<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 3. kolo st. žiactva a najml. žiactva

Trenčín (10. 6. 2018)

150 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 10.6.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 18.77
Celkom 1 pretekári

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 10.6.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 17.66 11.00
2 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 17.88 9.00
3 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 17.91 8.00
4 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 18.66 5.50
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 10.6.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 18.20 7.00
2 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 18.66 5.50
3 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 18.71 4.00
4 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 19.38
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 10.6.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 18.90 2.00
2 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 18.91 1.00
3 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.31
4 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 19.79
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 10.6.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 19.39
2 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 19.80
3 Molnár OndrejMolnár Ondrej 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 20.14
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (ne, 10.6.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 136 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 20.05
2 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 20.16
3 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.09
4 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 21.36
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 10.6.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 18.77 3.00
2 Klement BranislavKlement Branislav 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 18.93
3 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.66
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (ne, 10.6.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zachar LukášZachar Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 20.14
2 Nikodém MichalNikodém Michal 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 21.17
3 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 21.60
4 Kravárik OliverKravárik Oliver 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 21.70
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (ne, 10.6.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varo MatúšVaro Matúš 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.27
2 Sobotka MichalSobotka Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.52
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 17.66 11.00
2 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 17.88 9.00
3 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 17.91 8.00
4 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 18.20 7.00
5 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 18.66 5.50
5 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 18.66 5.50
7 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 18.71 4.00
8 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 18.77 3.00
9 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 18.90 2.00
10 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 18.91 1.00
11 Klement BranislavKlement Branislav 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 18.93
12 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.31
13 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 19.38
14 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 19.39
15 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 19.79
16 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 19.80
17 136 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 20.05
18 Molnár OndrejMolnár Ondrej 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 20.14
18 Zachar LukášZachar Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 20.14
20 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 20.16
21 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.09
22 Nikodém MichalNikodém Michal 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 21.17
23 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 21.36
24 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 21.60
25 Kravárik OliverKravárik Oliver 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 21.70
26 Varo MatúšVaro Matúš 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.27
27 Sobotka MichalSobotka Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.52
28 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.66

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 10.6.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.70 11.00
2 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 19.88 8.00
3 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 20.06 7.00
4 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 37.69
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 10.6.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 20.20 6.00
2 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 20.37 5.00
3 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 20.94 4.00
4 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 21.35 2.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 10.6.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 21.18 3.00
2 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.47 1.00
3 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 21.87
4 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.98
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 10.6.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 21.58
2 Haydenová HanaHaydenová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 21.60
3 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.75
4 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.88
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 10.6.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.03
2 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.95
3 Dinková JúliaDinková Júlia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 23.41
4 356 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 23.88
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 10.6.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 19.76 9.00
2 Plšková LindaPlšková Linda 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 21.69
3 Lipovská SofiaLipovská Sofia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.69
4 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 23.70
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ne, 10.6.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tešíková IvanaTešíková Ivana 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 22.05
2 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.55
3 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 24.93
Celkom 3 pretekári
Beh 08 (ne, 10.6.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 22.09
2 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.33
3 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 24.06
4 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.43
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.70 11.00
2 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 19.76 9.00
3 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 19.88 8.00
4 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 20.06 7.00
5 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 20.20 6.00
6 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 20.37 5.00
7 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 20.94 4.00
8 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 21.18 3.00
9 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 21.35 2.00
10 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.47 1.00
11 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 21.58
12 Haydenová HanaHaydenová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 21.60
13 Plšková LindaPlšková Linda 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 21.69
14 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.75
15 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 21.87
16 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.98
17 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.03
18 Tešíková IvanaTešíková Ivana 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 22.05
19 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 22.09
20 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.33
21 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.55
22 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.88
23 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.95
24 Dinková JúliaDinková Júlia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 23.41
25 Lipovská SofiaLipovská Sofia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.69
26 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 23.70
27 356 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 23.88
28 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 24.06
29 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 24.93
30 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.43
31 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 37.69

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 10.6.2018 - 13:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 21.25 11.00
2 Horňák MarošHorňák Maroš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.07 9.00
3 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 22.57 8.00
4 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 24.16 4.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 10.6.2018 - 13:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováč MatúšKováč Matúš 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 23.88 7.00
2 196 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.94 6.00
3 341 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 27.01
4 124 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 27.70
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 10.6.2018 - 13:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 24.45 2.00
2 Kostoláni ErikKostoláni Erik 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.91
3 Brežný MatejBrežný Matej 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 26.70
4 Jurčák JakubJurčák Jakub 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 27.61
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 10.6.2018 - 13:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.17 3.00
2 187 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 25.06
3 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 25.06
4 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 27.46
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 10.6.2018 - 13:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 24.11 5.00
2 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.46 1.00
3 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 26.87
4 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 30.87
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 10.6.2018 - 13:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 25.14
2 Čičo SamuelČičo Samuel 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 27.09
3 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 27.80
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 21.25 11.00
2 Horňák MarošHorňák Maroš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.07 9.00
3 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 22.57 8.00
4 Kováč MatúšKováč Matúš 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 23.88 7.00
5 196 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.94 6.00
6 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 24.11 5.00
7 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 24.16 4.00
8 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.17 3.00
9 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 24.45 2.00
10 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.46 1.00
11 187 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 25.06
11 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 25.06
13 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 25.14
14 Kostoláni ErikKostoláni Erik 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.91
15 Brežný MatejBrežný Matej 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 26.70
16 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 26.87
17 341 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 27.01
18 Čičo SamuelČičo Samuel 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 27.09
19 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 27.46
20 Jurčák JakubJurčák Jakub 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 27.61
21 124 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 27.70
22 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 27.80
23 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 30.87

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 10.6.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.82 8.00
2 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 24.73
3 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 25.52
4 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.99
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 10.6.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.15 3.00
2 Hajdu LilaHajdu Lila 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.92
3 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 28.70
4 Šušorená ViktóriaŠušorená Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 29.58
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 10.6.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grosová TeréziaGrosová Terézia 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 27.70
2 Halandová BarboraHalandová Barbora 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 28.88
3 Doffek PetraDoffek Petra 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 29.93
4 Mištinová NelaMištinová Nela 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 34.27
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 10.6.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.45 9.00
2 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.07 7.00
MS Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 27.06
MS Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 28.38
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 10.6.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 23.63 6.00
2 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 24.48
3 341 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 25.73
4 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 28.02
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 10.6.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 21.72 11.00
2 Benkovičová EditBenkovičová Edit 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.58
3 Dohnálková LianaDohnálková Liana 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 24.76
4 340 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 28.56
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ne, 10.6.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čerenková NellaČerenková Nella 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.65 5.00
2 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 24.00 4.00
3 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.25 2.00
4 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.96
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (ne, 10.6.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nováková KarinNováková Karin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.30 1.00
2 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 24.88
3 Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.02
4 Bojdová LuciaBojdová Lucia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.20
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (ne, 10.6.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 346 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 25.15
2 Satmarová HannahSatmarová Hannah 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 26.39
3 Petríková SimonaPetríková Simona 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 27.39
Otrubová LuciaOtrubová Lucia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DQ
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (ne, 10.6.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.04
2 Hrachovcová EmmaHrachovcová Emma 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 26.33
3 Decsiová LianaDecsiová Liana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 30.48
4 376 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 30.53
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 21.72 11.00
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.45 9.00
3 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.82 8.00
4 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.07 7.00
5 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 23.63 6.00
6 Čerenková NellaČerenková Nella 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.65 5.00
7 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 24.00 4.00
8 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.15 3.00
9 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.25 2.00
10 Nováková KarinNováková Karin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.30 1.00
11 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 24.48
12 Benkovičová EditBenkovičová Edit 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.58
13 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 24.73
14 Dohnálková LianaDohnálková Liana 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 24.76
15 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 24.88
16 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.96
17 Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.02
18 Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.04
19 346 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 25.15
20 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 25.52
21 341 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 25.73
22 Bojdová LuciaBojdová Lucia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.20
23 Hrachovcová EmmaHrachovcová Emma 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 26.33
24 Satmarová HannahSatmarová Hannah 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 26.39
25 Hajdu LilaHajdu Lila 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.92
26 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 27.06
27 Petríková SimonaPetríková Simona 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 27.39
28 Grosová TeréziaGrosová Terézia 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 27.70
29 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.99
30 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 28.02
31 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 28.38
32 340 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 28.56
33 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 28.70
34 Halandová BarboraHalandová Barbora 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 28.88
35 Šušorená ViktóriaŠušorená Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 29.58
36 Doffek PetraDoffek Petra 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 29.93
37 Decsiová LianaDecsiová Liana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 30.48
38 376 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 30.53
39 Mištinová NelaMištinová Nela 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 34.27
Otrubová LuciaOtrubová Lucia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DQ