<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Banská Bystrica (21. 4. 2018)

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 21.4.2018 - 10:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hriň AdamHriň Adam
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
02 02 636 +0.8 m/s 623  +1.2 +0.9622  +0.5623636  +0.8596  +0.8584  +0.5 11.00
2 Saluga KristiánSaluga Kristián
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
01 01 579 +0.8 m/s 554  +0.6573  +0.4473  +1.5573579  +0.8537  +0.8576  +0.5 9.00
3 Harant PatrikHarant Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 577 +0.1 m/s  +1.3 +0.4576  +1.1576564  +0.8575  +0.7577  +0.1 8.00
4 Franek MichalFranek Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 574 +1.4 m/s 574  +1.4551  +0.6568  +1.5574566  +0.7429  +0.7554  +0.4 7.00
5 Žilka FilipŽilka Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
01 01 556 +0.6 m/s 556  +0.6533  +1.5545  +0.9556532  +0.5527  +0.3 +0.8 6.00
6 Kováč PeterKováč Peter
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
01 01 511 +0.6 m/s 491  +0.5 +0.3 +0.7491466  +0.6511  +0.6 +0.2 5.00
7 Sňahničan MatejSňahničan Matej
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
01 01 495 +0.6 m/s 465  +0.5466  +0.4474  +1.5474495  +0.6453  +0.5483  +0.7 4.00
8 Franek RichardFranek Richard
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 479 +0.6 m/s 478  +0.0 +0.8472  +1.3478479  +0.6476  +0.8469  +0.7 3.00
9 Horváth AdrianHorváth Adrian
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 463 +0.2 m/s 461  +1.0463  +0.2 +0.6463 2.00
10 Luka DavidLuka David
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
04 04 459 +0.5 m/s 453  +0.1459  +0.5435  +0.9459 1.00
11 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 451 +0.1 m/s 430  +1.0434  +0.5451  +0.1451
12 Cvacho AmadeusCvacho Amadeus
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
02 02 441 +1.2 m/s 440  +1.5417  +0.3441  +1.2441  +0.9  +0.8  +0.8
13 Savolt PatrikSavolt Patrik
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
04 04 426 +0.1 m/s 426  +0.1 +0.3395  +0.1426
14 Michálek AlanMichálek Alan
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
02 02 407 +1.1 m/s  +0.7393  +1.1407  +1.1407
15 Franko TomašFranko Tomaš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 368 +0.8 m/s 368  +0.8339  +0.4 +1.6368
16 Packa LukášPacka Lukáš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 326 +1.1 m/s 313  +0.2326  +1.1315  +0.8326
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Dorastenci
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(so, 21.4.2018 - 12:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bačík MichalBačík Michal
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
05 05 477 +0.5 m/s 447  +0.8477  +0.5 +0.6477441  +1.3403  +0.6 11.00
2 Golian ŠimonGolian Šimon
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 470 +0.7 m/s 453  +0.7461  +0.7 +1.3461468  +0.2470  +0.7 9.00
3 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
05 05 462 +0.2 m/s 418  +0.7444  +0.5462  +0.2462457  +0.6433  +0.7 8.00
4 Jurina PavolJurina Pavol
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
05 05 457 +0.8 m/s 457  +0.8429  +0.6440  +0.4457374  +0.8438  +0.1 7.00
5 Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 417 +0.6 m/s 404  +0.6417  +0.6366  +1.5417387  +1.1383  +0.2 6.00
6 Kopček MichalKopček Michal
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
06 06 410 +1.5 m/s 397  +0.8384  +0.9 +0.1397393  +0.3410  +1.5 5.00
7 Jurina MatúšJurina Matúš
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
05 05 409 +0.3 m/s 398  +0.4394  +0.7372  +0.4398409  +0.3280  +1.1 4.00
8 Luka JakubLuka Jakub
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 402 +0.8 m/s 391  +0.7402  +0.8392  +1.2402 +0.5373  +0.6 3.00
9 Kontriš SamuelKontriš Samuel
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 396 +0.5 m/s 396  +0.5 +0.0396 2.00
10 Čanecký JánČanecký Ján
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
06 06 389 +0.5 m/s 389  +0.5376  +1.1389 1.00
11 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 380 +0.3 m/s 380  +0.3372  +0.4380
12 Boldog OliverBoldog Oliver
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 380 +0.6 m/s 380  +0.6370  +1.0380
13 Zorvan RichardZorvan Richard
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
06 06 375 +0.4 m/s 369  +0.4375  +0.4375
14 Katona MichalKatona Michal
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
06 06 368 +0.6 m/s 368  +0.6345  +0.9368
15 Hyžinský RomanHyžinský Roman
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
05 05 361 +1.2 m/s  +0.4361  +1.2361
16 Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 354 +0.2 m/s 354  +0.2349  +0.3354
17 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 349 +1.5 m/s 349  +1.5325  +0.1349
MS Kohút MilanKohút Milan
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
05 05 347 +0.0 m/s 347  +0.0 +1.3347
19 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 339 +1.3 m/s 324  +0.7339  +1.3339
20 Kolár JánKolár Ján
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
07 07 335 +0.3 m/s 335  +0.3309  +1.2335
MS Uhrík ŠimonUhrík Šimon
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
06 06 334 +0.6 m/s 334  +0.6327  +1.2334
22 Boško AdamBoško Adam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 327 +0.8 m/s 327  +0.8326  +1.1327
23 Turičík FilipTuričík Filip
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 325 +1.0 m/s  +1.2325  +1.0325
MS Gregáň MichalGregáň Michal
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
05 05 301 +0.1 m/s 295  +0.5301  +0.1301
25 Palášthy KarolPalášthy Karol
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
07 07 291 +1.0 m/s  +0.9291  +1.0291
Novák MatúšNovák Matúš
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
06 06 NM  +0.0 +1.30.0
Ledecký JozefLedecký Jozef
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
05 05 NM  +1.3 +0.20.0
Chovanec MartinChovanec Martin
Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto...
07 07 NM  +0.7 +0.80.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Mladší žiaci
Celkom 28 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(so, 21.4.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Trajteľová NinaTrajteľová Nina
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
99 99 503 +0.3 m/s 503  +0.3 +1.5489  +0.9503495  +0.4495  +0.4502  +0.4 7.00
2 Guothová AlexandraGuothová Alexandra
Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto...
03 03 437 +1.1 m/s 437  +1.1430  +0.9 +0.8437 +0.0413  +0.3431  +1.2 5.00
3 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
00 00 430 +1.0 m/s 404  +0.6430  +1.0426  +0.1430412  +0.1424  +0.4420  +1.2 4.00
4 Stanková KarinStanková Karin
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
00 00 422 +1.2 m/s  +0.4422  +1.2 +0.2422 +0.2383  +0.5412  +1.1 3.00
5 Murgašová EmaMurgašová Ema
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
01 01 416 +0.5 m/s 416  +0.5398  +1.3411  +0.4416398  +0.8401  +0.4386  +0.7 2.00
6 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 368 +1.2 m/s 339  +0.6368  +1.2364  +0.9368358  +0.6358  +0.6367  +0.5 1.00
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Juniorky
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 21.4.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Comová MichaelaComová Michaela
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
01 01 486 +1.4 m/s 450  +0.5328  +0.9467  +0.2467486  +1.4480  +1.2 11.00
2 Kočišová ErikaKočišová Erika
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 462 +0.6 m/s 444  +0.7462  +0.6443  +1.1462459  +1.4452  +0.5 9.00
3 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
03 03 461 +0.4 m/s 416  +0.7448  +0.5455  +0.6455461  +0.4450  +1.4 8.00
4 Reguliová ViktóriaReguliová Viktória
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
02 02 449 +0.5 m/s 427  +0.4449  +0.5391  +0.5449428  +0.0418  +1.0 7.00
5 Valachová SaraValachová Sara
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 428 +1.5 m/s 424  +0.9 +0.0427  +1.6427428  +1.5418  +0.6 6.00
6 Žitná AdelaŽitná Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 422 +0.8 m/s  +0.9422  +0.8392  +0.9422 +1.2 +1.1 5.00
7 Kičinová TamaraKičinová Tamara
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 414 +0.6 m/s 414  +0.6 +0.7 +0.9414 +0.8387  +0.4 4.00
8 Jackuliaková PatríciaJackuliaková Patrícia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 405 +0.6 m/s 401  +0.3384  +0.8 +0.3401405  +0.6 +0.2 3.00
9 Daňová PetraDaňová Petra
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
04 04 398 +0.2 m/s 398  +0.2337  +0.5398 2.00
10 Kuníková LuciaKuníková Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 386 +0.2 m/s 375  +1.4386  +0.2386 1.00
11 Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 386 +1.4 m/s  +1.2386  +1.4386
12 Ploransky AnnaPloransky Anna
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
04 04 385 +0.6 m/s 375  +0.8385  +0.6385
13 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 385 +1.5 m/s  +1.3385  +1.5385
14 Urgeľová ViktóriaUrgeľová Viktória
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
04 04 384 +1.1 m/s 384  +1.1 +1.3384
15 Politzerová VanessaPolitzerová Vanessa
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 374 +1.3 m/s 374  +1.3368  +0.6374
16 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 359 +0.7 m/s 359  +0.7352  +1.2359
MS Kremserová TerezaKremserová Tereza
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 359 +0.5 m/s 359  +0.5336  +0.5359
18 Šajgalíková SimonaŠajgalíková Simona
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
04 04 358 +0.4 m/s 339  +0.7358  +0.4358
19 Haštová NatáliaHaštová Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 356 +1.1 m/s  +0.2356  +1.1356
20 Zeliesková MarionZeliesková Marion
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 339 +0.0 m/s 328  +0.4339  +0.0339
21 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
04 04 336 +1.1 m/s 336  +1.1327  +0.3336
MS Uhliarová DominikaUhliarová Dominika
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
04 04 333 +0.1 m/s  +0.2333  +0.1333
MS Jurincová BiankaJurincová Bianka
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 298 +0.8 m/s  +0.9298  +0.8298
Sarvašová SimonaSarvašová Simona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 NM  +1.5 +0.40.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Dorastenky
Celkom 24 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(so, 21.4.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
06 06 455 +0.4 m/s 447  +0.4441  +0.6455  +0.4455446  +0.6447  +1.3 11.00
2 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 443 +0.0 m/s 443  +0.0414  +0.9441  +0.3443426  +0.8406  +1.3 9.00
3 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 428 +0.2 m/s 389  +0.5390  +0.8428  +0.2428405  +0.9380  +1.2 8.00
4 Perončíková PaulaPerončíková Paula
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
06 06 425 +1.5 m/s 395  +0.2388  +0.7408  +0.5408409  +0.7425  +1.5 7.00
5 Bandíková LeaBandíková Lea
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
05 05 404 +0.6 m/s 391  +0.2365  +0.5404  +0.6404373  +1.5400  +1.2 6.00
6 Pápežová DanielaPápežová Daniela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 401 +0.8 m/s 380  +1.4380  -0.5391  +0.1391379  +0.4401  +0.8 5.00
MS Mathéová AdrianaMathéová Adriana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
05 05 398 +0.1 m/s 392  +0.6395  +1.4398  +0.1398 +0.6396  +0.3
8 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 396 +1.0 m/s  +0.4383  +0.6 +0.4383 +0.2396  +1.0 4.00
9 Lörinčíková NelaLörinčíková Nela
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 382 +0.8 m/s 382  +0.8364  +0.7382 3.00
10 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
05 05 380 +1.3 m/s 380  +1.3339  +0.1380 2.00
11 Rosinová JúliaRosinová Júlia
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
05 05 379 +0.5 m/s 379  +0.5377  +0.6379 1.00
12 Karmanová BiankaKarmanová Bianka
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 379 +0.5 m/s 363  +1.5379  +0.5379  +0.9
13 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 377 +0.8 m/s 369  +0.5377  +0.8377
14 Dzurošová NianaDzurošová Niana
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
05 05 376 +0.0 m/s 367  +0.5376  +0.0376
15 Bakošová AlexandraBakošová Alexandra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 376 +1.2 m/s 376  +1.2345  +0.0376
16 Gandžalová KristínaGandžalová Kristína
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
05 05 375 +1.1 m/s 375  +1.1363  +0.1375
17 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 373 +0.3 m/s 373  +0.9373  +0.3373
MS Sýkorová LindaSýkorová Linda
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
08 08 367 +1.0 m/s 367  +1.0362  +1.3367
19 Vlčková MichaelaVlčková Michaela
MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké...
06 06 355 +1.1 m/s 346  +1.0355  +1.1355
20 Hrubá NikolaHrubá Nikola
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 350 +1.0 m/s 350  +1.0348  +0.2350
21 Brxová NikolaBrxová Nikola
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
05 05 341 +0.3 m/s 301  +0.3341  +0.3341
22 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 340 +0.7 m/s 340  +0.7331  +0.9340
23 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
07 07 340 +1.0 m/s 340  +1.0287  +1.2340
24 Kuníková MariannaKuníková Marianna
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
05 05 334 +1.5 m/s 334  +1.5317  +0.4334
MS Brišová AlexandraBrišová Alexandra
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
08 08 333 +0.3 m/s 333  +0.3 +0.1333  +12.0
26 Kmeč RebekaKmeč Rebeka
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
06 06 328 +1.1 m/s  +0.7328  +1.1328
27 Nepšinská EmaNepšinská Ema
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
05 05 327 +0.5 m/s 322  +0.5327  +0.5327
28 Baranková TamaraBaranková Tamara
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 327 +0.6 m/s 290  +0.4327  +0.6327
29 Paulovičová AndreaPaulovičová Andrea
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
07 07 314 +0.9 m/s 314  +0.9 +0.2314
30 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
06 06 312 +0.5 m/s 312  +0.5305  +1.4312
31 Hubočanová VanessaHubočanová Vanessa
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 309 +1.2 m/s 309  +1.2308  +0.4309
32 Politzerová VanessaPolitzerová Vanessa
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 306 +1.8 m/s 306  +1.8283  +0.8306
33 Sýkorová Evelína AnnaSýkorová Evelína Anna
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
07 07 305 +1.3 m/s 305  +1.3262  +0.7305
MS Králiková ZuzanaKráliková Zuzana
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
07 07 303 +0.3 m/s 298  +1.3303  +0.3303
35 Kuricová TamaraKuricová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 302 +0.3 m/s 302  +0.3288  +0.5302
36 Novosedliaková ZoelNovosedliaková Zoel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 282 +1.6 m/s 282  +1.6 +0.6282
37 Vlčková DanielaVlčková Daniela
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
06 06 280 +0.5 m/s 280  +0.5 +1.5280
Malčeková VanesaMalčeková Vanesa
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
06 06 DNS 0.0
Prílepková EmaPrílepková Ema
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 NM  +0.9 +0.00.0
Štajerová RomanaŠtajerová Romana
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 NM  +0.8 +0.60.0
Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
07 07 NM  +0.6 +1.30.0
Hanzlíková VeronikaHanzlíková Veronika
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
07 07 NM  +0.5 +0.50.0
Paučová LeaPaučová Lea
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
05 05 NM  +0.7 +1.20.0
Halčinová DanielaHalčinová Daniela
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
05 05 NM  +1.7 +0.40.0
Morgošová EmaMorgošová Ema
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
05 05 NM  +0.6 +0.70.0
Štigová BarboraŠtigová Barbora
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
05 05 NM +0.5 m/s  +0.8 +1.00.0
Gregáňová KamilkaGregáňová Kamilka
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
07 07 NM  +1.1  +0.50.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Mladšie žiačky
Celkom 47 pretekárov