<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 3. kolo st. žiactva a najml. žiactva

Trenčín (10. 6. 2018)

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 10.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
04 04 583 +0.9 m/s xx525  -0.1525534  +2.2583  +0.9x 11.00
2 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 567 +0.0 m/s 556  +2.5526  +2.6567  +0.0567567  +1.5566  +0.5279  +0.0 9.00
3 Blšták MatúšBlšták Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 562 +1.9 m/s 531  +2.9562  +1.9503  -1.7562530  +2.2524  +0.2310  +0.1 8.00
4 Očkay BranislavOčkay Branislav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 554 +2.4 m/s 506 +1.6 m/s 554  +2.4xx554534  +2.7499  +0.3506  +1.6 7.00
5 Pobjecký MatejPobjecký Matej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 532 -0.3 m/s 467  +1.2460  +2.8531  +1.3531x532  -0.3495  -0.6 6.00
6 Róka AlexRóka Alex
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 498 +1.5 m/s x493  +0.0489  +1.5493498  +1.5x474  +1.2 5.00
7 Čmelka MarkoČmelka Marko
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 493 +1.8 m/s 465  -1.7462  +2.8x465493  +1.8485  +2.0491  +1.6 4.00
8 Keszeg BálintKeszeg Bálint
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 475 +2.8 m/s 449 +0.0 m/s 449  +0.0475  +2.8417  +0.1475 3.00
9 Dvořák MariánDvořák Marián
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 460 +3.3 m/s 445 -0.8 m/s 445  -0.8460  +3.3454  +2.6460 2.00
10 Kocian JakubKocian Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 460 +2.1 m/s x460  +2.1x460 1.00
11 Takács NorbertTakács Norbert
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 445 +1.3 m/s 439  +0.2x445  +1.3445  +1.4
12 Lászlo FilipLászlo Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 435 +0.1 m/s 435  +0.1396  +2.3429  +2.2435
13 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 434 +1.5 m/s 434  +1.5425  +2.6413  +1.3434
14 Plačko LukášPlačko Lukáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 429 +1.1 m/s -x429  +1.1429
15 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 424 +1.7 m/s 422  +0.2411  +0.6424  +1.7424
16 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 413 +1.7 m/s 345  +1.8377  +0.0413  +1.7413
17 Hromek AlexHromek Alex
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 401 +2.7 m/s 396 +0.0 m/s 396  +0.0401  +2.7385  +2.4401
18 Sdurka AdamSdurka Adam
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 396 +0.7 m/s -396  +0.7x396
Celkom 18 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ne, 10.6.2018 - 11:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 510 -0.4 m/s 485  +0.8495  +0.0490  +0.0495503  +0.7500  +0.0510  -0.4 11.00
2 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 506 +0.0 m/s 499  +0.0x506  +0.0506x-- 9.00
3 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 479 x437  +0.0474  +0.0474xx479 8.00
4 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 475 +0.0 m/s 462  +1.2464  +0.0475  +0.0475x378  +1.2x 7.00
5 Šubová DenisaŠubová Denisa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 474 +0.0 m/s 430  +0.7449  +0.0459  -1.1459453  +1.0446  +0.0474  +0.0 6.00
6 Šujanová EllaŠujanová Ella
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 473 +0.0 m/s 448  +0.0x445  +0.3448xx473  +0.0 5.00
7 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 470 +0.3 m/s x435  +0.4451  +0.0451470  +0.3455  +0.0465  +0.0 4.00
8 Janíková LuciaJaníková Lucia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 458 +0.2 m/s 412  +0.5447  +0.0387  -1.1447411  +0.0x458  +0.2 3.00
9 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 440 +0.1 m/s 299  +0.0440  +0.1x440 2.00
10 Macháčková DianaMacháčková Diana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 439 +0.0 m/s x431  +0.0439  +0.0439 1.00
11 Debnárová EmaDebnárová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 432 +0.0 m/s 427  +0.0432  +0.0x432
12 187 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 429 +0.0 m/s 398  +0.0423  +1.1429  +0.0429
13 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela
AK Junior HoličAK Junior Holič
04 04 423 +0.0 m/s x423  +0.0408  -0.2423
14 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 422 +0.0 m/s 422  +0.0419  +0.0410  +0.0422
15 Poláčková SabínaPoláčková Sabína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 421 +0.0 m/s 421  +0.0414  +0.4421  +0.0421
16 Díteová NikoletaDíteová Nikoleta
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
03 03 421 +0.0 m/s 392  +1.0421  +0.0412  +0.0421
17 Štefáneková EmaŠtefáneková Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 412 +0.0 m/s x412  +0.0394  +0.0412
18 346 Tomanová LauraTomanová Laura
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 409 +0.8 m/s 409  +0.8391  +0.0-409
19 Havjerová JúliaHavjerová Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 405 +0.0 m/s 398  +0.0405  +0.0345  +0.0405
20 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 404 +0.0 m/s 396  -0.8404  +0.0382  +0.7404
21 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 394 +0.4 m/s 394  +0.4387  +0.0x394
22 Valíková ViktóriaValíková Viktória
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
04 04 390 +1.4 m/s 390  +1.4363  +0.0345  +0.0390
23 141 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 382 +0.0 m/s 375  +0.0376  +0.4382  +0.0382
24 Tešíková IvanaTešíková Ivana
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
03 03 370 +0.3 m/s 309  +0.9249  +1.1370  +0.3370
MS Jankovičová SoňaJankovičová Soňa
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 365 +0.0 m/s 365  +0.0339  +0.0353  +0.0365
26 Sidó FranciskaSidó Franciska
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 334 +0.0 m/s 334  +0.0332  +0.0326  +1.0334
Beťková JúliaBeťková Júlia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 DNS 0.0
Šišoláková PetraŠišoláková Petra
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 NM xxx0.0
Celkom 28 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci

(ne, 10.6.2018 - 12:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 448 +0.0 m/s x431  +0.6448  +0.0448425  +0.0x441  +0.3 11.00
2 Krepop SamuelKrepop Samuel
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 425 +1.2 m/s 425  +1.2397  +1.1420  -0.4425401  +0.0413  +0.0420  +0.0 9.00
3 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 400 +1.3 m/s 400  +1.3x366  +0.0400x389  +0.7392  +0.0 8.00
4 Sedlák PeterSedlák Peter
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 380 +0.9 m/s 335  +0.0358  +0.3x358371  +0.0x380  +0.9 7.00
5 Hindák MiroslavHindák Miroslav
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 367 -2.0 m/s 297  +0.0367  -2.0325  +0.0367303  +1.5x366  +0.0 6.00
6 Valach DanielValach Daniel
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 363 +0.5 m/s 327  +0.7351  +0.4358  -0.9358315  +1.7363  +0.5353  +0.0 5.00
7 Fico AdriánFico Adrián
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 363 +1.0 m/s x353  +2.3331  -1.5353340  +0.0363  +1.0234  +0.2 4.00
8 127 Petríček ŠimonPetríček Šimon
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 350 +0.0 m/s 344  +0.0350  +0.0-350x347  +0.7350  +0.0 3.00
9 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
08 08 339 +1.4 m/s xx339  +1.4339 2.00
10 345 Hartl AndrejHartl Andrej
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 336 +0.0 m/s 295  +0.0330  +1.0336  +0.0336 1.00
11 Kováč MatúšKováč Matúš
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
08 08 334 +0.5 m/s 334  +0.5245  +2.1314  +0.8334
12 Frimmer LukášFrimmer Lukáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 331 +0.4 m/s 331  +0.4x285  +0.5331
13 Zuberec MilanZuberec Milan
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 320 -0.2 m/s 310  +0.8320  -0.2257  -1.5320
14 131 Kňaško MarcelKňaško Marcel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 319 +0.0 m/s 319  +0.0x304  -0.4319
15 Šuba PeterŠuba Peter
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
08 08 316 +1.1 m/s 25  +1.0316  +1.1276  -1.9316
16 Brežný MatejBrežný Matej
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 298 +0.9 m/s 296  +0.0298  +0.9291  -1.2298
17 Čičo SamuelČičo Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 291 -1.0 m/s x280  +0.0291  -1.0291
18 Horný JakubHorný Jakub
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 290 +0.0 m/s x290  +0.0287  -1.6290
19 152 Zverbík MatejZverbík Matej
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
09 09 282 +0.0 m/s 282  +0.0273  +2.2252  -1.6282
20 Jurčák JakubJurčák Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 273 +0.5 m/s x273  +0.5230  +0.0273
Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
09 09 NM xxx0.0
Celkom 21 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky

(ne, 10.6.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 403 +2.2 m/s 402 +1.4 m/s 403  +2.2402  +1.4396  +0.2403392  +0.0384  +0.0- 11.00
2 Krupová ZoraKrupová Zora
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
08 08 388 +1.4 m/s x383  +1.4388  +1.4388378  +0.7x374  +1.4 9.00
3 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 381 +0.7 m/s 331  +0.4327  +0.5352  +1.2352381  +0.7340  +0.0362  +0.1 8.00
4 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
08 08 370 +1.4 m/s 351  +2.6363  +1.9370  +1.4370x251  +0.9365  +1.8 7.00
5 343 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 365 +2.3 m/s 356 +0.0 m/s 355  +1.7365  +2.3347  +0.8365x356  +0.0351  +1.3 6.00
6 Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 360 +0.6 m/s 360  +0.6332  +1.7x360335  +1.8355  +0.2x 5.00
7 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 358 +1.6 m/s 329  +3.0358  +1.6347  +1.8358322  +1.0xx 4.00
8 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 352 +1.9 m/s 329  +1.8352  +1.9322  +2.0352349  +1.4x338  +1.6 3.00
9 176 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 350 +2.2 m/s 327 +0.8 m/s 321  +0.5327  +0.8350  +2.2350 2.00
10 356 Brežná DanielaBrežná Daniela
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
08 08 348 +1.3 m/s x315  +1.2348  +1.3348 1.00
11 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 345 +0.1 m/s 345  +0.1342  +0.2332  +0.0345
12 Dohnálková LianaDohnálková Liana
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 337 +0.9 m/s 337  +0.9317  +1.3330  -0.2337
13 350 Drahovská EliškaDrahovská Eliška
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 331 +1.0 m/s x331  +1.0324  +0.0331
14 Bojdová LuciaBojdová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 326 +3.0 m/s 289 +1.4 m/s 326  +3.0x289  +1.4326  +1.8
15 117 Mádelová JúliaMádelová Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
08 08 305 +0.9 m/s 305  +0.9300  +0.0288  +0.0305
16 Krepopová NatáliaKrepopová Natália
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 299 +1.6 m/s 296  +1.0292  +1.8299  +1.6299
17 369 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
09 09 296 +3.3 m/s 293 +0.6 m/s 293  +0.6296  +3.3259  +0.0296
18 Lencsésová SofiaLencsésová Sofia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 287 +0.0 m/s 287  +0.0x287  +0.0287
19 159 Kisléghyová KarinKisléghyová Karin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 286 +1.8 m/s 286  +1.8267  +1.7286  +0.0286
20 Laluchová LenkaLaluchová Lenka
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 285 +1.1 m/s xx285  +1.1285
21 Melayová ZuzanaMelayová Zuzana
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 274 +0.6 m/s 272  +0.7233  +1.1274  +0.6274
22 Šušorená ViktóriaŠušorená Viktória
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 265 +0.7 m/s 265  +0.7241  +1.2252  +0.7265
23 Dohorák PannaDohorák Panna
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
09 09 238 +0.0 m/s 238  +0.0xx238
24 Pillerová MartinaPillerová Martina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 237 +1.2 m/s 230  +0.9237  +1.2x237
Celkom 24 pretekárov