<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Banská Bystrica (21. 4. 2018)

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Dorastenky (Beh)

Beh 1 (so, 21.4.2018 - 10:20) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hozáková MichaelaHozáková Michaela 02 02 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 16.93 11.00
2 Kičinová TamaraKičinová Tamara 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 17.56 9.00
3 Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 21.52 4.00
4 Kurišová KristínaKurišová Kristína 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 21.60 3.00
5 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 30.26 2.00
Poznámky:
100m prekážky [76,2cm] - Dorastenky :: Beh A
Celkom 5 pretekárov
Beh 2 (so, 21.4.2018 - 10:22) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 16.29
2 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 17.74 8.00
3 Valachová SaraValachová Sara 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 18.90 7.00
4 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 19.38 6.00
5 Škrabáková MartinaŠkrabáková Martina 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 20.14 5.00
Poznámky:
100m prekážky [76,2cm] - Dorastenky :: Beh B
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 16.29
2 Hozáková MichaelaHozáková Michaela 02 02 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 16.93 11.00
3 Kičinová TamaraKičinová Tamara 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 17.56 9.00
4 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 17.74 8.00
5 Valachová SaraValachová Sara 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 18.90 7.00
6 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 19.38 6.00
7 Škrabáková MartinaŠkrabáková Martina 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 20.14 5.00
8 Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 21.52 4.00
9 Kurišová KristínaKurišová Kristína 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 21.60 3.00
10 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 30.26 2.00