<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Banská Bystrica (21. 4. 2018)

200 m - Juniori

(so, 21.4.2018 - 14:20) Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Figa LucasFiga Lucas 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 23.47 7.00
2 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 23.76 5.00
3 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 23.77 4.00
4 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 23.85 3.00
MS Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 7 24.18
MS Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 2 24.25
7 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 24.29 2.00
Poznámky:
200m - Juniori
Celkom 7 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 1 (so, 21.4.2018 - 14:20) Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 23.00 11.00
2 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 23.96 8.00
3 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 24.57 6.00
4 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 24.62 5.00
5 Cesnek DamiánCesnek Damián 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 25.00 2.00
6 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 25.18 1.00
7 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 26.12
Revaj FilipRevaj Filip 02 02 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 8 DNS
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (so, 21.4.2018 - 14:22) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 24.75 4.00
2 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 24.96 3.00
3 Sňahničan MatejSňahničan Matej 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 25.51
4 Gáll PeterGáll Peter 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 25.60
5 Bukovič PeterBukovič Peter 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 27.33
6 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 27.35
7 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 28.50
8 Divko JakubDivko Jakub 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 31.87
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Beh 3 (so, 21.4.2018 - 14:24) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 24.50 7.00
2 Kováč PeterKováč Peter 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 26.78
3 Janiček AdamJaniček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 26.84
4 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 27.40
5 Janiček TomašJaniček Tomaš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 27.75
6 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 28.00
7 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 28.08
8 Luka DavidLuka David 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 8 28.93
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh C
Celkom 8 pretekárov
Beh 4 (so, 21.4.2018 - 14:26) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 23.93 9.00
2 Palaj TomášPalaj Tomáš 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 27.04
3 ŠPAK FilipŠPAK Filip 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 27.33
4 Židek MiroslavŽidek Miroslav 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 27.87
5 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 28.48
6 Randa PatrikRanda Patrik 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 29.85
Savolt PatrikSavolt Patrik 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 DNS
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh D
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 23.00 11.00
2 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 23.93 9.00
3 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 23.96 8.00
4 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 24.50 7.00
5 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 24.57 6.00
6 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 24.62 5.00
7 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 24.75 4.00
8 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 24.96 3.00
9 Cesnek DamiánCesnek Damián 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 25.00 2.00
10 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 25.18 1.00
11 Sňahničan MatejSňahničan Matej 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 25.51
12 Gáll PeterGáll Peter 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 25.60
13 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 26.12
14 Kováč PeterKováč Peter 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 26.78
15 Janiček AdamJaniček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 26.84
16 Palaj TomášPalaj Tomáš 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 27.04
17 Bukovič PeterBukovič Peter 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 27.33
17 ŠPAK FilipŠPAK Filip 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 27.33
19 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 27.35
20 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 27.40
21 Janiček TomašJaniček Tomaš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 27.75
22 Židek MiroslavŽidek Miroslav 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 27.87
23 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 28.00
24 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 28.08
25 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 28.48
26 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 28.50
27 Luka DavidLuka David 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 8 28.93
28 Randa PatrikRanda Patrik 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 29.85
29 Divko JakubDivko Jakub 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 31.87
Revaj FilipRevaj Filip 02 02 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 8 DNS
Savolt PatrikSavolt Patrik 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 DNS

200 m - Juniorky

(so, 21.4.2018 - 14:30) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 26.82 11.00
2 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 29.00 9.00
Poznámky:
200m - Juniorky
Celkom 2 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 1 (so, 21.4.2018 - 14:30) Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 27.11 11.00
2 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 27.48 9.00
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 28.21 7.00
4 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 29.43 3.00
5 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 29.57 2.00
6 Podhorská KatarínaPodhorská Katarína 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 29.63 1.00
7 Müllerová SofiaMüllerová Sofia 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 29.64
8 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 29.85
Poznámky:
200m - Dorastenky :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (so, 21.4.2018 - 14:32) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 28.17 8.00
2 Kočišová ErikaKočišová Erika 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 28.97 6.00
MS Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 29.00
4 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 29.22 5.00
5 Pavlendová MiroslavaPavlendová Miroslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 31.60
6 Maderová MichaelaMaderová Michaela 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 32.01
7 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 32.13
Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 DNS
Poznámky:
200m - Dorastenky :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Beh 3 (so, 21.4.2018 - 14:34) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 29.26 4.00
2 Malčeková KristínaMalčeková Kristína 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 30.72
3 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 32.00
4 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 33.10
Urgeľová ViktóriaUrgeľová Viktória 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 DNS
Poznámky:
200m - Dorastenky :: Beh C
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 27.11 11.00
2 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 27.48 9.00
3 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 28.17 8.00
4 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 28.21 7.00
5 Kočišová ErikaKočišová Erika 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 28.97 6.00
6 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 29.00
7 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 29.22 5.00
8 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 29.26 4.00
9 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 29.43 3.00
10 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 29.57 2.00
11 Podhorská KatarínaPodhorská Katarína 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 29.63 1.00
12 Müllerová SofiaMüllerová Sofia 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 29.64
13 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 29.85
14 Malčeková KristínaMalčeková Kristína 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 30.72
15 Pavlendová MiroslavaPavlendová Miroslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 31.60
16 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 32.00
17 Maderová MichaelaMaderová Michaela 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 32.01
18 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 32.13
19 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 33.10
Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 DNS
Urgeľová ViktóriaUrgeľová Viktória 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 DNS