<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Banská Bystrica (21. 4. 2018)

100 m - Juniori

(so, 21.4.2018 - 11:10) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 11.60 7.00
2 Figa LucasFiga Lucas 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 11.68 5.00
3 Hložny AdrianHložny Adrian 00 00 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 12.01 4.00
4 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 12.35 3.00
5 Ďuriško MartinĎuriško Martin 00 00 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 12.50 2.00
6 Drblík VladimírDrblík Vladimír 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 12.66 1.00
Poznámky:
100m - Juniori
Celkom 6 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 21.4.2018 - 11:10) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 11.83
2 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 12.53
3 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 12.72
4 Kováč PeterKováč Peter 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 12.87
5 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 13.10
6 Jozek MilošJozek Miloš 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 13.26
7 Luka DavidLuka David 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 8 13.91
Poznámky:
100m - Dorastenci :: Rozbeh 1
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 21.4.2018 - 11:12) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 11.74
2 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 11.81
3 Magula MarekMagula Marek 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 12.17
4 Gáll PeterGáll Peter 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.53
MS Kremser AdamKremser Adam 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 12.62
6 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 12.81
7 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 13.13
MS Kubovich Samuel Kubovich Samuel 04 04 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 15.43
Poznámky:
100m - Dorastenci :: Rozbeh 2
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 21.4.2018 - 11:14) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 ŠPAK FilipŠPAK Filip 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 12.26
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.35
3 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 12.75
4 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 12.90
5 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 13.53
6 Savolt PatrikSavolt Patrik 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 13.79
7 Nečeda MariánNečeda Marián 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 13.99
MS Kubovich JakubKubovich Jakub 02 02 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 14.07
Poznámky:
100m - Dorastenci :: Rozbeh 3
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 11.74
2 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 11.81
3 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 11.83
4 Magula MarekMagula Marek 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 12.17
5 ŠPAK FilipŠPAK Filip 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 12.26
6 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.35
7 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 12.53
7 Gáll PeterGáll Peter 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.53
9 Kremser AdamKremser Adam 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 12.62
10 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 12.72
11 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 12.75
12 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 12.81
13 Kováč PeterKováč Peter 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 12.87
14 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 12.90
15 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 13.10
16 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 13.13
17 Jozek MilošJozek Miloš 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 13.26
18 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 13.53
19 Savolt PatrikSavolt Patrik 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 13.79
20 Luka DavidLuka David 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 8 13.91
21 Nečeda MariánNečeda Marián 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 13.99
22 Kubovich JakubKubovich Jakub 02 02 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 14.07
23 Kubovich Samuel Kubovich Samuel 04 04 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 15.43

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále 1 (so, 21.4.2018 - 12:20) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 11.80 11.00
2 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 11.83 9.00
3 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.88 8.00
4 ŠPAK FilipŠPAK Filip 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 12.04 7.00
5 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.06 6.00
6 Magula MarekMagula Marek 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 12.13 5.00
7 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 12.46 4.00
8 Gáll PeterGáll Peter 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 12.72 3.00
Poznámky:
100m - Dorastenci :: Finále A
Celkom 8 pretekárov
Finále 2 (so, 21.4.2018 - 12:22) Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 12.65 2.00
2 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 12.94 1.00
3 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 12.97
4 Kováč PeterKováč Peter 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 13.02
5 Jozek MilošJozek Miloš 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 13.14
6 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 13.15
7 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 13.30
Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 DNS
Poznámky:
100m - Dorastenci :: Finále B
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniorky

(so, 21.4.2018 - 11:20) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 13.32 7.00
2 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 14.07 5.00
3 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 00 00 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 14.15 4.00
4 Murgašová EmaMurgašová Ema 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 14.25 3.00
5 Stanková KarinStanková Karin 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 14.37 2.00
6 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 5 14.53 1.00
Poznámky:
100m - Juniorky
Celkom 6 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 21.4.2018 - 11:20) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 13.69
2 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 13.71
3 Müllerová SofiaMüllerová Sofia 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 14.02
MS Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 14.46
5 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 14.78
6 Daňová PetraDaňová Petra 04 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 4 14.98
7 Urgeľová ViktóriaUrgeľová Viktória 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 8 15.27
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Rozbeh 1
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 21.4.2018 - 11:22) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 13.88
2 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 13.91
3 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 14.15
4 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 14.31
5 Malčeková KristínaMalčeková Kristína 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 14.59
6 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 14.83
7 Zeliesková MarionZeliesková Marion 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 15.35
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Rozbeh 2
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 21.4.2018 - 11:24) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 13.67
2 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 14.09
3 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 14.68
4 Reguliová ViktóriaReguliová Viktória 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 14.78
5 Šajgalíková SimonaŠajgalíková Simona 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 15.63
6 Haštová NatáliaHaštová Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 15.79
7 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 16.19
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Rozbeh 3
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 4 (so, 21.4.2018 - 11:26) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Podhorská KatarínaPodhorská Katarína 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 14.24
2 Pačajová PaulínaPačajová Paulína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 14.81
3 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 15.14
4 Maderová MichaelaMaderová Michaela 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 15.25
5 Simová PetraSimová Petra 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 15.42
MS Jurincová BiankaJurincová Bianka 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 16.89
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Rozbeh 4
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 5 (so, 21.4.2018 - 11:28) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kuníková LuciaKuníková Lucia 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 14.13
2 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 14.15
3 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 14.89
MS Kremserová TerezaKremserová Tereza 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 15.46
5 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 7 15.73
6 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 15.96
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Rozbeh 5
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 13.67
2 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 13.69
3 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 13.71
4 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 13.88
5 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 13.91
6 Müllerová SofiaMüllerová Sofia 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 14.02
7 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 14.09
8 Kuníková LuciaKuníková Lucia 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 14.13
9 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 14.15
9 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 14.15
11 Podhorská KatarínaPodhorská Katarína 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 14.24
12 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 14.31
13 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 14.46
14 Malčeková KristínaMalčeková Kristína 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 14.59
15 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 14.68
16 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 14.78
16 Reguliová ViktóriaReguliová Viktória 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 14.78
18 Pačajová PaulínaPačajová Paulína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 14.81
19 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 14.83
20 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 14.89
21 Daňová PetraDaňová Petra 04 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 4 14.98
22 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 15.14
23 Maderová MichaelaMaderová Michaela 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 15.25
24 Urgeľová ViktóriaUrgeľová Viktória 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 8 15.27
25 Zeliesková MarionZeliesková Marion 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 15.35
26 Simová PetraSimová Petra 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 15.42
27 Kremserová TerezaKremserová Tereza 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 15.46
28 Šajgalíková SimonaŠajgalíková Simona 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 15.63
29 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 7 15.73
30 Haštová NatáliaHaštová Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 15.79
31 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 15.96
32 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 16.19
33 Jurincová BiankaJurincová Bianka 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 16.89

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále 1 (so, 21.4.2018 - 12:25) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 13.73 11.00
2 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 13.80 9.00
3 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 13.95 8.00
4 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 13.99 7.00
5 Müllerová SofiaMüllerová Sofia 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 14.09 6.00
6 Kuníková LuciaKuníková Lucia 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 14.15 5.00
7 Podhorská KatarínaPodhorská Katarína 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 14.19 4.00
8 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 14.46 3.00
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Finále A
Celkom 8 pretekárov
Finále 2 (so, 21.4.2018 - 12:27) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 13.89 2.00
2 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 13.92 1.00
3 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 14.05
4 Malčeková KristínaMalčeková Kristína 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 14.63
5 Reguliová ViktóriaReguliová Viktória 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 14.79
6 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 14.81
7 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 14.86
Pačajová PaulínaPačajová Paulína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 DNS
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Finále B
Celkom 8 pretekárov