<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 3. kolo st. žiactva a najml. žiactva

Trenčín (10. 6. 2018)

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 10.6.2018 - 11:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 0:45.24 9.00
2 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 0:46.24 8.00
3 138 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:46.30 7.00
4 Takács NorbertTakács Norbert 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 0:49.62 5.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 10.6.2018 - 11:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 0:52.40 4.00
2 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 0:53.94 3.00
3 176 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 1:02.89 1.00
4 Mikušať JakubMikušať Jakub 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 1:09.69
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 10.6.2018 - 11:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:42.57 11.00
2 Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:46.43 6.00
3 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 0:58.95 2.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:42.57 11.00
2 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 0:45.24 9.00
3 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 0:46.24 8.00
4 138 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:46.30 7.00
5 Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:46.43 6.00
6 Takács NorbertTakács Norbert 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 0:49.62 5.00
7 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 0:52.40 4.00
8 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 0:53.94 3.00
9 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 0:58.95 2.00
10 176 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 1:02.89 1.00
11 Mikušať JakubMikušať Jakub 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 1:09.69

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 10.6.2018 - 11:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 0:51.05 9.00
2 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:51.87 8.00
3 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 0:55.41 7.00
4 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 0:56.40 5.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 10.6.2018 - 11:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:49.45 11.00
2 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:01.17 3.00
3 Repková DianaRepková Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 1:01.78 2.00
4 Juríková TimeaJuríková Timea 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:02.41 1.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 10.6.2018 - 11:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 0:56.15 6.00
2 Polakovičová AdelaPolakovičová Adela 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 1:00.09 4.00
3 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 1:04.61
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:49.45 11.00
2 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 0:51.05 9.00
3 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:51.87 8.00
4 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 0:55.41 7.00
5 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 0:56.15 6.00
6 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 0:56.40 5.00
7 Polakovičová AdelaPolakovičová Adela 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 1:00.09 4.00
8 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:01.17 3.00
9 Repková DianaRepková Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 1:01.78 2.00
10 Juríková TimeaJuríková Timea 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:02.41 1.00
11 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 1:04.61