<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 3. kolo st. žiactva a najml. žiactva

Trenčín (10. 6. 2018)

4 x 300 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 10.6.2018 - 14:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kročka, Pačes, Pobjecký, Bartek Kročka, Pačes, Pobjecký, Bartek AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:42.20 9.00
2 Svoreň, Mehager, Fiala, Kopček Svoreň, Mehager, Fiala, Kopček AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:50.41 8.00
3 Ťarcha, Vanko, Molnár, Nemec Ťarcha, Vanko, Molnár, Nemec ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:55.19 7.00
4 Takács, Klement, Čmelka, Škodák Takács, Klement, Čmelka, Škodák TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 2:58.85 6.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 10.6.2018 - 14:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valo, Ostrovský, Bartoníček, Vojtek Valo, Ostrovský, Bartoníček, Vojtek Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:42.03 11.00
2 Halabrín, Jobb, Krahulec, Demian Halabrín, Jobb, Krahulec, Demian Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 3:00.64 5.00
3 Laca, Sauer, Záhora, Lászlo Laca, Sauer, Záhora, Lászlo AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 3:12.65 4.00
4 343 Kerďo, Tóth, Maškovič, Geleta Kerďo, Tóth, Maškovič, Geleta TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 3:26.03 3.00
5 176 Juhás, Baláž, Čerešník, Marťák Juhás, Baláž, Čerešník, Marťák Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 3:27.69 2.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valo, Ostrovský, Bartoníček, Vojtek Valo, Ostrovský, Bartoníček, Vojtek Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:42.03 11.00
2 Kročka, Pačes, Pobjecký, Bartek Kročka, Pačes, Pobjecký, Bartek AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:42.20 9.00
3 Svoreň, Mehager, Fiala, Kopček Svoreň, Mehager, Fiala, Kopček AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:50.41 8.00
4 Ťarcha, Vanko, Molnár, Nemec Ťarcha, Vanko, Molnár, Nemec ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:55.19 7.00
5 Takács, Klement, Čmelka, Škodák Takács, Klement, Čmelka, Škodák TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 2:58.85 6.00
6 Halabrín, Jobb, Krahulec, Demian Halabrín, Jobb, Krahulec, Demian Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 3:00.64 5.00
7 Laca, Sauer, Záhora, Lászlo Laca, Sauer, Záhora, Lászlo AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 3:12.65 4.00
8 343 Kerďo, Tóth, Maškovič, Geleta Kerďo, Tóth, Maškovič, Geleta TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 3:26.03 3.00
9 176 Juhás, Baláž, Čerešník, Marťák Juhás, Baláž, Čerešník, Marťák Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 3:27.69 2.00

4 x 300 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 10.6.2018 - 14:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balajová, Mikušincová, Šarinová, Švachová Balajová, Mikušincová, Šarinová, Švachová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 2:55.79 11.00
2 Duchoňová, Ballová, Piterková, Šubová Duchoňová, Ballová, Piterková, Šubová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 3:16.44 7.00
3 Polakovičová, Karabová, Pomajbová, Geseová Polakovičová, Karabová, Pomajbová, Geseová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 3:17.91 6.00
4 Rybáriková, Králiková, Zmeková, Hrajnohová Rybáriková, Králiková, Zmeková, Hrajnohová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 3:23.89 3.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 10.6.2018 - 14:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čudaiová, Brezanová, Šujanová, Zavřelová Čudaiová, Brezanová, Šujanová, Zavřelová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 3:07.04 9.00
2 Haydenová, Sedgwick, Sedgwick, Valášková Haydenová, Sedgwick, Sedgwick, Valášková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 3:09.45 8.00
3 341 Janíková, Kudličková, Plšková, Štefáneková Janíková, Kudličková, Plšková, Štefáneková Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 3:22.49 5.00
4 Hulíková, Hudeková, Bartošovičová, Ďurišová Hulíková, Hudeková, Bartošovičová, Ďurišová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 3:23.07 4.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balajová, Mikušincová, Šarinová, Švachová Balajová, Mikušincová, Šarinová, Švachová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 2:55.79 11.00
2 Čudaiová, Brezanová, Šujanová, Zavřelová Čudaiová, Brezanová, Šujanová, Zavřelová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 3:07.04 9.00
3 Haydenová, Sedgwick, Sedgwick, Valášková Haydenová, Sedgwick, Sedgwick, Valášková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 3:09.45 8.00
4 Duchoňová, Ballová, Piterková, Šubová Duchoňová, Ballová, Piterková, Šubová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 3:16.44 7.00
5 Polakovičová, Karabová, Pomajbová, Geseová Polakovičová, Karabová, Pomajbová, Geseová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 3:17.91 6.00
6 341 Janíková, Kudličková, Plšková, Štefáneková Janíková, Kudličková, Plšková, Štefáneková Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 3:22.49 5.00
7 Hulíková, Hudeková, Bartošovičová, Ďurišová Hulíková, Hudeková, Bartošovičová, Ďurišová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 3:23.07 4.00
8 Rybáriková, Králiková, Zmeková, Hrajnohová Rybáriková, Králiková, Zmeková, Hrajnohová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 3:23.89 3.00