<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 3. kolo st. žiactva a najml. žiactva

Trenčín (10. 6. 2018)

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(ne, 10.6.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dulinová ValériaDulinová Valéria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 10.73 08,9710,7308,8010,7309,2810,4910,59 11.00
2 Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 10.67 10,2009,4510,6710,67--- 9.00
3 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 09.31 07,4408,4808,8308,8308,6008,9309,31 8.00
4 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 08.56 08,5607,92-08,56--- 7.00
5 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 08.07 07,1207,5308,0708,0707,6507,8307,62 6.00
6 Lacinová LuciaLacinová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 08.01 07,7507,5407,5007,7508,0107,2506,93 5.00
7 Holubcová PetraHolubcová Petra
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 08.00 06,5907,3607,8207,82x08,0007,83 4.00
8 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 07.94 07,3607,7307,6007,7307,6107,9407,36 3.00
9 Díteová NikoletaDíteová Nikoleta
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
03 03 07.71 07,4607,2307,7107,71 2.00
10 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 07.70 07,4407,4107,7007,70 1.00
11 Čechová AlexandraČechová Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 07.69 07,4707,5107,6907,69
12 Péteriová LauraPéteriová Laura
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
03 03 07.63 07,3407,4607,6307,63
13 Šubová DenisaŠubová Denisa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 07.49 07,4907,4106,7207,49
14 Dinková JúliaDinková Júlia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 07.43 07,1507,4307,2307,43
15 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 07.31 06,8207,3106,9907,31
16 Lángyiová KingaLángyiová Kinga
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 07.12 07,12x07,0007,12
17 Poláčková SabínaPoláčková Sabína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 07.11 07,1106,8006,7007,11
18 345 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 06.16 05,8506,1605,6306,16
19 Boráková VeronikaBoráková Veronika
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 05.92 05,7205,9205,5905,92
Celkom 19 pretekárov