<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Banská Bystrica (21. 4. 2018)

Skok do výšky - Dorastenci (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 175
2 Žilka FilipŽilka Filip 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 170
3 Hodža MichalHodža Michal 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 170

Skok do výšky - Mladší žiaci (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Jurina PavolJurina Pavol 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 150
2 Šimík MartinŠimík Martin 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 145
3 Jurina MatúšJurina Matúš 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 140

Skok do výšky - Dorastenky (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 160
2 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 155
3 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 145

Skok do výšky - Mladšie žiačky (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 155
2 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 140
3 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 135

Skok o žrdi - Juniori (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ďuriško MartinĎuriško Martin 00 00 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 371

Skok o žrdi - Dorastenci (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 361

Skok o žrdi - Juniorky (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ošková RomanaOšková Romana 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 321
3 Šajbenová KláraŠajbenová Klára 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 301

Skok o žrdi - Dorastenky (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Paliderová LujzaPaliderová Lujza 02 02 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 291
3 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 241

Skok do diaľky - Dorastenci (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hriň AdamHriň Adam 02 02 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 636
2 Saluga KristiánSaluga Kristián 01 01 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 579
3 Harant PatrikHarant Patrik 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 577

Skok do diaľky - Mladší žiaci (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 477
2 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 470
3 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 462

Skok do diaľky - Juniorky (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Trajteľová NinaTrajteľová Nina 99 99 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 503
2 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 437
3 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 00 00 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 430

Skok do diaľky - Dorastenky (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 486
2 Kočišová ErikaKočišová Erika 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 462
3 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 461

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 455
2 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 443
3 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 428

Trojskok - Juniori (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Šuľan SamuelŠuľan Samuel 99 99 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11.56

Trojskok - Dorastenci (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hriň AdamHriň Adam 02 02 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 13.45
2 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11.66
3 Žilka FilipŽilka Filip 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11.18

Trojskok - Juniorky (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Trajteľová NinaTrajteľová Nina 99 99 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10.09

Trojskok - Dorastenky (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10.22

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bruňo MichalBruňo Michal 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 10.42
3 Panza DavidPanza David 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 07.97

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Martincová LuciaMartincová Lucia 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10.96
3 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola 01 01 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 10.08

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Dibalová SofiaDibalová Sofia 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.10
2 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 07.50
3 Pastoráková NikaPastoráková Nika 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 07.35

Vrh guľou 4 kg - Juniorky (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bruňová LenkaBruňová Lenka 00 00 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 09.62
2 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika 00 00 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 09.26
3 Vodičková KristínaVodičková Kristína 99 99 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 07.78

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Gallay IgorGallay Igor 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 13.60
2 Ruman RomanRuman Roman 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 13.13
3 Šujanský BorisŠujanský Boris 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11.63

Vrh guľou 6 kg - Juniori (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Mistrík MartinMistrík Martin 99 99 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10.31

Hod diskom 1 kg - Juniorky (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika 00 00 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 28.12
2 Jančová AndreaJančová Andrea 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 22.27
3 Bruňová LenkaBruňová Lenka 00 00 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 21.52

Hod diskom 1 kg - Dorastenky (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola 01 01 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 28.68
2 Martincová LuciaMartincová Lucia 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 22.08

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ruman RomanRuman Roman 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 41.11
2 Gallay IgorGallay Igor 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 35.89
3 Martinka EduardMartinka Eduard 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 30.61

Hod diskom 1,75 kg - Juniori (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Mistrík MartinMistrík Martin 99 99 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 30.32

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola 01 01 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 41.51
2 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona 02 02 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 40.86
3 Martincová LuciaMartincová Lucia 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 27.92

Hod kladivom 4 kg - Juniorky (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Gallay IgorGallay Igor 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 29.58
2 Šujanský BorisŠujanský Boris 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 29.29
3 Mistrík MichalMistrík Michal 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 23.71

Hod kladivom 6 kg - Juniori (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Mistrík MartinMistrík Martin 99 99 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 54.18

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Jurina MatúšJurina Matúš 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 57.20
2 Jurina PavolJurina Pavol 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 53.93
3 Šimík MartinŠimík Martin 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 51.40

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Dibalová SofiaDibalová Sofia 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 45.16
2 Červenková LeonaČervenková Leona 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 41.32
3 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 40.46

Hod oštepom 500 g - Dorastenky (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hozáková MichaelaHozáková Michaela 02 02 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 28.38
2 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 26.34
3 Kvietková LauraKvietková Laura 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 24.48

Hod oštepom 600 g - Juniorky (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Vodičková KristínaVodičková Kristína 99 99 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 33.70
2 Bruňová LenkaBruňová Lenka 00 00 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 33.14
3 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika 00 00 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 26.12

Hod oštepom 700 g - Dorastenci (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Jelínek PatrikJelínek Patrik 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 50.55
2 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 48.39
3 Harant Andrej Harant Andrej 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 42.34

Hod oštepom 800 g - Juniori (sobota, 21.4.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Michalec PatrikMichalec Patrik 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 61.44