<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 3. kolo st. žiactva a najml. žiactva

Trenčín (10. 6. 2018)

Skok do výšky - Starší žiaci

(ne, 10.6.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 130135140145150155158161164173176179182 Body
1 Lászlo FilipLászlo Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 158 ooooxooxoxxx 11.00
2 Blšták MatúšBlšták Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 158 oooooxoxxoxxx 9.00
3 Očkay BranislavOčkay Branislav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 150 oooooxxx 8.00
4 346 Aštáry SamuelAštáry Samuel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 150 oooxooxxx 7.00
5 Róka AlexRóka Alex
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 150 oooxoxoxxx 6.00
6 340 Jobb JakubJobb Jakub
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
04 04 150 oxxoooxoxxx 5.00
7 Vanko MarekVanko Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 145 oooxxoxxx 4.00
Pifko ŠtefanPifko Štefan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 DNS
Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 DNS
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(ne, 10.6.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 120125130135140 Body
MS Bílá SandraBílá Sandra
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
02 02 130 ooxoxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(ne, 10.6.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 120125130135140145150155158160 Body
1 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 158 -ooooooooxxx 11.00
2 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 155 --oooooxoxxx 9.00
3 Kusyová JankaKusyová Janka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 150 ---ooooxxx 8.00
4 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 150 -oooooxxoxxx 7.00
5= Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 145 ---oooxxx 5.50
5= Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 145 ooooooxxx 5.50
7= Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 140 -ooooxx 3.50
7= Janíková LuciaJaníková Lucia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 140 -ooooxxx 3.50
9 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 140 oooxxooxxx 2.00
10 Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 140 -oooxoxxx 1.00
11= Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 135 ooooxxx
11= Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 135 ooooxxx
13 Macháčková DianaMacháčková Diana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 135 xoooxxoxxx
14= Laurová ViktóriaLaurová Viktória
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 130 oooxxx
14= Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 130 oooxxx
14= Betková BibianaBetková Bibiana
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 130 oooxxx
17= Šujanová EllaŠujanová Ella
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 130 xoooxxx
17= Havjerová JúliaHavjerová Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 130 oxooxxx
19 Demitrová ZaraDemitrová Zara
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 130 oxoxoxxx
Celkom 19 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(ne, 10.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 105110115120125130 Body
1 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
08 08 125 ooooxoxxx 11.00
2 376 Buday PeterBuday Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 120 oooxoxxx 9.00
3 Valach DanielValach Daniel
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 110 oxoxxx 8.00
4 Horný JakubHorný Jakub
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 105 oxxx 7.00
369 Švajda FilipŠvajda Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 NM xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(ne, 10.6.2018 - 11:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 102105110115120125130135 Body
1 346 Šebestová SáraŠebestová Sára
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 125 ooooxoxoxxx 11.00
2 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 120 ooooxxoxxx 9.00
3 Penzešová AlexandraPenzešová Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 115 ooooxxx 8.00
4= Bočkayová NikitaBočkayová Nikita
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 115 oooxoxxx 6.50
4= 352 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 115 oooxoxxx 6.50
6= Kulichová KristínaKulichová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 115 oxooxoxxx 4.50
6= Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 115 ooxoxoxxx 4.50
8 Zacharová LujzaZacharová Lujza
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 110 oooxxx 3.00
10 Šurinová AlenaŠurinová Alena
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 105 xoxoxxx 1.00
Otrubová LuciaOtrubová Lucia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 DQ oxoxoxxx 2.00
Celkom 10 pretekárov