<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 3. kolo st. žiactva a najml. žiactva

Trenčín (10. 6. 2018)

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 10.6.2018 - 12:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 153 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:07.98 11.00
2 162 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 2:11.86 9.00
MS 136 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 2:17.57
4 124 Kováč AdamKováč Adam 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:21.23 8.00
5 159 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:22.17 7.00
6 138 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:22.87 6.00
7 196 Kubík FilipKubík Filip 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 2:24.72 5.00
8 340 Jobb JakubJobb Jakub 04 04 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 9 2:33.59 1.00
9 354 Mehager Adam SalahMehager Adam Salah 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:34.54
346 Aštáry SamuelAštáry Samuel 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10 DNS
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (ne, 10.6.2018 - 12:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 369 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18 2:26.66 4.00
2 131 Hruška PeterHruška Peter 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 15 2:28.84 3.00
3 350 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:29.31 2.00
4 345 Remiš MichalRemiš Michal 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:36.14
5 343 Tóth TomášTóth Tomáš 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 20 2:38.84
6 126 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 13 2:43.94
MS 349 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 16 2:44.93
8 124 Suchán BranislavSuchán Branislav 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 2:46.55
9 162 Maškovič PatrikMaškovič Patrik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 17 2:58.85
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 153 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:07.98 11.00
2 162 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 2:11.86 9.00
3 136 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 2:17.57
4 124 Kováč AdamKováč Adam 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:21.23 8.00
5 159 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:22.17 7.00
6 138 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:22.87 6.00
7 196 Kubík FilipKubík Filip 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 2:24.72 5.00
8 369 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18 2:26.66 4.00
9 131 Hruška PeterHruška Peter 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 15 2:28.84 3.00
10 350 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:29.31 2.00
11 340 Jobb JakubJobb Jakub 04 04 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 9 2:33.59 1.00
12 354 Mehager Adam SalahMehager Adam Salah 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:34.54
13 345 Remiš MichalRemiš Michal 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:36.14
14 343 Tóth TomášTóth Tomáš 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 20 2:38.84
15 126 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 13 2:43.94
16 349 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 16 2:44.93
17 124 Suchán BranislavSuchán Branislav 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 2:46.55
18 162 Maškovič PatrikMaškovič Patrik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 17 2:58.85
346 Aštáry SamuelAštáry Samuel 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10 DNS

800 m - Staršie žiačky

(ne, 10.6.2018 - 12:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 141 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:38.82 11.00
2 187 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 2:39.32 9.00
3 127 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 2:39.88 8.00
4 176 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:40.60 7.00
5 352 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14 2:42.12 6.00
6 182 Paučinová PaulínaPaučinová Paulína 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 2:43.31 5.00
7 376 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 2:44.81 4.00
8 131 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 2:45.22 3.00
9 369 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:45.27 2.00
MS 354 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11 3:00.29
11 356 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10 3:02.12 1.00
12 177 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 3:02.88
13 341 Kudličková PatríciaKudličková Patrícia 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 13 3:08.91
Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 DNS
Celkom 14 pretekárov