<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 3. kolo st. žiactva a najml. žiactva

Trenčín (10. 6. 2018)

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 10.6.2018 - 15:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kostoláni, Štercel, Handl, Havlíček Kostoláni, Štercel, Handl, Havlíček Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 38.67 11.00
2 346 Chobot, Buday, Buday, Hvozdík Chobot, Buday, Buday, Hvozdík AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 39.72 8.00
3 Sorád, Hlavatovič, Forro, Šimo Sorád, Hlavatovič, Forro, Šimo AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 40.58 6.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 10.6.2018 - 15:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Repa, Hindák, Hartl, Zuberec Repa, Hindák, Hartl, Zuberec TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 38.77 9.00
2 Brežný, Krepop, Petríček, Sýkora Brežný, Krepop, Petríček, Sýkora TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 39.93 7.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kostoláni, Štercel, Handl, Havlíček Kostoláni, Štercel, Handl, Havlíček Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 38.67 11.00
2 Repa, Hindák, Hartl, Zuberec Repa, Hindák, Hartl, Zuberec TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 38.77 9.00
3 346 Chobot, Buday, Buday, Hvozdík Chobot, Buday, Buday, Hvozdík AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 39.72 8.00
4 Brežný, Krepop, Petríček, Sýkora Brežný, Krepop, Petríček, Sýkora TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 39.93 7.00
5 Sorád, Hlavatovič, Forro, Šimo Sorád, Hlavatovič, Forro, Šimo AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 40.58 6.00

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 10.6.2018 - 15:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 179 Vendžúrová, Bartošíková, Mikušincová, Čudaiová Vendžúrová, Bartošíková, Mikušincová, Čudaiová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 37.43 9.00
2 159 Kisléghyová, Bojdová, Michaličková, Hlaváčková Kisléghyová, Bojdová, Michaličková, Hlaváčková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 39.39 7.00
3 Klučka, Decsiová, Otrubová, Benkovičová Klučka, Decsiová, Otrubová, Benkovičová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 40.33 5.00
4 Lencsésová, Melayová, Laluchová, Hidvégiová Lencsésová, Melayová, Laluchová, Hidvégiová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 42.73 1.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 10.6.2018 - 15:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 350 Drahovská, Brežná, Krupová, Baláková Drahovská, Brežná, Krupová, Baláková TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 36.77 11.00
2 Čerenková, Seková, Bočkayová, Hrnčárová Čerenková, Seková, Bočkayová, Hrnčárová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 38.20 8.00
3 Zacharová, Šurinová, Dobošová, Durdjaková Zacharová, Šurinová, Dobošová, Durdjaková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 40.07 6.00
4 350 Holková, Holková, Grosová, Pastieriková Holková, Holková, Grosová, Pastieriková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 41.47 4.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 10.6.2018 - 15:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 186 Kúkelová, Moravíková, Hrachovcová, Bilická Kúkelová, Moravíková, Hrachovcová, Bilická Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 41.54 3.00
2 Navarová, Petríková, Pillerová, Šušorená Navarová, Petríková, Pillerová, Šušorená ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 42.53 2.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 350 Drahovská, Brežná, Krupová, Baláková Drahovská, Brežná, Krupová, Baláková TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 36.77 11.00
2 179 Vendžúrová, Bartošíková, Mikušincová, Čudaiová Vendžúrová, Bartošíková, Mikušincová, Čudaiová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 37.43 9.00
3 Čerenková, Seková, Bočkayová, Hrnčárová Čerenková, Seková, Bočkayová, Hrnčárová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 38.20 8.00
4 159 Kisléghyová, Bojdová, Michaličková, Hlaváčková Kisléghyová, Bojdová, Michaličková, Hlaváčková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 39.39 7.00
5 Zacharová, Šurinová, Dobošová, Durdjaková Zacharová, Šurinová, Dobošová, Durdjaková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 40.07 6.00
6 Klučka, Decsiová, Otrubová, Benkovičová Klučka, Decsiová, Otrubová, Benkovičová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 40.33 5.00
7 350 Holková, Holková, Grosová, Pastieriková Holková, Holková, Grosová, Pastieriková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 41.47 4.00
8 186 Kúkelová, Moravíková, Hrachovcová, Bilická Kúkelová, Moravíková, Hrachovcová, Bilická Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 41.54 3.00
9 Navarová, Petríková, Pillerová, Šušorená Navarová, Petríková, Pillerová, Šušorená ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 42.53 2.00
10 Lencsésová, Melayová, Laluchová, Hidvégiová Lencsésová, Melayová, Laluchová, Hidvégiová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 42.73 1.00