<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 3. kolo st. žiactva a najml. žiactva

Trenčín (10. 6. 2018)

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(ne, 10.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 38.84 0.0 11.00
2 Fáber RenéFáber René
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 37.69 0.0 9.00
3 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 34.74 0.0 8.00
4 Podzámsky MartinPodzámsky Martin
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 34.22 0.0 7.00
5 Gabaj NoelGabaj Noel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 30.65 0.0 6.00
6 Čermák VladislavČermák Vladislav
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 29.32 0.0 5.00
7 Symonchuk OleksiiSymonchuk Oleksii
AK Junior HoličAK Junior Holič
04 04 27.40 0.0 4.00
8 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 26.37 0.0 3.00
9 Mráz MárioMráz Mário
AK Junior HoličAK Junior Holič
03 03 24.93 0.0 2.00
10 Ištok PeterIštok Peter
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 24.64 0.0 1.00
11 Kerďo FilipKerďo Filip
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
03 03 24.40 0.0
12 Prochác FilipProchác Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 23.29 0.0
13 Kopček JakubKopček Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 23.24 0.0
14 196 Káčer AndrejKáčer Andrej
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
04 04 23.16 0.0
15 Závodný PavolZávodný Pavol
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 19.47 0.0
16 Marko PatrikMarko Patrik
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 18.71 0.0
17 Mikušať JakubMikušať Jakub
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 10.90 0.0
Celkom 17 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(ne, 10.6.2018 - 11:01) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 25.23 25,2325,23 11.00
2 Kováříková SabínaKováříková Sabína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 19.25 19,2519,25 9.00
3 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 18.36 18,3618,36 8.00
4 Holubcová PetraHolubcová Petra
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 17.59 17,5917,59 7.00
5 Maráková PaulínaMaráková Paulína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 17.03 17,0317,03 6.00
6 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 16.98 16,9816,98 5.00
7 Dulinová ValériaDulinová Valéria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 16.23 16,2316,23 4.00
MS 162 Moravíková SofiaMoravíková Sofia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 13.41 13,4113,41
Celkom 8 pretekárov