<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 3. kolo st. žiactva a najml. žiactva

Trenčín (10. 6. 2018)

60 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 10.6.2018 - 10:40) Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.75
Celkom 1 pretekári

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 10.6.2018 - 10:40) Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.52 11.00
2 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 07.65 9.00
3 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 07.66 8.00
4 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 07.73 7.00
5 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 07.75 5.00
6 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.84 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 10.6.2018 - 10:40) Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 07.80 3.50
2 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.80 3.50
3 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 07.83 2.00
4 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 07.93
5 Klement BranislavKlement Branislav 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 07.97
6 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 08.18
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 10.6.2018 - 10:40) Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.85
2 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.97
3 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.06
4 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.12
6 Škodák FilipŠkodák Filip 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 08.39
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (ne, 10.6.2018 - 10:40) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 124 Suchán BranislavSuchán Branislav 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.34
2 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.70
3 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.78
4 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.79
5 126 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 08.98
6 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 09.03
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 10.6.2018 - 10:40) Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 07.75
2 131 Hruška PeterHruška Peter 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 08.09
3 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.44
4 Molnár OndrejMolnár Ondrej 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.53
5 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.06
6 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.07
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 10.6.2018 - 10:40) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 345 Remiš MichalRemiš Michal 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.24
2 369 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.41
3 159 Mihalička AlexMihalička Alex 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.66
4 Simó MilanSimó Milan 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 08.79
5 Szalay TimotejSzalay Timotej 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 12.26
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (ne, 10.6.2018 - 10:40) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.74 6.00
2 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 07.96
3 Fekete HenrikFekete Henrik 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 08.68
4 Geleta LukášGeleta Lukáš 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.30
5 Sobotka MichalSobotka Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.37
6 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.41
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 10.6.2018 - 10:40) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 343 Tóth TomášTóth Tomáš 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 08.61
2 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 08.72
3 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.73
4 162 Maškovič PatrikMaškovič Patrik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.49
5 Kanka SamuelKanka Samuel 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.60
6 Hromek AlexHromek Alex 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 09.65
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (ne, 10.6.2018 - 10:40) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Keszeg BálintKeszeg Bálint 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.13
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.52 11.00
2 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 07.65 9.00
3 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 07.66 8.00
4 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 07.73 7.00
5 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.74 6.00
6 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 07.75 5.00
6 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 07.75
8 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 07.80 3.50
8 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.80 3.50
10 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 07.83 2.00
11 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.84 1.00
12 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.85
13 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 07.93
14 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 07.96
15 Klement BranislavKlement Branislav 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 07.97
15 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.97
17 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.06
18 131 Hruška PeterHruška Peter 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 08.09
19 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.12
20 Keszeg BálintKeszeg Bálint 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.13
21 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 08.18
22 345 Remiš MichalRemiš Michal 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.24
23 124 Suchán BranislavSuchán Branislav 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.34
24 Škodák FilipŠkodák Filip 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 08.39
25 369 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.41
26 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.44
27 Molnár OndrejMolnár Ondrej 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.53
28 343 Tóth TomášTóth Tomáš 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 08.61
29 159 Mihalička AlexMihalička Alex 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.66
30 Fekete HenrikFekete Henrik 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 08.68
31 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.70
32 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 08.72
33 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.73
34 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.78
35 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.79
35 Simó MilanSimó Milan 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 08.79
37 126 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 08.98
38 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 09.03
39 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.06
40 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.07
41 Geleta LukášGeleta Lukáš 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.30
42 Sobotka MichalSobotka Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.37
43 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.41
44 162 Maškovič PatrikMaškovič Patrik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.49
45 Kanka SamuelKanka Samuel 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.60
46 Hromek AlexHromek Alex 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 09.65
47 Szalay TimotejSzalay Timotej 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 12.26

60 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 10.6.2018 - 10:55) Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.50
Celkom 1 pretekári

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 10.6.2018 - 10:55) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.09 11.00
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.16 9.00
3 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.21 8.00
4 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.36 6.00
5 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.41 5.00
6 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.04
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 10.6.2018 - 10:55) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.52 4.00
2 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.54 3.00
3 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.66 1.00
4 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.68
5 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.69
6 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.70
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 10.6.2018 - 10:55) Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.50
2 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.75
3 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.86
4 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.89
5 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.92
6 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.06
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 10.6.2018 - 10:55) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 346 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.08
2 345 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.14
MS Dudnik AlexandraDudnik Alexandra 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 09.23
4 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.42
5 Dinková JúliaDinková Júlia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.44
6 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.18
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 10.6.2018 - 10:55) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.71
2 Ballová TatianaBallová Tatiana 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.79
4 356 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.74
5 Valenská VanesaValenská Vanesa 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.90
MS Jankovičová SoňaJankovičová Soňa 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.95
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (ne, 10.6.2018 - 10:55) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šišoláková PetraŠišoláková Petra 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 08.71
2 Štefáneková EmaŠtefáneková Ema 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 08.78
3 Čapuchová VanesaČapuchová Vanesa 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.99
4 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.00
5 Sidó FranciskaSidó Franciska 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 09.57
6 175 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 10.12
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 10.6.2018 - 10:55) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.22 7.00
2 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.57 2.00
3 127 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.70
4 Lečková EmaLečková Ema 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.21
5 Valíková ViktóriaValíková Viktória 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 09.46
6 Beťková JúliaBeťková Júlia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.50
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 10.6.2018 - 10:55) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.89
2 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 08.94
3 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.95
4 Michalčíková SofiaMichalčíková Sofia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.23
5 Boráková VeronikaBoráková Veronika 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.40
6 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.44
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (ne, 10.6.2018 - 10:55) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chynoranská ErikaChynoranská Erika 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.24
2 177 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.75
3 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.96
4 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.98
Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 DQ
Celkom 5 pretekárov
Beh 10 (ne, 10.6.2018 - 10:55) Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tešíková IvanaTešíková Ivana 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 08.82
2 Piterková DominikaPiterková Dominika 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.04
3 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.27
4 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.45
5 369 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.50
6 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.71
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.09 11.00
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.16 9.00
3 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.21 8.00
4 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.22 7.00
5 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.36 6.00
6 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.41 5.00
7 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.50
8 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.52 4.00
9 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.54 3.00
10 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.57 2.00
11 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.66 1.00
12 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.68
13 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.69
14 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.70
14 127 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.70
16 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.71
16 Šišoláková PetraŠišoláková Petra 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 08.71
18 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.75
19 Štefáneková EmaŠtefáneková Ema 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 08.78
20 Ballová TatianaBallová Tatiana 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.79
21 Tešíková IvanaTešíková Ivana 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 08.82
22 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.86
23 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.89
23 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.89
25 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.92
26 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 08.94
27 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.95
28 Čapuchová VanesaČapuchová Vanesa 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.99
29 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.00
30 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.04
30 Piterková DominikaPiterková Dominika 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.04
32 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.06
33 346 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.08
34 345 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.14
35 Lečková EmaLečková Ema 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.21
36 Dudnik AlexandraDudnik Alexandra 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 09.23
36 Michalčíková SofiaMichalčíková Sofia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.23
38 Chynoranská ErikaChynoranská Erika 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.24
39 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.27
40 Boráková VeronikaBoráková Veronika 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.40
41 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.42
42 Dinková JúliaDinková Júlia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.44
42 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.44
44 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.45
45 Valíková ViktóriaValíková Viktória 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 09.46
46 Beťková JúliaBeťková Júlia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.50
46 369 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.50
48 Sidó FranciskaSidó Franciska 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 09.57
49 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.71
50 356 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.74
51 177 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.75
52 Valenská VanesaValenská Vanesa 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.90
53 Jankovičová SoňaJankovičová Soňa 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.95
54 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.96
55 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.98
56 175 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 10.12
57 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.18
Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 DQ

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 10.6.2018 - 11:10) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.66 11.00
2 Horňák MarošHorňák Maroš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.07 9.00
3 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.45 8.00
4 176 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.56 6.00
5 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.65 5.00
6 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.71 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 10.6.2018 - 11:10) Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.52 7.00
2 Hindák MiroslavHindák Miroslav 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.74 2.50
3 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.74 2.50
4 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.75 0.50
5 343 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.00
6 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.08
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 10.6.2018 - 11:10) Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováč MatúšKováč Matúš 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.75 0.50
2 179 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.90
3 Kostoláni ErikKostoláni Erik 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.98
4 126 Havlíček JakubHavlíček Jakub 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.22
5 Hornák MatejHornák Matej 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 10.42
6 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.08
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 10.6.2018 - 11:10) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 350 Hiadlovský SamuelHiadlovský Samuel 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 09.84
2 340 Hajbane AdamHajbane Adam 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 10.59
3 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.71
4 Jurčák JakubJurčák Jakub 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.15
5 Bakai MárioBakai Mário 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.76
6 Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.32
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 10.6.2018 - 11:10) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Frimmer LukášFrimmer Lukáš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.94
2 Zuberec MilanZuberec Milan 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.62
3 118 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.16
4 Brežný MichalBrežný Michal 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 12.06
5 Binovec LukášBinovec Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.35
6 Vailing ToedorVailing Toedor 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 12.48
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 10.6.2018 - 11:10) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čičo SamuelČičo Samuel 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.50
2 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.51
3 369 Švajda FilipŠvajda Filip 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.55
4 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.73
5 346 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.86
6 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.26
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 10.6.2018 - 11:10) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 09.82
2 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 10.13
3 343 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.31
4 141 Dekan AndrejDekan Andrej 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.48
5 162 Sorád TomášSorád Tomáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.82
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.66 11.00
2 Horňák MarošHorňák Maroš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.07 9.00
3 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.45 8.00
4 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.52 7.00
5 176 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.56 6.00
6 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.65 5.00
7 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.71 4.00
8 Hindák MiroslavHindák Miroslav 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.74 2.50
8 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.74 2.50
10 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.75 0.50
10 Kováč MatúšKováč Matúš 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.75 0.50
12 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 09.82
13 350 Hiadlovský SamuelHiadlovský Samuel 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 09.84
14 179 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.90
15 Frimmer LukášFrimmer Lukáš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.94
16 Kostoláni ErikKostoláni Erik 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.98
17 343 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.00
18 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.08
19 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 10.13
20 126 Havlíček JakubHavlíček Jakub 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.22
21 343 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.31
22 Hornák MatejHornák Matej 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 10.42
23 141 Dekan AndrejDekan Andrej 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.48
24 Čičo SamuelČičo Samuel 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.50
25 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.51
26 369 Švajda FilipŠvajda Filip 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.55
27 340 Hajbane AdamHajbane Adam 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 10.59
28 Zuberec MilanZuberec Milan 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.62
29 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.71
30 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.73
31 162 Sorád TomášSorád Tomáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.82
32 346 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.86
33 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.08
34 Jurčák JakubJurčák Jakub 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.15
35 118 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.16
36 Bakai MárioBakai Mário 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.76
37 Brežný MichalBrežný Michal 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 12.06
38 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.26
39 Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.32
40 Binovec LukášBinovec Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.35
41 Vailing ToedorVailing Toedor 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 12.48

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 10.6.2018 - 11:25) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.15 9.00
2 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.18 8.00
3 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.58 7.00
4 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.72 2.00
5 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.73 1.00
6 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.78
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 10.6.2018 - 11:25) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.67 4.00
2 Nováková KarinNováková Karin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.84
3 142 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 10.00
4 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.02
5 Satmarová HannahSatmarová Hannah 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.25
6 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 10.29
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 10.6.2018 - 11:25) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 08.84 11.00
2 Dohnálková LianaDohnálková Liana 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 09.71 3.00
3 Michaličková ViktóriaMichaličková Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.96
4 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.02
5 Seková BarboraSeková Barbora 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.63
6 Úradníková NatáliaÚradníková Natália 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 12.34
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 10.6.2018 - 11:25) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.62 5.00
2 Penzešová AlexandraPenzešová Alexandra 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.16
3 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.47
4 Matyšaková AlžbetaMatyšaková Alžbeta 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 10.62
5 Hajdu LilaHajdu Lila 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.20
6 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 10 10 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 11.34
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 10.6.2018 - 11:25) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čerenková NellaČerenková Nella 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.59 6.00
2 Hidvégiová HanaHidvégiová Hana 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.75
3 Doffek PetraDoffek Petra 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.39
4 Ballová VeronikaBallová Veronika 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.58
5 Dubovská SáraDubovská Sára 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 12.02
6 Jankovičová NinaJankovičová Nina 10 10 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 13.46
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 10.6.2018 - 11:25) Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.96
2 187 Gašpárková JessicaGašpárková Jessica 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 10.66
3 Ayiba LorealAyiba Loreal 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 11.08
4 Decsiová LianaDecsiová Liana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.17
5 Karnošová TamaraKarnošová Tamara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 11.76
Dobiašová NinaDobiašová Nina 10 10 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 10.6.2018 - 11:25) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.52
2 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.70
3 376 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 11.10
4 Lencsésová SofiaLencsésová Sofia 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 11.12
5 Melayová ZuzanaMelayová Zuzana 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 11.20
6 127 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 11.52
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 10.6.2018 - 11:25) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 141 Durdjaková SofiaDurdjaková Sofia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.18
2 341 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.23
3 Laluchová LenkaLaluchová Lenka 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.55
4 187 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 10.82
5 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.03
6 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.26
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (ne, 10.6.2018 - 11:25) Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Benkovičová EditBenkovičová Edit 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.00
2 Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.15
3 Dohorák PannaDohorák Panna 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 10.69
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 08.84 11.00
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.15 9.00
3 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.18 8.00
4 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.58 7.00
5 Čerenková NellaČerenková Nella 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.59 6.00
6 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.62 5.00
7 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.67 4.00
8 Dohnálková LianaDohnálková Liana 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 09.71 3.00
9 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.72 2.00
10 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.73 1.00
11 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.78
12 Nováková KarinNováková Karin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.84
13 Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.96
14 142 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 10.00
14 Benkovičová EditBenkovičová Edit 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.00
16 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.02
17 Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.15
18 Penzešová AlexandraPenzešová Alexandra 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.16
19 141 Durdjaková SofiaDurdjaková Sofia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.18
20 341 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.23
21 Satmarová HannahSatmarová Hannah 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.25
22 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 10.29
23 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.47
24 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.52
25 Laluchová LenkaLaluchová Lenka 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.55
26 Matyšaková AlžbetaMatyšaková Alžbeta 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 10.62
27 187 Gašpárková JessicaGašpárková Jessica 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 10.66
28 Dohorák PannaDohorák Panna 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 10.69
29 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.70
30 Hidvégiová HanaHidvégiová Hana 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.75
31 187 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 10.82
32 Michaličková ViktóriaMichaličková Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.96
33 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.02
34 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.03
35 Ayiba LorealAyiba Loreal 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 11.08
36 376 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 11.10
37 Lencsésová SofiaLencsésová Sofia 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 11.12
38 Decsiová LianaDecsiová Liana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.17
39 Hajdu LilaHajdu Lila 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.20
39 Melayová ZuzanaMelayová Zuzana 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 11.20
41 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 10 10 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 11.34
42 Doffek PetraDoffek Petra 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.39
43 127 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 11.52
44 Ballová VeronikaBallová Veronika 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.58
45 Seková BarboraSeková Barbora 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.63
46 Karnošová TamaraKarnošová Tamara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 11.76
47 Dubovská SáraDubovská Sára 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 12.02
48 Úradníková NatáliaÚradníková Natália 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 12.34
49 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.26
50 Jankovičová NinaJankovičová Nina 10 10 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 13.46
Dobiašová NinaDobiašová Nina 10 10 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 DNS

150 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 10.6.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 18.77
Celkom 1 pretekári

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 10.6.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 17.66 11.00
2 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 17.88 9.00
3 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 17.91 8.00
4 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 18.66 5.50
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 10.6.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 18.20 7.00
2 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 18.66 5.50
3 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 18.71 4.00
4 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 19.38
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 10.6.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 18.90 2.00
2 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 18.91 1.00
3 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.31
4 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 19.79
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 10.6.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 19.39
2 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 19.80
3 Molnár OndrejMolnár Ondrej 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 20.14
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (ne, 10.6.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 136 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 20.05
2 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 20.16
3 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.09
4 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 21.36
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 10.6.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 18.77 3.00
2 Klement BranislavKlement Branislav 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 18.93
3 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.66
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (ne, 10.6.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zachar LukášZachar Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 20.14
2 Nikodém MichalNikodém Michal 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 21.17
3 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 21.60
4 Kravárik OliverKravárik Oliver 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 21.70
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (ne, 10.6.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varo MatúšVaro Matúš 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.27
2 Sobotka MichalSobotka Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.52
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 17.66 11.00
2 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 17.88 9.00
3 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 17.91 8.00
4 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 18.20 7.00
5 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 18.66 5.50
5 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 18.66 5.50
7 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 18.71 4.00
8 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 18.77 3.00
9 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 18.90 2.00
10 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 18.91 1.00
11 Klement BranislavKlement Branislav 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 18.93
12 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.31
13 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 19.38
14 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 19.39
15 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 19.79
16 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 19.80
17 136 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 20.05
18 Molnár OndrejMolnár Ondrej 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 20.14
18 Zachar LukášZachar Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 20.14
20 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 20.16
21 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.09
22 Nikodém MichalNikodém Michal 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 21.17
23 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 21.36
24 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 21.60
25 Kravárik OliverKravárik Oliver 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 21.70
26 Varo MatúšVaro Matúš 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.27
27 Sobotka MichalSobotka Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.52
28 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.66

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 10.6.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.70 11.00
2 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 19.88 8.00
3 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 20.06 7.00
4 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 37.69
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 10.6.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 20.20 6.00
2 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 20.37 5.00
3 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 20.94 4.00
4 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 21.35 2.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 10.6.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 21.18 3.00
2 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.47 1.00
3 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 21.87
4 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.98
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 10.6.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 21.58
2 Haydenová HanaHaydenová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 21.60
3 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.75
4 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.88
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 10.6.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.03
2 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.95
3 Dinková JúliaDinková Júlia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 23.41
4 356 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 23.88
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 10.6.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 19.76 9.00
2 Plšková LindaPlšková Linda 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 21.69
3 Lipovská SofiaLipovská Sofia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.69
4 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 23.70
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ne, 10.6.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tešíková IvanaTešíková Ivana 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 22.05
2 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.55
3 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 24.93
Celkom 3 pretekári
Beh 08 (ne, 10.6.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 22.09
2 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.33
3 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 24.06
4 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.43
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.70 11.00
2 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 19.76 9.00
3 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 19.88 8.00
4 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 20.06 7.00
5 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 20.20 6.00
6 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 20.37 5.00
7 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 20.94 4.00
8 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 21.18 3.00
9 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 21.35 2.00
10 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.47 1.00
11 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 21.58
12 Haydenová HanaHaydenová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 21.60
13 Plšková LindaPlšková Linda 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 21.69
14 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.75
15 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 21.87
16 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.98
17 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.03
18 Tešíková IvanaTešíková Ivana 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 22.05
19 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 22.09
20 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.33
21 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.55
22 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.88
23 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.95
24 Dinková JúliaDinková Júlia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 23.41
25 Lipovská SofiaLipovská Sofia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.69
26 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 23.70
27 356 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 23.88
28 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 24.06
29 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 24.93
30 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.43
31 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 37.69

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 10.6.2018 - 13:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 21.25 11.00
2 Horňák MarošHorňák Maroš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.07 9.00
3 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 22.57 8.00
4 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 24.16 4.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 10.6.2018 - 13:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováč MatúšKováč Matúš 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 23.88 7.00
2 196 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.94 6.00
3 341 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 27.01
4 124 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 27.70
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 10.6.2018 - 13:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 24.45 2.00
2 Kostoláni ErikKostoláni Erik 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.91
3 Brežný MatejBrežný Matej 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 26.70
4 Jurčák JakubJurčák Jakub 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 27.61
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 10.6.2018 - 13:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.17 3.00
2 187 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 25.06
3 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 25.06
4 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 27.46
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 10.6.2018 - 13:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 24.11 5.00
2 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.46 1.00
3 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 26.87
4 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 30.87
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 10.6.2018 - 13:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 25.14
2 Čičo SamuelČičo Samuel 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 27.09
3 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 27.80
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 21.25 11.00
2 Horňák MarošHorňák Maroš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.07 9.00
3 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 22.57 8.00
4 Kováč MatúšKováč Matúš 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 23.88 7.00
5 196 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.94 6.00
6 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 24.11 5.00
7 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 24.16 4.00
8 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.17 3.00
9 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 24.45 2.00
10 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.46 1.00
11 187 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 25.06
11 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 25.06
13 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 25.14
14 Kostoláni ErikKostoláni Erik 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.91
15 Brežný MatejBrežný Matej 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 26.70
16 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 26.87
17 341 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 27.01
18 Čičo SamuelČičo Samuel 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 27.09
19 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 27.46
20 Jurčák JakubJurčák Jakub 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 27.61
21 124 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 27.70
22 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 27.80
23 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 30.87

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 10.6.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.82 8.00
2 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 24.73
3 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 25.52
4 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.99
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 10.6.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.15 3.00
2 Hajdu LilaHajdu Lila 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.92
3 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 28.70
4 Šušorená ViktóriaŠušorená Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 29.58
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 10.6.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grosová TeréziaGrosová Terézia 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 27.70
2 Halandová BarboraHalandová Barbora 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 28.88
3 Doffek PetraDoffek Petra 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 29.93
4 Mištinová NelaMištinová Nela 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 34.27
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 10.6.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.45 9.00
2 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.07 7.00
MS Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 27.06
MS Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 28.38
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 10.6.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 23.63 6.00
2 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 24.48
3 341 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 25.73
4 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 28.02
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 10.6.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 21.72 11.00
2 Benkovičová EditBenkovičová Edit 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.58
3 Dohnálková LianaDohnálková Liana 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 24.76
4 340 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 28.56
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ne, 10.6.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čerenková NellaČerenková Nella 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.65 5.00
2 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 24.00 4.00
3 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.25 2.00
4 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.96
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (ne, 10.6.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nováková KarinNováková Karin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.30 1.00
2 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 24.88
3 Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.02
4 Bojdová LuciaBojdová Lucia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.20
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (ne, 10.6.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 346 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 25.15
2 Satmarová HannahSatmarová Hannah 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 26.39
3 Petríková SimonaPetríková Simona 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 27.39
Otrubová LuciaOtrubová Lucia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DQ
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (ne, 10.6.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.04
2 Hrachovcová EmmaHrachovcová Emma 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 26.33
3 Decsiová LianaDecsiová Liana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 30.48
4 376 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 30.53
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 21.72 11.00
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.45 9.00
3 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.82 8.00
4 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.07 7.00
5 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 23.63 6.00
6 Čerenková NellaČerenková Nella 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.65 5.00
7 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 24.00 4.00
8 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.15 3.00
9 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.25 2.00
10 Nováková KarinNováková Karin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.30 1.00
11 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 24.48
12 Benkovičová EditBenkovičová Edit 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.58
13 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 24.73
14 Dohnálková LianaDohnálková Liana 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 24.76
15 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 24.88
16 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.96
17 Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.02
18 Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.04
19 346 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 25.15
20 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 25.52
21 341 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 25.73
22 Bojdová LuciaBojdová Lucia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.20
23 Hrachovcová EmmaHrachovcová Emma 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 26.33
24 Satmarová HannahSatmarová Hannah 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 26.39
25 Hajdu LilaHajdu Lila 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.92
26 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 27.06
27 Petríková SimonaPetríková Simona 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 27.39
28 Grosová TeréziaGrosová Terézia 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 27.70
29 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.99
30 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 28.02
31 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 28.38
32 340 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 28.56
33 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 28.70
34 Halandová BarboraHalandová Barbora 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 28.88
35 Šušorená ViktóriaŠušorená Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 29.58
36 Doffek PetraDoffek Petra 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 29.93
37 Decsiová LianaDecsiová Liana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 30.48
38 376 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 30.53
39 Mištinová NelaMištinová Nela 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 34.27
Otrubová LuciaOtrubová Lucia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DQ

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 10.6.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 37.35 11.00
2 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 38.10 9.00
3 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 40.65 7.00
4 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 40.86 5.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 10.6.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 40.32 8.00
2 159 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 41.99 3.00
3 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 42.51 2.00
4 Škodák FilipŠkodák Filip 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 44.96
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 10.6.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 43.08 1.00
2 Kravárik OliverKravárik Oliver 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 45.01
3 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 47.07
Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 DNF
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 10.6.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fiala ŠimonFiala Šimon 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 41.78 4.00
2 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 45.00
3 Simó MilanSimó Milan 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 48.13
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (ne, 10.6.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 40.76 6.00
2 354 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 43.78
3 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 53.36
4 Kanka SamuelKanka Samuel 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 54.75
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 10.6.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 48.39
2 Sobotka MichalSobotka Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 51.17
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 37.35 11.00
2 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 38.10 9.00
3 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 40.32 8.00
4 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 40.65 7.00
5 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 40.76 6.00
6 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 40.86 5.00
7 Fiala ŠimonFiala Šimon 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 41.78 4.00
8 159 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 41.99 3.00
9 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 42.51 2.00
10 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 43.08 1.00
11 354 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 43.78
12 Škodák FilipŠkodák Filip 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 44.96
13 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 45.00
14 Kravárik OliverKravárik Oliver 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 45.01
15 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 47.07
16 Simó MilanSimó Milan 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 48.13
17 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 48.39
18 Sobotka MichalSobotka Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 51.17
19 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 53.36
20 Kanka SamuelKanka Samuel 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 54.75
Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 DNF

300 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 10.6.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 44.82
Celkom 1 pretekári

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 10.6.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 42.58 11.00
2 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 42.79 9.00
3 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 44.28 7.00
4 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 46.87 6.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 10.6.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ballová TatianaBallová Tatiana 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 47.83 2.00
2 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 48.31
3 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 48.58
MS Dudnik AlexandraDudnik Alexandra 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 49.02
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 10.6.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 47.58 5.00
2 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 47.74 3.00
3 Lipovská SofiaLipovská Sofia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 50.07
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (ne, 10.6.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 43.43 8.00
2 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 52.68
3 Valenská VanesaValenská Vanesa 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 55.11
4 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 58.41
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 10.6.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 47.59 4.00
2 Piterková DominikaPiterková Dominika 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 47.92 1.00
3 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 52.06
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (ne, 10.6.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 349 Szabó AbigelSzabó Abigel 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 49.63
2 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 53.96
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 42.58 11.00
2 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 42.79 9.00
3 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 43.43 8.00
4 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 44.28 7.00
5 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 46.87 6.00
6 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 47.58 5.00
7 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 47.59 4.00
8 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 47.74 3.00
9 Ballová TatianaBallová Tatiana 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 47.83 2.00
10 Piterková DominikaPiterková Dominika 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 47.92 1.00
11 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 48.31
12 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 48.58
13 Dudnik AlexandraDudnik Alexandra 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 49.02
14 349 Szabó AbigelSzabó Abigel 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 49.63
15 Lipovská SofiaLipovská Sofia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 50.07
16 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 52.06
17 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 52.68
18 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 53.96
19 Valenská VanesaValenská Vanesa 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 55.11
20 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 58.41

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 10.6.2018 - 12:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 352 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:59.80 9.00
2 176 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 2:03.68 8.00
3 187 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:04.55 7.00
4 179 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:05.36 6.00
5 127 Petríček ŠimonPetríček Šimon 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 2:05.93 5.00
6 343 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:10.49 3.00
7 131 Kňaško MarcelKňaško Marcel 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:11.95 2.00
8 346 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:18.98
9 350 Hiadlovský SamuelHiadlovský Samuel 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 11 2:21.72
10 340 Hajbane AdamHajbane Adam 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 9 2:23.70
11 341 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 2:23.99
12 117 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 09 09 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 12 2:30.48
Celkom 12 pretekárov
Beh 02 (ne, 10.6.2018 - 12:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 196 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22 1:54.09 11.00
2 376 Buday PeterBuday Peter 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13 2:09.58 4.00
3 141 Dekan AndrejDekan Andrej 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 2:12.42 1.00
4 369 Švajda FilipŠvajda Filip 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 23 2:14.30
5 343 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 19 2:15.37
6 118 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17 2:15.61
7 131 Pelech MichalPelech Michal 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 20 2:16.88
8 126 Havlíček JakubHavlíček Jakub 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18 2:19.24
9 124 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16 2:25.25
10 162 Sorád TomášSorád Tomáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21 2:29.16
11 349 Dubovský ZoranDubovský Zoran 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 2:32.21
12 152 Zverbík MatejZverbík Matej 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 24 2:37.81
Celkom 12 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 196 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22 1:54.09 11.00
2 352 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:59.80 9.00
3 176 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 2:03.68 8.00
4 187 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:04.55 7.00
5 179 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:05.36 6.00
6 127 Petríček ŠimonPetríček Šimon 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 2:05.93 5.00
7 376 Buday PeterBuday Peter 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13 2:09.58 4.00
8 343 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:10.49 3.00
9 131 Kňaško MarcelKňaško Marcel 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:11.95 2.00
10 141 Dekan AndrejDekan Andrej 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 2:12.42 1.00
11 369 Švajda FilipŠvajda Filip 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 23 2:14.30
12 343 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 19 2:15.37
13 118 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17 2:15.61
14 131 Pelech MichalPelech Michal 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 20 2:16.88
15 346 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:18.98
16 126 Havlíček JakubHavlíček Jakub 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18 2:19.24
17 350 Hiadlovský SamuelHiadlovský Samuel 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 11 2:21.72
18 340 Hajbane AdamHajbane Adam 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 9 2:23.70
19 341 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 2:23.99
20 124 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16 2:25.25
21 162 Sorád TomášSorád Tomáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21 2:29.16
22 117 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 09 09 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 12 2:30.48
23 349 Dubovský ZoranDubovský Zoran 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 2:32.21
24 152 Zverbík MatejZverbík Matej 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 24 2:37.81

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 10.6.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 350 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 1:55.42 11.00
2 343 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 2:05.05 9.00
3 346 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:05.46 8.00
4 176 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 2:10.25 6.00
5 352 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 9 2:14.96 4.00
6 340 Dobošová KamilaDobošová Kamila 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:15.70 2.00
7 117 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:16.30 1.00
8 354 Navarová TeaNavarová Tea 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:20.44
9 341 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 2:23.89
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (ne, 10.6.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 179 Bartošíková LolaBartošíková Lola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 15 2:15.53 3.00
2 356 Brežná DanielaBrežná Daniela 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 17 2:20.18
3 159 Kisléghyová KarinKisléghyová Karin 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 2:23.87
4 369 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 11 2:26.84
5 187 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 12 2:27.49
6 376 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 16 2:36.79
7 127 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 13 2:36.95
8 131 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 14 2:38.66
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 10.6.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 176 Koštalová Karolína