<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Banská Bystrica (21. 4. 2018)

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci

(so, 21.4.2018 - 11:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Krestianko FilipKrestianko Filip 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 10:36.37 11.00
2 Kolár SamuelKolár Samuel 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 7 12:27.91 9.00
3 Zámečník RichardZámečník Richard 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 12:32.73 8.00
4 Mažgút JakubMažgút Jakub 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 12:44.34 7.00
5 Kapusta MartinKapusta Martin 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 13:55.54 6.00
6 Binder DavidBinder David 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 16:15.38 5.00
7 Hucan PeterHucan Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 17:21.06 4.00
Poznámky:
2000 m chôdza - Mladší žiaci
Celkom 7 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky

(so, 21.4.2018 - 11:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 10:41.37 11.00
2 Černajová EmaČernajová Ema 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 17 11:08.59 9.00
MS Jančová BibiánaJančová Bibiána 06 06 Atletický klub BacúchAtletický klub Bacúch 1 12:21.39
4 Kurucová TeréziaKurucová Terézia 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 15 13:13.07 8.00
5 Raffajová MichaelaRaffajová Michaela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 21 13:42.81 7.00
6 Haschová NinaHaschová Nina 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 18 13:44.59 6.00
7 Pétryová AlexandraPétryová Alexandra 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 13 13:52.45 5.00
8 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 13:58.63 4.00
9 Marušková SáraMarušková Sára 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 20 13:59.73 3.00
10 Lapinová MichaelaLapinová Michaela 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 14:16.07 2.00
11 Stańová PatríciaStańová Patrícia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 11 14:20.81 1.00
12 Magová BibiánaMagová Bibiána 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 12 14:37.15
13 Stachová SimonaStachová Simona 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 14:51.19
14 Cigániková NinaCigániková Nina 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 14 15:15.46
15 Krátka KarinKrátka Karin 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 19 15:22.80
16 Bieliková RebekaBieliková Rebeka 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 16 15:25.17
17 Hrmová MichaelaHrmová Michaela 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 16:44.74
18 Kubatková AnetaKubatková Aneta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 17:17.14
19 Matejčíková NikolaMatejčíková Nikola 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10 17:19.16
Gajdošová LijaGajdošová Lija 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 DNS
Kamenská TeréziaKamenská Terézia 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 DNS
Poznámky:
2000 m chôdza - Mladšie žiačky
Celkom 21 pretekárov