<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 3. kolo st. žiactva a najml. žiactva

Trenčín (10. 6. 2018)

Skok do výšky - Starší žiaci (nedeľa, 10.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Lászlo FilipLászlo Filip 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 158
2 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 158
3 Očkay BranislavOčkay Branislav 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 150

Skok do výšky - Ženy (nedeľa, 10.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Skok do výšky - Staršie žiačky (nedeľa, 10.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 158
2 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 155
3 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 150

Skok do výšky - Najmladší žiaci (nedeľa, 10.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 125
2 376 Buday PeterBuday Peter 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 120
3 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 110

Skok do výšky - Najmladšie žiačky (nedeľa, 10.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 346 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 125
2 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 120
3 Penzešová AlexandraPenzešová Alexandra 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 115

Skok do diaľky - Starší žiaci (nedeľa, 10.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 583
2 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 567
3 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 562

Skok do diaľky - Staršie žiačky (nedeľa, 10.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 510
2 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 506
3 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 479

Skok do diaľky - Najmladší žiaci (nedeľa, 10.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 448
2 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 425
3 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 400

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (nedeľa, 10.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 403
2 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 388
3 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 381

Vrh guľou 2 kg - Najmladší žiaci (nedeľa, 10.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Felber MarekFelber Marek 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.51
2 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 08.12
3 Bakai MárioBakai Mário 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.20

Vrh guľou 2 kg - Najmladšie žiačky (nedeľa, 10.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ayiba LorealAyiba Loreal 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 07.59
2 Bučková TamaraBučková Tamara 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.26
3 Tušková LuciaTušková Lucia 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 06.78

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (nedeľa, 10.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Dulinová ValériaDulinová Valéria 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10.73
2 Mixová RadkaMixová Radka 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10.67
3 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.31

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (nedeľa, 10.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14.06
2 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13.49
3 Prochác FilipProchác Filip 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12.47

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci (nedeľa, 10.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 38.84
2 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 37.69
3 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 34.74

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky (nedeľa, 10.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Danielová ChiaraDanielová Chiara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25.23
2 Kováříková SabínaKováříková Sabína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 19.25
3 Kohútová VeronikaKohútová Veronika 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 18.36

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky (nedeľa, 10.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Danielová ChiaraDanielová Chiara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 39.88
2 Dulinová ValériaDulinová Valéria 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 24.32
3 Kohútová VeronikaKohútová Veronika 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 22.44

Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci (nedeľa, 10.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Čermák VladislavČermák Vladislav 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 46.00
2 Gabaj NoelGabaj Noel 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 25.66
3 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 24.68

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci (nedeľa, 10.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 39.40
2 187 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 37.76
3 350 Hiadlovský SamuelHiadlovský Samuel 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 36.22

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky (nedeľa, 10.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 187 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 38.20
2 179 Bartošíková LolaBartošíková Lola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 30.55
3 127 Koišová PetraKoišová Petra 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 30.06

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci (nedeľa, 10.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kopček JakubKopček Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 34.66
2 Dvořák MariánDvořák Marián 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 34.25
3 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 34.12