<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 3. kolo st. žiactva a najml. žiactva

Trenčín (10. 6. 2018)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 10.6.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 37.35 11.00
2 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 38.10 9.00
3 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 40.65 7.00
4 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 40.86 5.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 10.6.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 40.32 8.00
2 159 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 41.99 3.00
3 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 42.51 2.00
4 Škodák FilipŠkodák Filip 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 44.96
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 10.6.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 43.08 1.00
2 Kravárik OliverKravárik Oliver 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 45.01
3 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 47.07
Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 DNF
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 10.6.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fiala ŠimonFiala Šimon 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 41.78 4.00
2 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 45.00
3 Simó MilanSimó Milan 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 48.13
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (ne, 10.6.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 40.76 6.00
2 354 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 43.78
3 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 53.36
4 Kanka SamuelKanka Samuel 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 54.75
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 10.6.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 48.39
2 Sobotka MichalSobotka Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 51.17
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 37.35 11.00
2 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 38.10 9.00
3 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 40.32 8.00
4 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 40.65 7.00
5 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 40.76 6.00
6 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 40.86 5.00
7 Fiala ŠimonFiala Šimon 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 41.78 4.00
8 159 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 41.99 3.00
9 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 42.51 2.00
10 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 43.08 1.00
11 354 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 43.78
12 Škodák FilipŠkodák Filip 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 44.96
13 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 45.00
14 Kravárik OliverKravárik Oliver 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 45.01
15 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 47.07
16 Simó MilanSimó Milan 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 48.13
17 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 48.39
18 Sobotka MichalSobotka Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 51.17
19 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 53.36
20 Kanka SamuelKanka Samuel 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 54.75
Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 DNF

300 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 10.6.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 44.82
Celkom 1 pretekári

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 10.6.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 42.58 11.00
2 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 42.79 9.00
3 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 44.28 7.00
4 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 46.87 6.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 10.6.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ballová TatianaBallová Tatiana 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 47.83 2.00
2 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 48.31
3 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 48.58
MS Dudnik AlexandraDudnik Alexandra 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 49.02
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 10.6.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 47.58 5.00
2 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 47.74 3.00
3 Lipovská SofiaLipovská Sofia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 50.07
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (ne, 10.6.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 43.43 8.00
2 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 52.68
3 Valenská VanesaValenská Vanesa 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 55.11
4 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 58.41
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 10.6.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 47.59 4.00
2 Piterková DominikaPiterková Dominika 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 47.92 1.00
3 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 52.06
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (ne, 10.6.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 349 Szabó AbigelSzabó Abigel 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 49.63
2 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 53.96
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 42.58 11.00
2 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 42.79 9.00
3 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 43.43 8.00
4 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 44.28 7.00
5 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 46.87 6.00
6 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 47.58 5.00
7 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 47.59 4.00
8 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 47.74 3.00
9 Ballová TatianaBallová Tatiana 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 47.83 2.00
10 Piterková DominikaPiterková Dominika 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 47.92 1.00
11 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 48.31
12 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 48.58
13 Dudnik AlexandraDudnik Alexandra 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 49.02
14 349 Szabó AbigelSzabó Abigel 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 49.63
15 Lipovská SofiaLipovská Sofia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 50.07
16 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 52.06
17 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 52.68
18 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 53.96
19 Valenská VanesaValenská Vanesa 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 55.11
20 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 58.41