<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 3. kolo st. žiactva a najml. žiactva

Trenčín (10. 6. 2018)

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 10.6.2018 - 12:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 352 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:59.80 9.00
2 176 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 2:03.68 8.00
3 187 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:04.55 7.00
4 179 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:05.36 6.00
5 127 Petríček ŠimonPetríček Šimon 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 2:05.93 5.00
6 343 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:10.49 3.00
7 131 Kňaško MarcelKňaško Marcel 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:11.95 2.00
8 346 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:18.98
9 350 Hiadlovský SamuelHiadlovský Samuel 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 11 2:21.72
10 340 Hajbane AdamHajbane Adam 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 9 2:23.70
11 341 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 2:23.99
12 117 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 09 09 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 12 2:30.48
Celkom 12 pretekárov
Beh 02 (ne, 10.6.2018 - 12:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 196 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22 1:54.09 11.00
2 376 Buday PeterBuday Peter 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13 2:09.58 4.00
3 141 Dekan AndrejDekan Andrej 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 2:12.42 1.00
4 369 Švajda FilipŠvajda Filip 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 23 2:14.30
5 343 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 19 2:15.37
6 118 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17 2:15.61
7 131 Pelech MichalPelech Michal 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 20 2:16.88
8 126 Havlíček JakubHavlíček Jakub 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18 2:19.24
9 124 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16 2:25.25
10 162 Sorád TomášSorád Tomáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21 2:29.16
11 349 Dubovský ZoranDubovský Zoran 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 2:32.21
12 152 Zverbík MatejZverbík Matej 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 24 2:37.81
Celkom 12 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 196 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22 1:54.09 11.00
2 352 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:59.80 9.00
3 176 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 2:03.68 8.00
4 187 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:04.55 7.00
5 179 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:05.36 6.00
6 127 Petríček ŠimonPetríček Šimon 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 2:05.93 5.00
7 376 Buday PeterBuday Peter 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13 2:09.58 4.00
8 343 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:10.49 3.00
9 131 Kňaško MarcelKňaško Marcel 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:11.95 2.00
10 141 Dekan AndrejDekan Andrej 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 2:12.42 1.00
11 369 Švajda FilipŠvajda Filip 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 23 2:14.30
12 343 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 19 2:15.37
13 118 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17 2:15.61
14 131 Pelech MichalPelech Michal 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 20 2:16.88
15 346 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:18.98
16 126 Havlíček JakubHavlíček Jakub 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18 2:19.24
17 350 Hiadlovský SamuelHiadlovský Samuel 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 11 2:21.72
18 340 Hajbane AdamHajbane Adam 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 9 2:23.70
19 341 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 2:23.99
20 124 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16 2:25.25
21 162 Sorád TomášSorád Tomáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21 2:29.16
22 117 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 09 09 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 12 2:30.48
23 349 Dubovský ZoranDubovský Zoran 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 2:32.21
24 152 Zverbík MatejZverbík Matej 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 24 2:37.81

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 10.6.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 350 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 1:55.42 11.00
2 343 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 2:05.05 9.00
3 346 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:05.46 8.00
4 176 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 2:10.25 6.00
5 352 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 9 2:14.96 4.00
6 340 Dobošová KamilaDobošová Kamila 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:15.70 2.00
7 117 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:16.30 1.00
8 354 Navarová TeaNavarová Tea 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:20.44
9 341 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 2:23.89
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (ne, 10.6.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 179 Bartošíková LolaBartošíková Lola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 15 2:15.53 3.00
2 356 Brežná DanielaBrežná Daniela 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 17 2:20.18
3 159 Kisléghyová KarinKisléghyová Karin 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 2:23.87
4 369 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 11 2:26.84
5 187 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 12 2:27.49
6 376 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 16 2:36.79
7 127 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 13 2:36.95
8 131 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 14 2:38.66
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 10.6.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 176 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 21 2:06.15 7.00
2 186 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 23 2:14.35 5.00
3 141 Durdjaková SofiaDurdjaková Sofia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18 2:22.43
4 142 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 22 2:23.39
5 127 Koišová PetraKoišová Petra 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 20 2:30.46
6 187 Gašpárková JessicaGašpárková Jessica 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 19 2:32.22
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 350 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 1:55.42 11.00
2 343 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 2:05.05 9.00
3 346 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:05.46 8.00
4 176 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 21 2:06.15 7.00
5 176 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 2:10.25 6.00
6 186 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 23 2:14.35 5.00
7 352 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 9 2:14.96 4.00
8 179 Bartošíková LolaBartošíková Lola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 15 2:15.53 3.00
9 340 Dobošová KamilaDobošová Kamila 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:15.70 2.00
10 117 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:16.30 1.00
11 356 Brežná DanielaBrežná Daniela 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 17 2:20.18
12 354 Navarová TeaNavarová Tea 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:20.44
13 141 Durdjaková SofiaDurdjaková Sofia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18 2:22.43
14 142 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 22 2:23.39
15 159 Kisléghyová KarinKisléghyová Karin 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 2:23.87
16 341 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 2:23.89
17 369 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 11 2:26.84
18 187 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 12 2:27.49
19 127 Koišová PetraKoišová Petra 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 20 2:30.46
20 187 Gašpárková JessicaGašpárková Jessica 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 19 2:32.22
21 376 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 16 2:36.79
22 127 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 13 2:36.95
23 131 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 14 2:38.66