6.00
6 Kresáňová SimonaKresáňová Simona 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 1:20.24 5.00
Poznámky:
400m - Dorastenky
Celkom 6 pretekárov