<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 3. kolo st. žiactva a najml. žiactva

Trenčín (10. 6. 2018)

Vrh guľou 2 kg - Najmladší žiaci

(ne, 10.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Felber MarekFelber Marek
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 09.51 x08,3109,5109,5108,6408,7909,07 11.00
2 Repa SamuelRepa Samuel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 08.12 07,8308,0308,1208,1207,5604,7606,49 9.00
3 Bakai MárioBakai Mário
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 07.20 07,2007,0607,1907,2007,0906,9907,14 8.00
4 131 Pelech MichalPelech Michal
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
09 09 05.03 05,0304,4104,5105,0304,2603,8904,66 7.00
5 Sedlák PeterSedlák Peter
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 04.85 04,8504,8404,4604,8504,79x04,65 6.00
6 340 Hajbane AdamHajbane Adam
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
09 09 04.50 04,5004,0904,2404,5004,32x03,85 5.00
7 343 Krajčovič MartinKrajčovič Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
09 09 04.05 04,0503,2403,9104,0503,7303,8803,43 4.00
8 152 Zverbík MatejZverbík Matej
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
09 09 04.03 04,0304,03x04,0303,9603,7303,87 3.00
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Najmladšie žiačky

(ne, 10.6.2018 - 11:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ayiba LorealAyiba Loreal
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 07.59 07,3407,1207,5907,5906,8806,6807,27 11.00
2 Bučková TamaraBučková Tamara
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 07.26 06,1006,4307,2607,2605,9906,6606,48 9.00
3 Tušková LuciaTušková Lucia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 06.78 05,8405,9206,7806,7806,0906,6706,51 8.00
4 Mihalovičová SilviaMihalovičová Silvia
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 06.62 06,0906,6206,1006,6205,5706,2606,13 7.00
5 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 06.05 05,6104,9305,3805,6105,4805,4206,05 6.00
6 Kollárová AndreaKollárová Andrea
AK Junior HoličAK Junior Holič
08 08 05.53 05,4805,0605,5305,5305,2805,2405,33 5.00
7 Petríková SimonaPetríková Simona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 05.33 04,8103,6805,2605,2605,3305,1005,16 4.00
8 117 Mádelová JúliaMádelová Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
08 08 04.83 04,8304,20x04,8304,0704,3303,50 3.00
9 Hrachovcová EmmaHrachovcová Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
09 09 04.04 03,7304,0404,0204,04 2.00
10 131 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
08 08 03.87 03,3603,0203,8703,87 1.00
Celkom 10 pretekárov